Мнения за д-р Лиляна Райчева - алерголог

  • 4 563
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 381
Препоръчаха ми да отида при нея за преглед на детенце, но само на едно място беше споменато името й. Някой ако има впечатления от работата й, ще съм благодарна. Работи в Александровска болница, София.

# 1
  • Мнения: 14 654
аз мога да кажа за нея. излекува майка ми от едно заболяване което се нарича розацея и според традиционната медицина е нелечимо.майка повече от 20 години страдаше от това и не знам как успя да се свърже с д-р райчева,която е открила ефективно лечение без проява на рецидив.сама прави лекарството(крем за мазане),който излющва болната кожа и премахва проблема изцяло.после даде второ кремче което да възстанови новата кожа.от тогава минаха около 8 години и по лицето на майка ми няма никаква червенина или неравност. така че според мен-заведи си детенцето при нея

# 2
  • Мнения: 47 888
viv4o ,а имаш ли координати на д-р райчева?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 381
Д-р Лиляна Райчева, МЦ Ортомед, ул. Никола Петков 56, София 1614, тел.: 02/8181782, E-mail: titigeorgiev@yahoo.com.

Това намерих в нета. Медицинския център се намира до Ортопедията в Горна Баня

# 4
  • Мнения: 47 888
благодаря ти!аз все още не съм се насочила към алерголог,но може би ще посетя двама,за по-сигурноче взеха да мо омръзват експериментите с дечица Wink

# 5
  • Мнения: 14 654
всъщност като най-добър детски алерголог е известен д-р мустаков.пред кабинета му наистина е лудница,но пък аз да ти кажа че алергиите могат напълно да се излекуват с хомеопатия,така че ако искаш си разгледай и здравния справочник.а традиционната медицина може само с потискащи лекарства да се бори с алергиите.успех

# 6
  • Мнения: 47 888
благодаря,за мустаков вече знам,но не мисля че има нещо лошо да се посети още един специалист,все пак става въпрос за лечение,което е сериозна и отговорна работа,а към някои проблеми докторите понякога подхождат доста тенденциозно
интересувала съм се и от възможностите на хомеопатията,все пак благодаря ти за мнението

# 7
  • Мнения: 14 654
успешно излекуване ви пожелавам.мисля че лили райчева е добър избор

# 8
  • София
  • Мнения: 4 381
Благодаря за пожеланията. Днес се свързах с лекарката, но тя не се занимава с хранителни алергии, а такива свързани с белите дробове и дишането. Ще ходим на друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт