Hranene+parvi zabki=ujas

  • 1 447
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Mnogo temi, no kakvo stava sas zabkite. Pri nas e ujas. Mnogo gi ma4at. Majem s kakvo li ne-vednaj qdat kato nevijdali,drugiq pat nqma otvarqne na ustata.Vartene,sardene,ujas. Qdeneto se prvra6ta v zanimavka s vsevazmojni ne6ta samo i samo da si otvorqt ustata. Samo pri men li e taka, vie kak se spravqte.

# 1
  • Линдау
  • Мнения: 72
Не се притеснявай децата сами знаят кога им се яде и по колко, ако не искат да ядат по-добре не си мъчи нервите, на следващото хранене ще хапнат по-добре. Моите деца винаги са били ящни, е има неща които не обичат много, като попара-помъчих се 1-2 мес.,и после преминах на корнфлейкс и до ден днешен много си го обичат и събота и неделя чакат закуската с нетърпение.
Някой път като ги взема от яслата са гладни като вълци, друг път изобщо дори не искат да вечерят. Аз не ги насилвам, когато искат тогава.
Имам една позната майка, чието дете толкова малко яде, че в сравнение с моите които са с 6 мес. по-малки от него-то яде като мишка, но това не му пречи да си расте нормално, не е слаб напълно е нормален

# 2
  • Мнения: 22
Tam e problema,4e ako na ednoto qdene ne hapnat-ne e garanciq 4e na drugoto 6te qdat po-dobre. Ina4e na kg sa super 11 i 9.5-tova ne me pritesnqva. no az imam 4ustvoto 4e im se qde,no prosto gi boli i ne mogat.Neznam-malko pedant si padam-vsi4ko da e izqdeno,da e podredeno i nared,no sigurno i tova 6te se popravi. Mersi Wink

# 3
  • Мнения: 138
здравей,
аз им давам телефона и те набират номера и яд ат. опитай и с мобилния.успех. наистина.

# 4
  • Мнения: 22
Telefoni-doma6ni,mobilni;distancionni-ni6to ve4e ne pomaga-vsi4ko se iztarka. No vse pak uspqvame nqkak si.10x Hug

# 5
  • Мнения: 138
милата, тогава найстина Кураж и Търпение:) а може и да правиш паузи и като си изядат половината манджа да ги пускаш да походят или полазят и след 15 минути зор не зор пак на стола на мъчението........ Peace знам какво ти е #2gunfire,и   bouquet

# 6
  • Мнения: 22
Molq da zatvorite temi4kata-mersi

Общи условия

Активация на акаунт