Позитивните ефекти на Ясмин

  • 15 936
  • 18
  •   1
Отговори
Тъй като Ясмин, съдържа дроспиренон който имитира действието на вашия естествен прогестерон рискът от напълняване е значително намален.

Увеличаване на теглото, което някои жени са изпитали, взимайки хапчета, често се причинява от водна задръжка. Това не носи риск за здравето, но може да ви накара да се чувствате неатрактивна и нещастна.

Дроспиренона в Ясмин, действа като естественият прогестерон: противопоставя се на задръжката на течности и помага за запазване на стабилното ви тегло. Wink


Кажете вашето мнение и дали найстина запазва теглото, който го е използвал, защото това е основната причина да не взимам противозачатъчни.  Close

# 1
  • Мнения: 184
При мен имаше увеличаване на теглото и задържане на течности, но в много по-малка степен отколкото при други противозачатъчни, но по принцип ако проявяваш чувствителност към синтетични хормони, ще имаш негативни усещания и при тези хапчета

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
пия ги от година и не съм качила и грам ,но много често ходя да пишкам и докторката ми каза, че е нормално,защото иначе щял да ми си подува корема. при мен това била реакцията малко е неприятно през половин час да ми се пишка но.....

# 3
  • Мнения: 7 640
ако някой иска повече инфо за Ясмин, мога да го поканя на специална лекция-презентация.
Който се интересува- на лични

# 4
  • Мнения: 344
Пих Ясмин един месец. Не чувствах абсолютно никаква промяна в организма и бях много доволна. Но едно голямо "Но" smile3511 се случи, изпаднах в аменорея т.е. не ми дойде цикъла по време на паузата. Та трябваше да ги спра! Всичко съм правила разбира се под лекарски контрол. Затова всичко е до организъм и строго индивидуално.

# 5
  • Мнения: 7 640
Пих Ясмин един месец. Не чувствах абсолютно никаква промяна в организма и бях много доволна. Но едно голямо "Но" smile3511 се случи, изпаднах в аменорея т.е. не ми дойде цикъла по време на паузата. Та трябваше да ги спра! Всичко съм правила разбира се под лекарски контрол. Затова всичко е до организъм и строго индивидуално.
по принцип това не е показание да не започваш следващата опаковка.

# 6
Пия Ясмин от 6 месеца, качила сма малко, но не знам дали то него или от други фактори. И определено мисля, че не задържам течности, защото ходя да пишкам през половин час. Аз лично съм много доволна от Ясмин, защото вече нямам почти никакво ПМС.

# 7
  • Мнения: 953
Аз качих и гърдите ми нещо наедряха newsm78 newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 797
  Може би е индивидуално, аз не напълнях, но ми се уголемиха малко гърдите, което за мен е плюс, а не минус.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 965
Пия го от една година, не съм качила нито грам и до сега не съм имала никакви проблеми.

# 10
Аз преди време пиж жанин и напълнях към 5кг (но аз съм дребна) което не е много от това което съм чувала, че накой качват 10-20кг. Аз ги пих защото ме оперираха и ми ги предписаха. Пиех и други хапчета защото имах проблеми и със стомаха заради операциятат, тъй че може и да е от тях. Когато ги спрях отслабнах без усилия. Единственото за което искам да ги пия е заради болките повреме на менструациа, след операцията въпреки, че мина 1г когато ми доиде просто немога да ходя - все едно имам камъни в корема. Sad Sad Sad И трябва да избирам болки или ужасен целулит Close Close Close Close Нямам избор освен да пробвам, дано не стана слон Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 93
Да ви питам нещо друго... Пуснах тема, но имам само един отговор.  Weary Как ви се отрази на желанието за секс? Намаля или по-скоро няма разлика от преди? Мерси много.

# 12
  • Мнения: 14 133
Тези контрацептиви като цяло са като необходимо зло, не само Ясмина.

# 13
Докато пиех Жанин ниамах много желание за такива неща, а и от прятелки съм чувала същото.Но май много зависи и от самия тебе. Но за  Ясмина прочетох нещо:
Резултатите от проведените опити показват, че за жените, които използват противозачатъчни таблетки, съдържащи дроспиренон, сексът е станал по-голямо удоволствие, отколкото е бил преди това – те са изпитали оргазъм 17% по-често, чувствали са се по-удовлетворени и с 25% по-често са правили секс.  Mr. Green
Дали обаче е вярно?!!!

# 14
  • Мнения: 7 640
не е от типа гестаген, това е рекламна стратегия. Просто жените на контрацептиви се чувстват спокойни и не се плашат от нежелано забременяване-т.е. отпускат се и се наслаждават на секса много повече.

Общи условия

Активация на акаунт