уред за затопляне на шишета

  • 1 995
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте,
ще ви бъда благодарна ако ме посъветвате какъв уред за претопляне на шишета да си взема и от къде. Има ли такива магазини, откъдето мога да си го купя втора употреба?

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 12:59 от vesimir

# 1
  • Мнения: 1 393
За претопляне не съм чувала,но има за затопляне(майтапя се) hahahaМожеш да си купиш втора употреба от форума или от някой детски оказион.Адресите ги има при линкове за детски магазини  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 255
Ползвам този модел - закупен е от този магазин.

# 3
  • Мнения: 111
А знаете ли колко часа може да се държи кърма в уреда и на колко градуса?

# 4
  • Мнения: 1 568
Аз продавам моя уред:


Подарък ми е, използвала съм го 4-5 пъти, т.е. той си е на практика нов. Има гаранционна карта, която не е попълнена и може да се каже, че е в гаранция  Wink
Много е удобен и мисля, че е най-добрия на пазара, защото е с широко гърло и става за всякакъв вид шишета и бурканчета.

Цената е 50 лева.

# 5
  • Мнения: 5 103
Аз ползвам също Авент.

# 6
  • Мнения: 111
Благодаря за инфото, ще си помисля за Авентската, абе пак е много пари..

# 7
  • Мнения: 5 228
Аз също ползвах на Авент, много е удобен. Ползвах го много интензивно, особено след захранването. Сега  на морето пак мисля да го ползвам. 50 лв. за почти нов уред е много изгодно според мен - в магазините е ок. 90 лв.

# 8
  • Мнения: 2 849
Цената 50 лв е много добра за авент . WinkНие използваме на Нук и съм много доволн а,побират се всички шишета и бурканчета .Струва около 50-60 лв и вече трето бебе го използва .С две думи избива си парите . Mr. Green

# 9
  • Мнения: 35 947
може да огледаш и моделите в ДаНет и Фемили.БГ

# 10
  • Мнения: 5 279
Ние ползваме Philips http://www2.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=SBCSC2 … cy=BG&slg=BUL. Побира шишетата на Авент.

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


И моя е същият  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Някой ще ми обясни ли нещо за този уред?
Ние не ползваме такова нещо.Аз засега съм на кашите-та не ми трябва.
Но въпроса ми е наистина ли е енобходимост?>
И попринцип не може ли да се топли в микровълновата?
Мерси предварително;)

# 13
  • Мнения: 5 228
Може и в микровълновата да затопляш. Уреда за затопляне е по-удобен от тази гледна точка, че не можеш да претоплиш твърде много пюрето или каквото там топлиш.

# 14
  • Мнения: 3 479
Може и в микровълновата да затопляш. Уреда за затопляне е по-удобен от тази гледна точка, че не можеш да претоплиш твърде много пюрето или каквото там топлиш.

Да допълня, че е хубаво да го имаш, когато ходиш на почивка и там няма микровълнова.

Общи условия

Активация на акаунт