Болки в 8-мия месец

  • 1 060
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте мами. В началото на осмия месец съм и от няколко дни имам странни  непостоянни болки. Ако трябва да бъда по-конкретна усещането е нещо като придърпване от влагалището нагоре към бебо. Първо си мислех, че малкото човече се е обърнало с крачетата надолу и ме рита,понякога чак ми се припишква  Embarassed, но не съм сигурна, защото на последната консултация пък докито ми каза, че съм с контрахирана матка /дори пих Магнерот заради това/ и си мисля, че може и това да е причината. Та, исках да питам дали някой знае нещо по въпроса

# 1
  • Мнения: 922
Както казва моя АГ: "ще те боли, нали си бременна Wink, важното е да няма кръв Praynig"
Най-добре е да споделиш проблема с АГ-то си...
Може да има много причини за това: може да са подготвителни контракции, може да е от структурата на матката (моята е леко обърната на дясно и имах постоянни болки в лявата страна), може да е от тежестта на бебето, да притиска нерв... може да е от много други неща newsm78

Ако можеш звънни поне по телефона за една бърза консултация, ако се наложи пуснете запис на тоновете на бебето, за твое успокоение

Успех и леко бременеене Grinning

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Както казва моя АГ: "ще те боли, нали си бременна Wink, важното е да няма кръв Praynig"
Аз не съм много съгласна с това- моят доктор каза, че НЕ ТРЯБВА да има никаква болка / може само отстрани, но не и ниско долу!!! Naughty
Отиди на лекар!
УСПЕХ!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Ммм да, болка не трябва да има. По-добре отиди да те погледнат. Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 922
Както казва моя АГ: "ще те боли, нали си бременна Wink, важното е да няма кръв Praynig"
Аз не съм много съгласна с това- моят доктор каза, че НЕ ТРЯБВА да има никаква болка / може само отстрани, но не и ниско долу!!! Naughty
Това беше написано с шеговит тон (мислех, че се разбира от намигващото човече Blush )
Вярно, че не трябва да има болка Peace
Идеята беше, че е нормално бременната да я боли тук или там, поради някаква причина (не че е редно, но е така). И тъй като все пак не трябва да има болка:
Най-добре е да споделиш проблема с АГ-то си...
Може да има много причини за това: може да са подготвителни контракции, може да е от структурата на матката (моята е леко обърната на дясно и имах постоянни болки в лявата страна), може да е от тежестта на бебето, да притиска нерв... може да е от много други неща newsm78

Ако можеш звънни поне по телефона за една бърза консултация, ако се наложи пуснете запис на тоновете на бебето, за твое успокоение

Успех и леко бременеене Grinning

Офф: и двете си бременности изкарах с някакъв вид болка (с изяснен произход), без това да е навредило на бебето или на мен Wink

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Както казва моя АГ: "ще те боли, нали си бременна Wink, важното е да няма кръв Praynig"
Аз не съм много съгласна с това- моят доктор каза, че НЕ ТРЯБВА да има никаква болка / може само отстрани, но не и ниско долу!!! Naughty
Това беше написано с шеговит тон (мислех, че се разбира от намигващото човече Blush )
Вярно, че не трябва да има болка Peace
Идеята беше, че е нормално бременната да я боли тук или там, поради някаква причина (не че е редно, но е така). И тъй като все пак не трябва да има болка:
Мила, не трябва да се майтапиш с такива неща, защото момичето е притеснено и не е гаранция, че ще разбере от майтапа!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт