Кога усетихте за пръв път бебко?

  • 3 513
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Кога усетихте за пръв път бебко? Аз съм в края на 16-та седмица и не съм го усетила..нормално ли е? Simple Smile Пишете ми вие..Хайде  Hug

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Има доста теми по въпроса наистина, ако пуснеш търсачката ще ги откриешл А на въпроса ти не е късно и претиснително за теб. По всички писаници, които съм чела бебо се усеща за първи път между 18 и 20 г.с., но това не е меродавно, не е постановено със закон. Аз лично усетих малкото мушмулче в 20 г.с.

# 2
  • Мнения: 1 873
В началото на петия месец значи към 20 г.с.

# 3
  • Мнения: 694
докато бременеех с каката я усетих доста по рано може би някъде в 4м. А с това бебе към края на 5м.

# 4
  • Мнения: 630
В 20 седмица го усетих за пръв път.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Не се притеснявай и това ще стане. Дияна я усетих към края на 4м. Но пък усещането беше като боцкане от игличка... тя мойта щерка тренираше за футболист до последно Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 978
аз усетих "пеперудените" движения на бебка в 4-ти месец, но и досега не съм 100% убедена дали случайно не са били колики  Laughing

# 7
  • Мнения: 517
ахам..значи има още време:)

# 8
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Като бях към 4, 5 месец майка ми ми каза, че на половината път  Joy трябва да усещам вече бебето да се движи. И аз тутакси започнах да го правя (да усещам Тити как мърда, де).

При мене почти всички възприятия са повлияни от психиката ми  Mr. Green
От друга страна не си давам зор да забелязвам дребните неща около мене.

Така че винаги съм с едно наум за себе си.

Успех с бебчето ти!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз започнах към 20 г.с. да усещам бебка.

# 10
  • Мнения: 2 035
Пулсациите ги усетих след 16 г.с., но от лекаря си знам, че за първескините е нормално около 20 г.с. Друго, което съм чувала, че по-слабичките жени ги усещат по-рано от по-пълничките.

# 11
  • Мнения: 236
Аз я усетих между 18 и 19 г.с. А тук можеш да си изчислиш http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/

# 12
  • Мнения: 52
Бебчо го усетих в края на 4и месец.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
20-22г.с.

# 14
  • Мнения: 2 381
Някъде към 5-ия месец.Има време, ще го почувстваш Hug

Общи условия

Активация на акаунт