Болки ниско в ляво в 14 г.с.

  • 2 691
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Скъпи мами,
От 2-3дни имам някакви бодежи ниско долу в ляво, след 3дни имам назначен час за доктор, но се тревожа много. Чувствам си кръста омалял и от време на време имам едно такова като предменструално усещане как яйчниците ме дърпат надолу.
Как мислите имам ли основания за тревога.
Бодежите ми са през деня като седя, като лежа са по нарядко.
Благодаря, че ми отделихте внимание!

# 1
  • Мнения: 2 936
не мога да ти отговоря конкретно,но аз постоянно имах болки.така и не ми отговориха докторите на какво се дължат  newsm78 много се разхождах и явно като се преумора се увеличаваха,а когато си почивах нямах.дано всичко е наред  Peace

# 2
  • Мнения: 712
Не е зле да се обадиш на лекаря си. Може да не е нищо страшно, но по-добре да се провери.

# 3
  • Мнения: 4 978
не мога да ти отговоря конкретно,но аз постоянно имах болки.

На мен ми обясниха, че болките може да са от придърпване на връзките на матката при растежа й през бременността.
На всяка цена обаче трябва да се консултираш с лекар - от болка до болка има голяма разлика.
Успех, дано всичко е наред!

# 4
  • Мнения: 19
Благодаря за бързите отговори,
ако и утре съм така ще отида по-рано на доктор.

# 5
  • Мнения: 712

На мен ми обясниха, че болките може да са от придърпване на връзките на матката при растежа й през бременността.

За това не се сетих, ама вярно, че и на мен така са ми казвали

# 6
  • Мнения: 748
На мен ми обясниха, че болките може да са от придърпване на връзките на матката при растежа й през бременността.
и аз така знам Peace
но при всички случаи е добре да се консултираш с лекар, за да си спокойна.
успех!

# 7
  • Мнения: 388
И аз имах такива бодежи,а и все още ги имам,но и моя лекар ми каза,че това е нормално,аз ги чувствам нещо като придърпвания,разтягания,особено като кихам,като се извъртам на една страна,много е неприятно,но това са болежки,без които не може,въпросът е да не са контракции.Най-добре да отидеш при гинеколога си на консултация,за да се успокоиш!

# 8
Аз съм в 18  седмица и днес също получих болки ниско в ляво. Не сам ходила на лекар, но и ако и утре ги имам ще отида. Дано да не е нещо сериозно и да е както казват от растежа на матката.

# 9
  • Мнения: 252
Аз също имах такива болки опреличени с менструалните да към средата на 2рия месец и после изчезнаха.Но по-добре се консултирай с лекар.

# 10
  • Мнения: 1 040
Пиша ти цитат от списание ``Моята бременност``:
``Болки в корема
Много жени се оплакват от болки, подобни на тези при месечния им цикъл, в ранния стади на беменността. Тази болезнена тежест в областта на таза е причинена от увеличаването на притока на кръв в матката и е нормална част от ранната бременност.
Кога да се обадите на лекаря си:
Ако забележите, че болката се концентрира само от едната страна, обадете се на гинеколога си - това може да е сигнал за извънматочна бременност или киста на яйчниците. ``
Това пише, но не мисля че има мяста за притеснение и аз имах болки до към третия месец.
Желая ти безпроблемна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт