Идея за подарък за погача?

  • 44 153
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 876
Здравейте момичета, трябва ми помощ!
Предстои ни погача и повечето гости ме питат какво да ни купят! Всеки иска да е оригинален и да ни е от полза Hug
Аз имам всичко, което ми е трябвало за първия месец.
Вие какво сте получавали и какво ще ми трябва newsm78?

Приемам всякакви предложения, ще има хора , който могат да си позволят големи подаръци и такива с по-малки възможности.
Мерси предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 765
 На мен ми подариха чувалче за сън , хавлиика за баня , комплект чар6афчета и завивки , много дрешки, козметика... абе нищо че сега имаш всичко - няма да ти е излишен никой подарък! Успех и приятно прекарване на празника!  bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 1 427
Музикална кутия за над легълцето(при тях има вариации всякакви),стерилизатор за МВ,спално чувалче,активна гимнастика,шезлонг,козметика,дрешки-по-големи и съобразени със сезона,в които ще се носят,играчки......

# 4
  • Мнения: 3 447
Ако имаш гости с по-големи финансови възможности, можеш да поръчаш нещо, което ще ти трябва за по-нататък - шезлонг, столче за кола, столче за хранене, активна гимнастика... Дрехи - ако си сигурна, че ще ти уцелят вкуса Simple Smile Хавлийка, спално чувалче, одеалце. Музикална въртележка за леглото, други музикални играчки. Бейбифон. Козметика някаква. Има едни готини албуми-дневници. А, и една книга бих ти препоръчала горещо - "Какво те чака през първата година на детето" - като енциклопедия е Peace

# 5
  • Мнения: 2 936
1.проходилка
2.може и по-голями дрешки-според сезона
3.комплект за хранене-чиниика,вилица,лъжица
4.шейна за следващата зима Joy
5.чашка за пиене-с накрайник,със сламка

# 6
  • София
  • Мнения: 39 719
Според мен абсолютно всичко ще ти е от ползва - дрехи, играчки, бебефон, столче за хранене, колело, проходилка, кенгуру, столче за кола и т.н. Списъка може да стане огромен.
Ние напоследък в компанията се събираме, събираме пари и купуваме общ подарък. Кумата за погачата на малката искаше уредба.

# 7
  • Мнения: 3 447
Сетих се за още нещо - някаква красива кутия, в която да си държиш "спомени" - гривничките от болницата, пъпчето, първите снимки на бебо, снимките от видеозона... каквото се сетиш. После ще ти е много мило, като си ги гледаш Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 11 658
Зависи до колко са близки хората,които са те попитали и колко лева са склонни да отделят.В крайна сметка всичко опира до това.
По-големите неща са кошница за кола,столче за кола,столче за хранене,бебефон,активна гимнастика,проходилка.
Иначе всякакви дрешки,бельо,спално бельо,обиколници,шишета,термоси,прибори за хранене и играчки ще ти бъдат от полза.

# 9
  • Мнения: 922
Всякакви дрешки за по-голяма възраст (3-6 месеца и нагоре, съобразени със сезона Wink )

КОгато аз правих погача, почти всички гости ме питаха предварително какво да вземат. Аз голямо чудене се чудех, тъй като от баткото имах останали много неща, все запазени... ТОгава се разрових и нета, "посетих" няколко е-магазина, разгледах ги обстойно и на момента си харесах някои неща, за които иначе не бях сетила

Поздрави Grinning

# 10
  • Мнения: 2 849
Ние получихме-шезлонг-много е удобен за бебето ,активна гимнастика ,чувалче за спане ,дрехи ,играчки ...по принцип си прецени от какво имате нужда .Весело изкарване на празника и орисниците да не забравят д аси отправят пожеланията за бебето . Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 6 259
Аз много се зарадвах на една порцеланова касичка-прасенце, където веднага се озоваха паричките, които за мой ужас слагаха до главата на беба.

# 12
  • Мнения: 1 555
Шезлонг, стол за хранене, активна гимнастика, играчки музикални, дрешки, но по-голям размер с преспектива  Simple Smile  спално чувалче, кошара за игра !  Party Весело изкарване

# 13
  • Мнения: 5 255
Чанта за количката  Peace



# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
на погачата събрахме много дрехи, които все още носи; не е необходимо да ти носят дрехи за новородено. Детенцето ще расте и дрешки са нужни Peace

Общи условия

Активация на акаунт