Октомври

  • 1 177
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Искам да попитам дали става тази количка за бебе през Октомври?Много съм объркана, защото много неща не са ми ясни.Може ли да ми препоръчате триколка за Октомври?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Що да не става? Ако има напълно легнало положение и чувалче, което да затваря добре детето при по-лошо или ветровито време.

# 2
  • Мнения: 2 015
Аз точно за чувалче се чудех, дали просто не е илюстрирано.Пише покривало и дъждобран.Покривалото ли да е чувалче- http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&category=109&type=1

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
покривалото не е чувалче,то е само за крачетата.Количката става за октомври,но те съветвам да си избереш по-лека

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781


Ето така ако е, да, става и за зимните сезони. Пък и бебето щ его облечеш с космонавт, ще го завиеш с одеялце - важното е да не му духа... Grinning

# 5
  • Мнения: 8 917
покривалото не е чувалче,то е само за крачетата.Количката става за октомври,но те съветвам да си избереш по-лека
Peace

# 6
  • Мнения: 680
Става! PeaceЩом количката има пълно легнало положение няма проблем.

# 7
  • Мнения: 5 265
Много е тежка  Naughty!

# 8
  • Мнения: 1 873
На ТСМ.

# 9
  • Мнения: 379
Става, но не ли много тежка. Защо не избереш нещо малко по- лекичко

# 10
  • Мнения: 2 015
Да, прави сте, че е тежка, но като гледам има и по-тежки.На горепосочената ми харесват гумите,а тази е по-лека , но гумите не ми харесват за по студен период.Вие какво мислите?От значение ли са размера на гумите?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 781
мишка, нали няма да газиш из големите снегове?  Laughing Добре са си гумите. Ако смяташ да ползваш същата количка и лятото, малко ще се узориш...

Аз навремето много хитро направих - приятелите ни сами ни предложиха старата си количка, беше комбинирана и тежичка, с нея изкарах зимата, нищо че не бях модерна.
После април месец си купихме нова лятна количка и другата зима съм карала с нея, завиваш детето с одеялце (краката му) и си свиркаш.

Вики също е родена октомври.  Peace

# 12
  • Мнения: 5 265
Този вариант е добър за октомври http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=90930.0.

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 11:54 от valeria1

# 13
  • Мнения: 2 015
valeria1, ама тя и хубава цена си има тази количка!Хубава е и то много, но не ми е по джобчето.
Киса, значи тази в червено е добра като вариянт и е по лека, нали?За лятото май пак е по добра от синята?

# 14
  • София
  • Мнения: 8 272
Аз точно за чувалче се чудех, дали просто не е илюстрирано.Пише покривало и дъждобран.Покривалото ли да е чувалче- http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&category=109&type=1

да има ЧУВАЛЧЕ/ПОКРИВАЛО, цъкни на снимката и ще ти се отвори прозорец там ан 2рата картинка в (в черно и оранжево е показано че има)

Определено съм за по-лека количка Simple Smile (май от Чиполиното Пукито е най- лека от комбинираните, но гледам си се спряла на 3-колка, а Пукито е с 4 колела)
А за предложението за Куинито  newsm78 newsm78, множко ми се струват 750 лв. за количка на старо (знам колко струва като нова) една приятелка има (даже е синя каквата се издирваше от една мама), ама да си призная такъв "самолет" бих взела само за "газърлък" ("пробвах я", но не ми беше удобна), при положение, че Корината на Чико е със столче и е около 600 нова.

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 14:48 от Desem

Общи условия

Активация на акаунт