Големи или малки чанти са актуални сега?!

  • 2 015
  • 42
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Оф...тежка сянка съм аз значиии....

Купих си чанта днес, исках да е по-вместителна, че да събирам там всичко - чадъри, тефтери и други боклуци. Сега я гледам и ми се струва ОГРОМНА... Rolling Eyes

Няма кой да ми шибне един шамар... Сигурно ако струваше по-малко от предвидената ми сума за чанта, нямаше толкова да се кахъря... Sunglasses

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Честито нова чанта и със здраве да си я носиш!!!

Незнам какви чанти са на мода в момента, но аз обикновенно си купувам по-големи, тип - торби. Хем побират всичко, хем ми отиват на фигурата (а аз въобще не съм малка).
Има малки чантета които са много кипри и някой ми харесват, но на мен ми стоят, като че ли съм излязла с портомоне!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Честито нова чанта и със здраве да си я носиш!!!

Незнам какви чанти са на мода в момента, но аз обикновенно си купувам по-големи, тип - торби. Хем побират всичко, хем ми отиват на фигурата (а аз въобще не съм малка).
Има малки чантета които са много кипри и някой ми харесват, но на мен ми стоят, като че ли съм излязла с портомоне!



Ахам, мерси!  Simple Smile

Иначе ми отива на обувките, има разни капси по нея на предицата, светла е на цвят, ще става за лятото - тука се опитвам да търся плюсовете...  Mr. Green

Обаче все нещо продължава да ме човърка и гложди... и мъжото довечера ако не я хареса...ще каже, к`ва е таз торба, к`ъв е тоя чувал?  Sick


Не мога де си открия сантиметъра за да измеря - значи по ширина е 2 педи, на височина е 1,5 педя, ама без дръжките... Tired

# 3
  • Мнения: 4 665
За ежедневието и аз предпочитам по-големите, че вътре да има място ма всичко Mr. Green Мъничките ги ползвам за нещо по-така...дискотечка, разходчици... Абе да ти е удобно на тебе, няма да робуваме на модата я Laughing

# 4
  • Мнения: 1 250
Ами ако я меря с моите педи 40см/30см ти излиза чантичката, екстра е! Аз поне не обичам малките чанти, защото все са ми малки. Имам една-две, ама...

# 5
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И аз съм за големите чанти - всичко събират и са като стара къща - всичко можеш да намериш.  newsm10
Чат-пат се изнервям от дългото ровичкане /особено като търся нещо по-дребно/.
Но всяко нещо си има и отрицателни страни. Grinning

# 6
  • Мнения: 197
Според мен  много се носят ,а и според Брайт ето виж тук:.http://www.shoes-bg.com/everyday_bags.html..........Хайде дай снимки де Mr. Green Heart Eyes

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Чудесна е  Wink За мен си е нормална чанта, въобще не е голяма.
В момента - всичко е модерно.
Много е важно да ти отива на обувките Laughing. За другите сандалки/чехли, ще си купиш друга.
Аз за чанти много пари не давам, защото бързо ми омръзват и ги сменям.

# 8
  • Мнения: 5 475
И аз съм за големите чанти - всичко събират и са като стара къща - всичко можеш да намериш.  newsm10
Чат-пат се изнервям от дългото ровичкане /особено като търся нещо по-дребно/.
Но всяко нещо си има и отрицателни страни. Grinning

 И аз така..
а като гледам тук какво продават е трудно са се разбере какво е модерно... newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 782


Прилича на тази като модел, само че моята е с 2 дръжки - по-добре да беше с 1.  Blush

Пак като на тази има разни капси, но цвета е по-скоро бежовеещ (бря че дума измислих), тази на снимката розовее...

Сигурно щото е празна ми се струва грамаданска. Иначе вътре има джобче за гсм-а, няма да ми се мотка барабар с другите неща. Отзад на чантата има джоб с цип, да си слагам ключовете, че вечно ровя и търся по 3 часа... Вътрешно джобче с ципче.

Мека е, била направена от еко-кожа... Thinking

Няма да казвам цената, за някои от вас сигурно ще е смешна сумата, но за мен не е - обувките 2 пъти по-евтино ги взех.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 103
Ми аз средни си взимам, нито много големи , нито малки.
А за модерно тази година всичко е позволено Hug

# 11
  • Мнения: 9 063
Еко кожата е много яко нещо, аз имам такава чанта и много съм доволна.
На снимката чантичката си е супер, а твоята както я описваш явно е още по-хубава, а и по-удобна.
Моят принцип е: по-добре голяма и да има излишно място, отколкото малка и да се чудиш дали да си сложиш телефона или портфейла Crazy
Да си я носиш със здраве и да й се радваш Heart Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Чета и се разтапям...айде, навих се, че е хубава.... все й хвърлям погледи и започва да ми харесва... Joy

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз харесвам малките чанти и само такива си купувам, без значение каква е модата, дали големи или малки, важното е на теб да ти харесва и да събира необходимите за теб неща

# 14
  • Мнения: 197
И на мен ми се е случвало да си купя нещо и после да си казвам май другото беше по добро или пък  не трябваше ли от онзи вид и какво ли още не да ми минава през главата #Cussing outУжасно е Joy,но после започва да ти харесва повече Mr. GreenКато се успокоиш че скоро ще има и друга  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт