Детски карнавален костюм под наем във Варна

  • 1 548
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Знае ли някой от къде мога да наема карнавален костюм за детския карнавал в градината на дъщеря ми?

# 1
Провери в министерство на Купоните,  предполагам че има, знам че там продават, но може и под наем да дават
Успех
В коя градина е детенце?

# 2
  • Мнения: 6
Цитат
da, predi apteka "Sanita" na Gen. Kolev" v prese4ka vlqvo ot bulevarda (pyrvata prese4ka sled krystovi6teto sys svetofara) ima edno magazin4e,kydeto davat karnavalni kostjumi pod naem.Magazin4eto se kazva "Sbydnati me4ti",dano sym ti pomognala.Zna4i,namira se na ulica s ime na general,v tozi rajon vsi4ki ulici sa takiva.
да, преди аптека "Санита" на Ген. Колев" в пресечка вляво от булеварда (първата пресечка след кръстовището със светофара) има едно магазинче,където дават карнавални костюми под наем.Магазинчето се казва "Сбъднати мечти",дано съм ти помогнала.Значи,намира се на улица с име на генерал,в този район всички улици са такива.

---------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 08:33 от Ellypr

# 3
  • Мнения: 179
Намира се в една пресечка на бул "Приморски" , точно срещу Военноморския музей, а маг/чето е малко по наътре в уличката "Парашкева Николау" - срещу паркинга на бивишя ресторант "Параклиса"
Надявам се да съм ти била полезна, а може и да провериш в кукления театър или филиала към театъра!

# 4
  • Мнения: 249
Намира се в една пресечка на бул "Приморски" , точно срещу Военноморския музей, а маг/чето е малко по наътре в уличката "Парашкева Николау" - срещу паркинга на бивишя ресторант "Параклиса"
Надявам се да съм ти била полезна, а може и да провериш в кукления театър или филиала към театъра!
Точно от там купих и на сина и на дъщерята.Харесаха ми и реших да ги купя вместо да са под наем. PeaceИмат костюми и за нас. LaughingТова е точно срещу военното корабче-ще го видиш.

Последна редакция: нд, 07 май 2006, 17:19 от ЛейдиЛил

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Много благодаря на всички!  bouquet Още днес ще проверя. Градината е "Ян Бибиян".

Общи условия

Активация на акаунт