Най-после се получи?

  • 2 231
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Най после ще си имам бебче.От три години правим опити с мажа ми и все не ставаше.Ходене по лекари изследвания и други тем подобни направо се бяхме отчаяли.Но ето че най после "чудото" стана и ще си имаме бебе.Вече сам в средата на втори месец.Но заедно с радоста, започнах да се притеснявам и да си задавам въпроси,на които незнам отговора.Дали ще можете да ми помогнете:
1. Получавам болки от време на време ниско долу,особенно когато пътувам с гр.транспорт.Като че ли нещо ме прерязва в областа на яйчниците,друг път тапа болка във влагалището,абе различно.Това нормално ли е?
2. От няколко дни си меря телесната темпетатура - потдържам 37.Това нормално ли е?
Благодаря ви предварително?

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 13:08 от Reza

# 1
  • Мнения: 9 990
Ами като начало-честито!Лека и безпроблемна! Hug
После-пиши , моля те на кирилица PraynigИма Кредор горе в дясно...
За болките-нормално е.Не разбрах в коя седмица си...Все пак матката се разтяга, връзките, които я придържат-също-от това са подобни усещания.
За температрурата-повече от нормална е-тя е също признак за бременност.
Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 195
  Чвстито  bouquet

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 23:42 от dr.danny

# 3
  • Мнения: 135
Браво на вас!   bouquet Пази се, гледай се! Болките са нормално нещо, както и температурата - тя се поддържа 37 град. до 3-ия месец, ако не се лъжа. Внимавай с градския транспорт - избягвай го винаги, когато можеш. И ние нямаме собствена кола и знам какво е.. Леко бременеене и много, много успех! Наслаждавай се на месеците напред!  bouquet

# 4
  • Мнения: 106
4естито и от мен!
Нормално е да имаш болки ниско долу защото матката сега расте и се издига нагоре към коремната кухина,което е свързано с теглене и опъване на връзките,които я държат!
А за температурата-нямаш основание за притеснение
Лека браменност Grinning

# 5
  • Мнения: 8 917
Нормално е да имаш болки ниско долу защото матката сега расте и се издига нагоре към коремната кухина,което е свързано с теглене и опъване на връзките,които я държат!

Честито и от мен smile3525 Сега повече спокойствие  и все пак не забравяй, че си бременна, а не болна newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 748
Честито! Всичко ти е наред! Аз поддържах 37.5 температура първите 4 месеца и много се бях притеснила, но се оказа нормално! Болки и аз имах , но пиех но-шпа, което много ми помогна. Успех!

# 7
  • Мнения: 379
Честито
Повече почивка и добро настроение и всичко ще си е наред Laughing

# 8
  • Мнения: 14 133
Честито!!!Лека бременост, повече спокойствие и приятни емоции!!!

# 9
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито и от мен  bouquet!За болките и температурата момичетата са ти обяснили-абсолютно нормално е!Желая ти лека бременност и едно сладко бебче накрая!

# 10
  • Мнения: 75
Благодаря би  bouquet

# 11
  • Мнения: 962
4estito i ot men! I pri nas trudno stana 4udoto!No moqt savet e pazise mnogo!I leko i bezproblemna bremennost!  Hug   bouquet

# 12
  • Мнения: 3 537
Честито! Hug  bouquet почивай си повече,не се претоварвай с нищо Peace

# 13
  • Мнения: 388
Честито,желая ти лека и безпроблемна,изпълнена с положителни емоции бременност! newsm51
Всичко,което описваш като симптоми е нормално,просто се пази!

# 14
  • Мнения: 5 103
Честито  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт