Любители на котки - Тема 114

  • 47 610
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9 991
Скрит текст:





Фамилията.  Heart Eyes

# 496
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Заешко дупенце  Heart Eyes

# 497
  • Мнения: 4 275
Разтопих се  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И папагалът е много готин, награбил комата хлебец, и Зайо как се е излегнал. Мацетата няма какво да ги коментираме  Heart Eyes

# 498
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Зайчето. Heart Eyes
Винаги съм искала да имам зайче, сега абсурд, Топче не знам как би реагирал, папагалчето и котарачето бих ги мачкала много. Simple Smile

Котето пред блока на брат ми се оказа изгубено, вече е при стопаните си, една грижа ми падна от сърцето, много се радвам.

# 499
  • София
  • Мнения: 6 219
Голямо семейство!
Голямо пухкаво семейство! Simple Smile

# 500
  • Мнения: 257
Преди известно време бях доста активна в темата, но отдавна не съм писала. Последните месеци бяха много натоварени в личен план, и съм занемарила всякакви форуми... Но се сетих за темичката и реших да се завърна при вас, хубави коткообичащи хора!

Ето ви един данък за добре заварили:


Понеже едва ли ни помните - това е Морис. Мъжки персиец на 2 г. и половина, кастриран.

# 501
  • Мнения: 9 991
Ходихме на гребната, имаше котка с малки котенца преди, която някой обгрижваше, до поничките. Имаше кашончета, купички с вода и малките котенца се криеха обгрижвани от мама. Днес им бяхме взели гранули пак да ги почерпим и ги нямаше. Питахме пазача, каза че служители ги били изхвърлили, защото щяло да има състезание и международна комисия и им пречели. Душичките нямаха и два месеца, майката ядеше и хляб, на кой са пречели?! Много тъжно ми стана и се разстроих. 2 душички обречени на бавна смърт, без никаква причина. Пречели.😢 Дано някой ги намери и се погрижи. Майката ги търсела.😢

# 502
  • София
  • Мнения: 8 348
за съжаление е пълно с такива истории

BeeJuis
много сладък бял пухчо

моите дивачки още се сприятеляват полечка с малко куче, не са вече истерии, ама и приягелство не е
а Сиси е голяма помощница, всеки път като оправям и изпъвам завивки тя се пъха отдолу и ги разбишква
общо взето целия апартамент е подчинен на беляджийските им наклонности и шашавоста им

# 503
  • Варна
  • Мнения: 6 303
Най-после се разписвам от квартирата. А това означава Маги-принцеса. Боледувах от пневмония, затова се забавихме.
Само час-два се кри тази година и явно бързо се сети, че е на квартирата и няма Мила наоколо. Игра, разхожда се по терасата, проучва ъгълчетата.

# 504
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Стейси, вече се чудех какво става с теб Hug

# 505
  • Мнения: 1 826
И ние се върнахме от нашата екскурзия и заварихме една много гальовна Кити. Вече втори ден не спира да мърка непрестанно и само да видя, че някой от нас сяда веднага ляга в него. Не е необичайно за нея, но е повече от преди. Днес сутринта беше в лека истерия като излизахме, предполагам се притеснява да не зачезнем пак за няколко дни  Heart Eyes Иначе е била гледана добре от свекървата докато ни е нямало, всеки ден пауч е имало. Само с тоалетната нещо е пропуснала свекито, но аз просто ще купя още една и когато ни няма ще ги слагам двете  Peace

# 506
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Топче днес стана на 2 годинки. Heart Eyes
Стейси, драго ми е да те видя тук. Hug

# 507
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
От мен целувки  и мачкане  Grinning

# 508
  • София
  • Мнения: 13 126
Честит рожден ден на Топчо!  newsm59 ura bigdance2 newsm18

# 509
  • Мнения: 1 826
Честит рожден ден на Топче! Ивекс, много да ви слуша, да хапва с малко повече удоволствие и да меси и мърка колкото се може по-често  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт