Накакви отзиви за *вили Ваня*- Поморие?

  • 23 688
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Хвърлила съм им око, но няма да са ми излишни и мненията на почивали вече там?
Къде по- точно се намират, как е решен въпроса с храната, има ли постоянно вода? Ей такива неща....?
Иначе си ги харесах от тук: www.seavillasbg.com

Последна редакция: ср, 03 май 2006, 15:29 от pimpa

# 1
  • Мнения: 376
Не се отваря , ти къде ги видя ??

# 2
  • Мнения: 834
Ева, миличка, отваря се. Може би си улучила момент, когато не е бил актинвен сайта, де да знам... newsm78
Ти ходила ли си там?

# 3
  • Мнения: 376
Отвори се най накрая. Не несъм била но понеже и аз търся се заинтригувах. Ти звъня ли да питаш как стоят нещата ?? На сайта няма обявени цени , иначе изглежда доста приятно.

# 4
  • Мнения: 834
Звънях няколко пъти на стационарния тел. по различно време на деня, но....само свободно. Ако и утре сутрин е така, ще пробвам мобилния. Голям съм инат - като си харесам нещо....
А и ние от 10г. насам повечето пъти сме били на бунгала в Поморие (не на тези, разбира се), но ми се щеше да разнообразим.

# 5
  • Мнения: 376
И на мен много ми харесаха та затова разпитвам. Днес им писах но ми връща мейла. Аз определено държа на бунгала , защото моето диване е от раннобудните и като стане почва едно тичане едни крясъци , не е за разправяне. Първ ата година когато го водихме съм излизала на двора в 6и 30 за да не пречиме на другите да спят. Ако научиш нещо сверкаи.

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 714
А и ние от 10г. насам повечето пъти сме били на бунгала в Поморие (не на тези, разбира се), но ми се щеше да разнообразим.
Би ли дала координати и мнения за тези бунгала, на които ходите в Поморие, ако не те затруднява? Благодаря
Миналата година бяхме на квартира в градчето, но все се оглеждам за бунгала.

# 7
  • Мнения: 834
Ами тези, на които ходехме са на МДК- Пирдоп. Извън града са на около 1,5км., но влакчето минаваше оттам и не сме ходили пеша. Намират се между солниците и морето. Последно сме били 2003г, че после бременеене, мин. год. малко бебе и така.
Докато бяха на самия завод ги поддържаха добре, но после ги дадоха на концесия и нещо го ударих през просото.
Иначе всяко бунгало си е със баня и бойлер, плажа ти опира във вратата, стола е ефтин и разнообразен, има по средата на комплекса дет. кът с пързалки и люлки, заградено е и си има пазач, така че дете без родител неможе да избяга. Хладилник няма, ако искаш е по 1лв. на ден наема му.
И не на последн място ТИШИНАТА! Вечер чуваш само плясъка на вълните. Гюрултията от заведенията в града не се чуват. Ааааа, и бунгалата са между смокинови дръвчета, които ухаят прекрасно. Пясъка е черен, но мен това не ме притеснява.
Загубила съм им тел. и немога да се обадя да проверя дали са им правили някакъв ремонт. Поне леглата да сменят, че бяха вече с увиснали пружини Sick Затова искам да сменим базата, а и най- вече заради малката. Как да спи върху увиснала пружина newsm78

За вили Ваня съм ангажирала една наша Бургаска мама да събира инфо и до момента знам само, че сайта ще им е активен след 15.05. и ще публикуват цени тогава. Най- ме вълнува въпроса с храненето, че не ми се търчи по обяд за 1 супичка на майната си. Иначе изглеждат добре.
Та, като имам ново инфо за бунгала в региона, ще ви пиша пак. От нашето форумче има още една мама, привърженик на този вид почивка, та може да се съберем на едно място, знае ли се Thinking

# 8
  • Мнения: 376
Ще чакам с нетърпение да докладваш или пък сайта да стане активен и да се разбере ще можем ли да се уредим с нещо.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Ами мога да дам информация от преди 3г. С една дума - ужас.А сега с подробности: Една голяма компания/около 10 семейдтва/ решихме да почиваме там.направихме резарвации, платихме капаро и тръгнахме. Пристигане около 9.00 ч. сутринта.Уморени, палусппящи деца. Чакане в колите до 10.330/ тогава ваня решава че е време да стане и да ни обърне внимание/.Следва да се наредим в редичка - майка,татко, дете, за да запоне настаняването.Е, но как да задържиш 10тина уморени и схванати от пътя деца на едно място? И следва - " В тревата не се играе", а къде, остават само циментираните пътечки. Е, какво да се прави, оотиваме да видим бунгалцата.Да, бунгалца, защото вътре има само 2 кушетки и 1 малко креватче, няма място дори да си отвориш куфара, а за гардероб да не говорим.На въпроса защо е само една тоалетна за всички отговора беше "гора голяма, море голямо"-извода си го правете сами. Върхабеше, когато се започна 2 лв. на вечер за колата, 2 лв. на ден ако се ползва ток за скара или друго/а освен нейното капанче, наблизо няма нищо друго/. Е, не издържахме, вдигнахме страхотен скандал, взехме си капарото и се разпръснахме по квартири.Така започна запланувата ни поччивка.
P.S. Забравих да спомена, че за така нардените бунгалца накара едното семейство да плаща и за второто си дете, но най-интересното беше, че хем няма да ползва легло /защото няма къде да бъде сложено/, хем трябва да се плати.
 

# 10
  • Мнения: 431
Лелеее ooooh!, а аз им бях хвърлила око...

# 11
  • София
  • Мнения: 4 019
Аз имам много хубави впечатления от миналата година.Питай какво точно те интересува и ще ти отговоря с удоволствие.Тази година пак там сме запланували да ходим, ако се уредим с отпуска .

# 12
Аз имам много хубави впечатления от миналата година.Питай какво точно те интересува и ще ти отговоря с удоволствие.Тази година пак там сме запланували да ходим, ако се уредим с отпуска .
Понеже и аз се заинтересувах от офертата за виличките но предишното мнение много ме разколеба моля те кажи и твоите впечатления. Има ли къде да се хапне ? Плажът хубав ли е? Много ли е далече от Поморие? И въобще заслужават ли си тези 40 лв. за нощувка ?!?!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 019
Понеже и аз се заинтересувах от офертата за виличките но предишното мнение много ме разколеба моля те кажи и твоите впечатления. Има ли къде да се хапне ?
Ние бяхме за 7 дни в 5 от които готвеха за обяд , иначе по всяко време можеше да се поръча скара, пържена риба , картофки.


Плажът е малък и обслужваше само летуващите на вилите.За мен беше много удобно, защото бяхме с детето и нямаше нужда да я следя постоянно,да се озъртам , тъй като не беше тъпкано с хора.Иначе е като малко заливче, но имаше постоянно водорасли поне около метър при влизане в морето, след това е много полегато  и сравнително чисто.

Много ли е далече от Поморие? И въобще заслужават ли си тези 40 лв. за нощувка ?!?!

На около 15 мин. пеша до началото на Поморие, откъдето има влакче , и някакви автобуси спираха също.
А доколкото до това дали си струва парите... newsm78
На мен ми хареса, просто ние търсехме такова тихо местенце за почивка , като вечер отивахме в цивилизацията за развлечения.
Но хора всякакви, с идеали всякакви,та не мога да отговоря на последния въпрос еднозначно Wink

# 14
Здравейте на всички интересуващи се от Вилно Селище ВАНЯ. По горе виждаме ,че се създава доста погрешно впечатление за условията предлагани от нас. 
Като навсякъде така и при нас настаняването започва след 14:00 в деня на пристигането, а освобождаването на стаите става до 12:00 в деня на заминаването.
Домашни любимци не се допускат в комплекса поради хигиенни причини.
Уреди за готвене, пране и подгряване -  не се допускат поради опасност от пожар.
При желание на почиващите може да се използва наличното барбекю на дървени въглища  ( което не се заплаща допълнително) като задължение на използващия барбекюто е да си осигури въглищата и почистването му.
Актуални цени и условия може да намерите на www.seavillasbg.com
Всички стаи разполагат с TV и хладилник.   
За да няма недоразумения при резервация трябва да обявявате всички възрастни и деца, които ще почиват независимо от тяхната възраст.

Приятна лятна почивка.

Общи условия

Активация на акаунт