Отговори
  • Мнения: 2 013
 Thinking Thinking Thinking
Е, реших се, въпреки че всички ме обявиха за луда. Шегуваха се с мен, че за тези пари може и в НАСА да ми изследват кръвта! Мъжът ми каза, че всичко това е безполезно, само зарибяване на балъци. Аз обаче се заинатих и го направих. Той още не знае - добре, че имах малко скътани парици...
Имам нужда от отслабване, а вече не мога да издържам диети. Освен това неподходящата за организма храна може да доведе и до други здравословни проблеми.
Сега ще чакам поне 2 седмици за резултатите.
Искам да попитам има ли сред вас, които по-рано са правили изследването и вече се хранят с разрешените храни? Ако да - моля споделете!

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 22:56 от Divana

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Въйй.... Rolling Eyes Много пари бе!  #Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
 Sick Sick Sick Аз каквато съм циция само при мисълта да изхарча толкова пари ще отслабна

# 3
  • Мнения: 2 013
Въйй.... Rolling Eyes Много пари бе!  #Crazy

Мдам... много са. Още ме боли сърцето, ама... Реших, че ще се въздържам от други неща. Дано си е заслужавало.

# 4
  • Мнения: 6 155
Голяма цифра  Shocked
Не бих ги дала, по-скоро ще се скъсам от глад, но толкова пари за изследване  Sick

Дано поне си заслужава инвестицията  Peace

# 5
  • Мнения: 13 512
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=65867.msg1624190#msg1624190

ето, тук е нищена темата, мисля,че имаш съмишленици. Къде направи теста? ИСУ ли? В Англия или Холандя го пратиха? Аз също много искам да си направя такъв,но нямам вяра на Интерсервиз Узунов.

# 6
  • Мнения: 2 332
Лелей... и аз като другите ще кажа, че са много пари. Пожелавам ти само да си струва и да се похвалиш с резултати! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 013
Не мога вече да гладувам Cry Cry
Не става. ЕГН-то ми не е малко - ще стана на 35 след месец. А преди можех. Имам и куп неща на главата - плюс тези от подписа ми.
Има и нещо друго - напълняването може да се дължи и на една бактерия, която е в хранопровода, май - кандида, прави се изследване и за тази бактерия и после се лекува със специален хранителен режим. Не се влияе от антибиотици.

# 8
  • Мнения: 7 474
Дано си струва,че иначе бих умряла от яд. #Cussing out

# 9
  • Мнения: 2 332
Не става. ЕГН-то ми не е малко - ще стана на 35 след месец. А преди можех.
Еее, как можа това да го напишеш??? Че 35 да не са 50?

# 10
  • Мнения: 5 299
Thinking Thinking Thinking

Искам да попитам има ли сред вас, които по-рано са правили изследването и вече се хранят с разрешените храни? Ако да - моля споделете!
...да не съм луда... #Crazy

# 11
  • Мнения: 2 332
Thinking Thinking Thinking

Искам да попитам има ли сред вас, които по-рано са правили изследването и вече се хранят с разрешените храни? Ако да - моля споделете!
...да не съм луда... #Crazy
Стига де! Аз пък пожелавам на всички нас да можем да си го позволим и да не правим така  #Crazy.

# 12
  • Мнения: 13 512
Thinking Thinking Thinking

Искам да попитам има ли сред вас, които по-рано са правили изследването и вече се хранят с разрешените храни? Ако да - моля споделете!
...да не съм луда... #Crazy
Хайде да се въздържаме от такива квалификации, защото тези които са си направили теста далеч не са луди! Момичето иска някой,който има опит- да го сподели, а не пита кой защо не си го е направил, а то е ясно защо!

# 13
  • Мнения: 2 013
Аз си направих Нютрон тест. Всъщност видях координатите от предишната тема. Лабораторията е на Позитано 24, взимат кръвта и я пращат в Холандия. Прави се само в понеделник, вторник и сряда до 14,30 - май защото тогава има полети, казаха, че днес ще я пращат в 18,30 със самолет.
Заедно с мен имаше и една бременна мама с брат си, и двамата си го направиха. Явно имат клиенти.

# 14
  • Мнения: 13 512
И аз си направих Нютрон тест. Всъщност видях координатите от предишната тема. Лабораторията е на Позитано 24, взимат кръвта и я пращат в Холандия. Прави се само в понеделник, вторник и сряда до 14,30 - май защото тогава има полети, казаха, че днес ще я пращат в 18,30 със самолет.
Заедно с мен имаше и една бременна мама с брат си, и двамата си го направиха. Явно имат клиенти.

Знаеш ли дали има нещо общо с Интерсервиз Узунов? Те изпращат в Холандия. С нетърпение ще чакам да споделиш  като си получиш резултатите

Общи условия

Активация на акаунт