евтините магазини в София?!?

  • 3 272
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Здравейте, мами. Най- накрая приключих със списъка (голямо умуване падна newsm78) и дойде ред на пазаруването Grinning . Та въпроса ми е има ли някакви магазини за бебешорски неща, които да са по- евтинки? Имайте в предвид, че визирам абсолютно всичко без ваничката- само нея си я имаме вече Laughing . Количка и легло също сме избрали. Става въпрос за козметика, шишенца и всякакви джунджжурлийки... Laughing
Предполагам, че има някакви складове или борси или... просто магазини, които са по "на далавера" Money .
Мерси ви предварително Hug

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Пакостник
Гласувам с две ръце.
В 9-ия месец всичко оттам си купих,вкл.легло поръчах,вана,абе всичко
и досега пазарувам от там.
3лв е доставката и са мн точни хората Peace

# 3
  • Мнения: 1 756
Здравейте, мами. Най- накрая приключих със списъка (голямо умуване падна newsm78) и дойде ред на пазаруването Grinning . Та въпроса ми е има ли някакви магазини за бебешорски неща, които да са по- евтинки? Имайте в предвид, че визирам абсолютно всичко без ваничката- само нея си я имаме вече Laughing . Количка и легло също сме избрали. Става въпрос за козметика, шишенца и всякакви джунджжурлийки... Laughing
Предполагам, че има някакви складове или борси или... просто магазини, които са по "на далавера" Money .
Мерси ви предварително Hug
Щъркел

# 4
  • Мнения: 3 089
aaaa, за штъркел не съм съгласна. от там сме вземали само ваничка + стойка + хавлийката, върху която стои бебето - 60 кинта и музикална въртяща се играчка с плюшени джунджурийки - 27 лв. и то защото живеем близо и от там е най-удобно.

# 5
  • Мнения: 5 103
За дрехи склада на Сали и Захи, аз другите неща от Малечко съм ги взимала и са доста скъпи #Crazy

# 6
  • Мнения: 631
Бебешки дрешки от  "бялата къща"
Там си ги шият и е много евтино

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
В бялата къща за до една годинка няма кой знае какъв избор от дрешки-по скоро ританки,бодита и бель0.

# 8
  • Мнения: 146
каква е тая бяла къща дайта адрес ????????????????
 Аз пазарувам предимно от склада на Сали. има и неща които не са на Сали а на "ЛИ", на Светли  и тн  Не съм ходила в Склада на Захитекс не мога да кажа, а и  във Вис Виталис провери...
 Леко раждане ти желая...

# 9
  • Мнения: 10 514
каква е тая бяла къща дайта адрес ????????????????
 Даяна и ники-ул.Ильо Войвода 32, минава се близо до бензиностанция Шел. Дрешките са доста евтини, не са кой знае колко качествени, но пък вършат работа-бързо умаляват и ако ги переш на 40 градуса, може и две бебета да ги носят. Плюшените дрешки са по-хубави и малко по-скъпи-гащеризончето от 1-3мес май беше 7лв.
А къде е склада на Сали?

# 10
  • Мнения: 2 220
Става въпрос за козметика, шишенца и всякакви джунджжурлийки... Laughing


Само да вметна да не се изхвърляш с джунджурийките, защото много от тях може да останат неизползвани. Например аспиратори за нос, шишета (ако смяташ да кърмиш), козметика също кой знае каква не им трябва, една туба отива за месеци и т.н. Ако нещо ти потрябва, лесно може да се набави.

# 11
  • Мнения: 1 170
[
 Леко раждане ти желая...
Мерси Heart Eyes

Става въпрос за козметика, шишенца и всякакви джунджжурлийки... Laughing


Само да вметна да не се изхвърляш с джунджурийките, защото много от тях може да останат неизползвани. Например аспиратори за нос, шишета (ако смяташ да кърмиш), козметика също кой знае каква не им трябва, една туба отива за месеци и т.н. Ако нещо ти потрябва, лесно може да се набави.

Ох, знам, че е така, ама пустата еуфория ми замъглява акълеца...  Embarassed
Аз онзи ден пуснах тема с въпросчета за туй- онуй от списъците и наистина мамите много ми помогнаха с излишните неща.
За това, което ще ни трябва по- нататък също се чудих, но реших всичко отсега да си набавя... Grinning Hug

Мерси на отговорилите. Чакам още предложения Hug

# 12
  • Мнения: 63
Аз само да попитам къде се намира склада на Сали и Захи?

Иначе аз съм за Пакостник  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
Пакостник или Щъркел, но в Щъркел обслужването е под всякаква критика и за да не се изнервяш иди другаде  Hug
Весело пазаруване - тава са страхотни мигове   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 11 658
Аз само да попитам къде се намира склада на Сали и Захи?

Иначе аз съм за Пакостник  Peace
Захи е в Лозенец,на ул."Бигла" 4,а Сали май е в Банишора и доколкото знам не даваха на дребно да се пазарува,само чрез фирма,но да кажат мамите,които са ходили.

Общи условия

Активация на акаунт