♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 56

  • 57 158
  • 730
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368

голям смях бяха  newsm62 newsm62

# 602
  • Мнения: 9 540
Сладурана си е и това е  Heart Eyes Heart Eyes





И "видеото" към втората снимка  Mr. Green Mr. Green https://vk.com/video-96725873_456240075?list=fd47343e87e1bb621e& … -96725873_1487644

# 603
  • Мнения: 2 539
Абе интересно ми е , Кита да ли й лайква снимките,и уж севгилита, пък без него на това райско място, аз ако съм ще искам да ида там с приятеля си , да се разхождаме на лунна светлина, да се държим за ръце и т. н . , ще искам да споделя с него тази неповторима емоция, а не да ходя с дружките си . Mr. Green
 Сигурно не е можал да си вземе отпуска. hahaha

# 604
# 605
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Абе интересно ми е , Кита да ли й лайква снимките,и уж севгилита, пък без него на това райско място, аз ако съм ще искам да ида там с приятеля си , да се разхождаме на лунна светлина, да се държим за ръце и т. н . , ще искам да споделя с него тази неповторима емоция, а не да ходя с дружките си . Mr. Green
Сигурно не е можал да си вземе отпуска. hahaha

 hahaha hahaha hahaha само заради това ще е  Naughty Mr. Green

# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 607
# 608
  • Мнения: 9 540
Две инатливи кози  Mr. Green Mr. Green

# 609
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
инат, инат ама от вътре всичко им гори  Crossing Arms Naughty

# 610
  • Мнения: 9 540
Елка и Руткай  Peace Накрая да се оженят тия двамата, че да се спират всички теории и конспирации  Crazy Crazy



И оригинала  Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:

# 611
  • Мнения: 9 540
НАШАТА ПРИКАЗКА

Глава 31

Последният ден на отиващата си година винаги е вълнуващ. Всеки прави равносметка какво е загубил и какво е получил през нея, мечтае какво иска да открие и преживее през следващата. Завършва една страница от живота ни и започва нова- бяла и чиста. Единствено от нас зависи с какво ще се покрие тя.
Йомер бе сам тази година. Дори да не обичаше шумните компании, преди посрещаше Нова година в дома на чичо си. Нериман си падаше по големите празненства, затова винаги организираше някое, на което канеше „хора от тяхното положение”. Но тази година и тя, също като него и Неджми, щеше да прекара празника сама.
Не можеше да каже, че му липсват тези моменти. Не обичаше да е център на вниманието, а задължително бе такъв в тържествата на леля си. Тя обичаше да се хвали с него, с това какъв е и какво е постигнал. Единственото, което не му достигаше, бе Дефне. Искаше да прекара този и всеки следващ ден с нея. Имаше нужда да е до него. И щеше да я спечели отново, да заслужи доверието и любовта ѝ.

Дефне бе щастлива да е отново толкова спокойна. Сякаш всичко си бе дошло на мястото. Чувстваше, че нещата между нея и Йомер тръгват в правилната посока и това ѝ даваше увереност, че рано или късно всичко ще е както трябва.
Вкъщи също всичко беше чудесно и щяха да посрещнат новата година по- щастливи от когато и да е. Малкият палавник се вълнуваше от цялата украса, наблюдавайки с интерес играчките. Цялата къща бе накичена с всевъзможни дрънкулки, а елхата, която Исо и Сердар бяха донесли, бе поставена точно до стълбището, посрещайки всеки, който влезе в дома. Под нея имаше купчина подаръци, които щяха да си разменят вечерта. Естествено, най- големите бяха за най- малкия член на семейството.
Нихан и Тюркян бяха приготвили повечето от храната предишния ден, като за Дефне остана да направи единствено любимите на всички сърми. Принуждавайки се да стане още по- тъмно, с нежелание измъквайки се от красивия сън, споделен с Йомер, тя се зае със задачата. Когато всички останали най- после се измъкнаха от леглата, закуската бе готова, а сърмите бяха на котлона.
Прекараха деня в мързелуване, говорейки безспир. Дефне навакса с клюките от махалата, които бе пропуснала заради работата. Нихан също бе изморена покрай кафенето и бебето, заради това вечер нямаха възможност да си бъбрят до късно както преди. Сега всяка гледаше да се добере до леглото колкото се може по- бързо, забравяйки старите навици. Но днес решиха да се поглезят с така любимото им занимание, чоплейки семки на терасата, въпреки студа, и обсъждайки всичко, за което се сетеха. Сердар бе при Исо, който щеше да намине да ги поздрави вечерта.

-   Ухае чудесно, лельо Тюркян, пак си надминала себе си!- Исо душеше въздуха в кухнята като куче, надушило кокал.- Усещам и сърмите на Дефне. Явно днес ще има цяло угощение.
-   Ако искаш остани. Винаги ще се намери място за още един човек!- Покани го Тюркян, докато сервираше чая пред него.
-   Имам планове, но благодаря! Ще накарам Дефне да ми скрие малко от Сердар, че той ще ги изяде за минути.
-   Кое ще изяде Сердар?- Дефне слизаше по стълбите и чу единствено края на изречението.
-   Сърмите ти! Искам да ми отделиш малко за довечера! Нали не си забравила?!- Намигна ѝ, докато тя го гледаше учудено.
-   Кое да съм забравила?!
-   Уговорката ни!- Направи ѝ знак с очи към Тюркян, която се преструваше, че не слуша какво си говорят, докато се суетеше наоколо.- Нали се разбрахме да се видим в работилницата, за да отпразнуваме новата година? Аз, ти, Нихан и Сердар…
-   А да, да… Ама че съм разсеяна…- Питаше го с очи какво става, но той само се усмихваше лукаво насреща ѝ.
-   Тогава ще се видим след полунощ. Да си прекарате весело, докато ме няма. Ще мина да ви взема, когато се измъкна от нашите!- Целуна я по бузата, прошепвайки ѝ „не се тревожи”, след което се обърна към баба ѝ.- Благодаря за чая. Весела Нова година!
-   Весела и на теб!- Усмихна му се Тюркян, след което се качи да провери какво прави малкия Исо.
-   Какво става тук? Какви планове?- Спря Дефне Исо на вратата.- Нищо не разбрах!
-   Ще разбереш! До после!- Помаха ѝ и избяга, за да не продължи тя с въпросите си. Явно приятелите ѝ бяха намислили нещо, но какво?!

Йомер стоеше на верандата, втренчил поглед в звездите. Въртеше чашата с уиски в ръцете си по- скоро като занимание, отколкото за да пие. Чакаше.

Семейство Топал посрещна новата година с много смях. Пиха шампанско, пожелавайки си само хубави мигове през настъпващата 2017г., след което размениха подаръците. Дрехи, дрънкулки, всякакви играчки и книги заринаха хола, докато всеки отваряше подадения му пакет. Макар да не разбираше ставащото и да плачеше, защото вече му се спеше, Исо беше този, който получи най- много подаръци. Нихан се шегуваше, че скоро няма да има място за тях в стаята им от толкова неща на сина ѝ.
Исо пристигна малко преди един. Влезе, за да поздрави Тюркян и Есра, както и спящият си кръщелник, след което подкани останалите да тръгват. Поръчаха да не ги чакат, защото ще се приберат сигурно чак сутринта, след което се измъкнаха от къщата. Вървяха пеша до ателието, но точно пред него Исо дръпна Дефне в чакащата ги кола. Сердар и Нихан им помахаха, отправяйки се към неизвестно за нея място. Както се оказа по- късно, близкото заведение, работещо дори на празника.
-   Какво става? Къде отиваме?!- Попита Дефне, когато Исо потегли.
-   Не се ли сещаш?!- Засмя се той, потупвайки я успокоително по коляното.
-   Какво сте намислили, Исо?! Къде ме водиш?!- От изпитото шампанско умът ѝ отказваше да разсъждава нормално.
-   Не къде, а при кого.- Поправи я той, движейки се спокойно по пустите улици.
-   Йомер!- Името му само се изплъзна от устните ѝ, но знаеше, че е права.- При него отиваме, нали?
-   Разбира се! Там е твоето място, приятелко! Там е щастието ти!
Пътуваха в мълчание, докато Исо не паркира пред новия дом на Йомер. Подсвиркна, оглеждайки къщата.
-   Достоен дом за един Ипликчи!
-   Струва ми се огромен! По- голям дори от предишния път!
-   Идвала си тук и преди?!- Изненада се Исо. Не му бе разказала за съня си. Нямаше тази възможност.
-   Наложи се. Благодаря ти! Задължена съм ви- на теб, батко и Нихан. Винаги знаете от какво имам нужда!- Наведе се и го прегърна.
-   Идеята не беше наша, ние сме само изпълнители! Хайде, принцесо, принцът вече ви очаква.
Йомер бе застанал на входа към своя дворец, разтворил широко вратите му за нея. Сбогувайки се с Исо и благодарейки му отново, Дефне се отправи към своя любим. Беше ѝ обещал, че ще се видят тази вечер. Както и всяка следваща. И явно щеше да удържи обещанието си!

# 612
  • Мнения: 2 478
Елка и Руткай  Peace Накрая да се оженят тия двамата, че да се спират всички теории и конспирации  Crazy Crazy



И оригинала  Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:

 Joy Joy hahaha hahaha

Темпи мислим еднакво - пуснах отатък почти същото - много си ходят Wink

Само дето при теб ОРИГИНАЛА много ефектен  bouquet

# 613
  • Мнения: 9 540
Елка и Руткай  Peace Накрая да се оженят тия двамата, че да се спират всички теории и конспирации  Crazy Crazy



И оригинала  Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:

 Joy Joy hahaha hahaha

Темпи мислим еднакво - пуснах отатък почти същото - много си ходят Wink

Само дето при теб ОРИГИНАЛА много ефектен  bouquet



Видях, тъкмо ти отговорих  Joy Joy Joy Joy Joy Днес наистина явно сме на едни вълни  hahaha hahaha

# 614
  • Мнения: 2 478
Елка и Руткай  Peace Накрая да се оженят тия двамата, че да се спират всички теории и конспирации  Crazy Crazy



И оригинала  Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:

 Joy Joy hahaha hahaha

Темпи мислим еднакво - пуснах отатък почти същото - много си ходят Wink

Само дето при теб ОРИГИНАЛА много ефектен  bouquet



Видях, тъкмо ти отговорих  Joy Joy Joy Joy Joy Днес наистина явно сме на едни вълни  hahaha hahaha

 bouquet bouquet bouquet за поредната глава

реших днес да не започвам Каката, че да не помрачавам датата 19 .06 - КА

Общи условия

Активация на акаунт