Добре дошли, Януарки 2018!

  • 49 480
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Кръвния Чхг е през 48-72ч., но се чудя за уринарните тестове- там ми е все не докрай тъмна чертичката. Може би трябва да почакам още някой и друг ден..

# 16
  • Мнения: 109
Мами кажете как се чувствате, имате ли неразположениия и симптоми. При мен освен леки болки като при Ц нищо друго. Знам, че не задължително да ми е лошо и т.н...  Rolling Eyes
За уринните тестове, да предполагам, че ще трябва още ден два за по наситено червена втора черта.

# 17
  • Мнения: 6
.

Последна редакция: ср, 10 май 2017, 17:48 от Ninni7k

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Кръвния Чхг е през 48-72ч., но се чудя за уринарните тестове- там ми е все не докрай тъмна чертичката. Може би трябва да почакам още някой и друг ден..
И синът ми и сега е много лека втора черта.

# 19
  • Мнения: 6
Здравейте, можете ли да ми кажете дали личната ми лекарка може да ми регистрира бременността само на база кръвен тест ( без да се вижда още нищо на ултразвук) или само гинеколог може?

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Чакам второ бебче! Първото в момента е на година и три месеца, ще стане кака на почти две!

# 21
  • El Paso
  • Мнения: 2 053
Здравейте. Приятно ми е. ☺
Относно симптомите си чувствам гърдите тежки и болезнени и корема издутичък. Но на 2 пъти имах кървене и не знам какво става. Не стига това, ами съм и с цистит.
Предложете ми АГ от София, който да ме следи, ако знаете такъв.

# 22
  • Мнения: 6
Здравейте. Приятно ми е. ☺
Относно симптомите си чувствам гърдите тежки и болезнени и корема издутичък. Но на 2 пъти имах кървене и не знам какво става. Не стига това, ами съм и с цистит.
Предложете ми АГ от София, който да ме следи, ако знаете такъв.
   
На мен ми изписаха дуфастон

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Здравейте! И аз тук с положителен тест. С пет дни закъснение съм и вчера бях на преглед /имах болки ниско долу/ и се видя много малка "точица". По препоръка на гинеколога днес сутринта си пуснах ЧХГ и резултата е положителен 2145 единици. Пия утрогестан 2 пъти по 2 глобулки и се моля всичко да е наред. Това ще е второ детенце, първото е на 6 год. и половина. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 109
Здравейте, на 09.05 бях на преглед, видя се само плоден сак без ембрионче в 4г.с.+2 .Каза ми след 2 седмици да отида пак за да видим ембрионче и сърце. Честно да си призная нз как ще издържа до тогава, но няма как де ще чакам. Насявам се вс да ОК
Желая на всички лека и безпроблемна бременност  bouquet

# 25
  • Мнения: 15
Здравейте бъдещи мами  Hug със голямо вълнени и 4 дни закъснение и  аз най-накрая  видях мечтаните   две чертички  EFP Много се вълнувам .
Радвам се че има тема  в която може да обсъждаме и споделяме ... за мен ще  бъде първо дете  и съм още нова в нещата ... другата седмица съм на лекар  и нямам търпение  Laughing

Някой може ли да ми предложи добър Аг в София за следене на бремеността ... раничко е още,но така се вълнувам че място не си намирам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен!
И аз се записвам-с три дни закъснение и положителен тест.Имам вече едно януарче на 2 годинки,това ще ми е второ  baby_neutral Все още не съм ходила на преглед.Мисля чак към края на месеца,ако всичко е наред.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Здравейте и от мен!
И аз се записвам-с три дни закъснение и положителен тест.Имам вече едно януарче на 2 годинки,това ще ми е второ  baby_neutral Все още не съм ходила на преглед.Мисля чак към края на месеца,ако всичко е наред.
Ооо и при нас ще е почти 3 години разлика хихих

# 28
  • Радомир
  • Мнения: 109
Привет и запис и от мен  с първия  EFP  от днес (имаше няколко "-" но днес най после се показа) втора бледаа чертичка на 5-ти ден закъснение.За мен живи и здрави това ще бъде втора бременност.Имам си девойка малка сладка на 3г.8м.Не съм записвала още час за преглед,тъй като е рано ,но до края на месеца и това ще свърша.
За симптоми мога да отчета при себе си леко гадене от време на време,сънливост и чувство за умора,доста ме боли кръста на моменти, място не мога да си намеря(но до колкото помня така беше и с първата ми бременност). Също съм и малко раздразнителна.Мисля няма друго поне за сега.Термин предполагаем 16-17януари.Аз самата съм януарче  Embarassed
Поздрави на всички и мерси за хубавата Тема  Peace bouquet

Последна редакция: сб, 13 май 2017, 15:35 от simsi

# 29
  • Мнения: 57
Здравейте момичета!Изключително много се радвам че ще намирам подкрепа сред вас.С първа бременност съм след трансфер на два 3-дневни ембриона.Имам резултат на 10 ден-96.3 ,12 ден-173.2 и днес 14 ден 421.42.Бях на ехограф на 12 ден и се видяха две точки.Знам че е прекалено рано за каквото и да е ,но какво означават точките.Видяха ме заради болки в ляво и леко жълтеникаво ,еднократно зацапване.На преглед ще съм в Сряда.В момента съм 4г.с.+ 5д

Общи условия

Активация на акаунт