Памперси Хъджис-кой е оригинала?

  • 1 727
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 695
 От няколко дни се каня да пусна тази темичка,че ми стана много чудно newsm78
ние ползваме памперси Хъджис и съм много доволна.онзи ден обаче магазина от където ги взимам беше затворен и ги купих от едно складче в което винаги има много хубава и качествена стока.Жената там ми кажа,че техният Хъджис бил оригинален,добре ама кой не би си похвалил стоката.когато се прибрах сравних памперсите от двете места и видях,че на едните има картинки с Мечо Пух и освен Хъджис пише и Дисни,а на другите има някакви странни мечета и има само надпис Худжис.като пакети са абсолютно еднакви и като кг. също.
мисълта ми е има ли майки които ползват Хъджис и знаят ли кои наистина не са ментета.малката вече беше с адския обрив от едни такива измислени памперси на Памперс и не ми се иска пак да стане същото newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 596
Не зная кой е оригинала, НО се излъгах и взех от Метро точно такива, каквито описваш - с картинки на Мечо Пух и освен надпис Хъджис има и Дисни, /по принцип Памперс досега сме ползвали, но в случая в Метро бяха опаковани по два пакета Tired/ - е белята си взех, то лепенките в ръцете ми оставаха /никога не ми се е случвало подобно нещо/, то пропускаха и т.н.
Та, идеята ми е че ако си ги харесваш, ги има в Метро ! Close

# 2
  • Мнения: 7 837
Аз ползвам оригинални Хъгис и има с дребен шрифт надпис Дисни и че това са героите от "Мечо Пух". Принципно така трябва да бъде, защото ползват чужд персонаж, нещо като запазена марка  Simple Smile
Разбира се, това че присъства надписа Disney , пак нищо не означава.

Синът ми също получи обрив от новите Памперс (също оригинални), явно са включили нова съставка, която дразни. Това не значи, че памперсите са менте  Wink

# 3
  • Мнения: 695
благодаря за инфото  Hug явно тези които сега съм купила уж за оригинална са менте #2gunfire

# 4
  • Мнения: 549
Виж дали на опаковката пише дистрибутор за бг -Интербрандс е фирмата, която ги внася

# 5
  • Мнения: 5 265
http://www.huggies.ru/HuggiesSuper-Flex.asp, долу на страничката пише - нов дизайн "Дисни".

# 6
  • Мнения: 695
http://www.huggies.ru/HuggiesSuper-Flex.asp, долу на страничката пише - нов дизайн "Дисни".
благодаря  Hug старите които взимах бяха такива.явно съм се прецакала #Crazy
а и не можах да видя никъде на пакета да пише кой е вносителя newsm78

# 7
  • Мнения: 2 663
И аз ползвам huggies ,но последните които купих бяха тоно тези които описваш със странните мечета и бяха 100% менте,защото и пропускаха ,а  и нямаха ластик отзад в сравнение с  другите с мечо пух,с които грам не съм имала проблем!!!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
В Метро със сигурност продават оригинални. 100%!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз пък купих преди месец Хъджис от Хер Бебе, защото бяха на промоция - 1 кашон/100 броя на цената на 70 броя Памперс и да си призная страшно съжалявам. Днес едва дочаках мъжът ми да вземе пари и купих пак Памперс, а тези ще ги прибера за някоя акция да ги подаря. Толкова ми харесваха Хъджис за новородени, а и след това съм ползвала, но сега са отвратителни. За 3 седмици се съсипаха повечето дрешки на детето, защото пропускат ужасно. С някакви сини хипопотами са отпред. Менте ли са или не повече няма да купя нищо друго освен Памперс - веднъж не са ми пропуснали !

Общи условия

Активация на акаунт