Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 4

  • 97 511
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 28 334
Аз не мога, къде е Изомка да се заеме със задачата? newsm78 Ако някой друг може да действа?

# 766
  • Мнения: 19 687
Ако не се появи, аз ще се заема.

# 767
  • Paris, France
  • Мнения: 13 965
Да ви питам как готвите свинско с кисело зеле? Снощи метнах едно на програма ризото, 2 пъти я пусках не ми се получи като в тенжерата.  Аз съм с Филипс, най стария модел.

Като Делта долу горе готвя. Ризото е програма за каши и мек, лепкав ориз. Зеле с месо бих сготвила на задушаване или бавно. Аз готвя под налягане. След като запържва всичко, дори ориз и боб, ако слагам, доливам 2-3 пъти обема на ориза и боба и гледам боба да е във водата. Варя 10мин на максимално налягане и като падне само налягането след 20-30 минути, разстилам в тава и запичам под грила. Същото със сърмите. Ако ще имам гости наготвям сърмите от сутринта или даже вечерта и преди да сервирам запичам.

# 768
  • Мнения: 34
Здравейте! От известно време обмислям покупка на мулти кукър или слоу кукър. Колебая се между двата уреда. Разбрах, че има и комбиниран уред 2 в 1. Какво е мнението Ви за него?

# 769
  • Paris, France
  • Мнения: 13 965
Здравейте! От известно време обмислям покупка на мулти кукър или слоу кукър. Колебая се между двата уреда. Разбрах, че има и комбиниран уред 2 в 1. Какво е мнението Ви за него?

Добро. Само гледай да може да побира нужното количество за бавно готвене, защото повечето рецепти са с доста големи количества продукти.

Всеки кукър с опция дръж топло за 12ч+ готви на бавно. Пъхаш продуктите, натискаш копчето и готово.

# 770
  • Мнения: 34
Благодаря! А мнение конкретно за този- Crock-Pot Digital One Pot Slow & Multi Cooker 5,6 л ?



# 771
  • Мнения: 19 687
Замотах се малко, но НОВА ТЕМА: http://old.bg-mamma.com/?topic=1060043.new#new

Общи условия

Активация на акаунт