корема ми е малък

  • 5 480
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 451

много съм притеснена защото коремът ми в общи линии не е мръднал,вече съм в 15та седмица и не знам нормално ли е това

# 1
  • Мнения: 8 505
Моя започна да личи в началото на 6.месец.Няма място за притеснение.

# 2
  • Мнения: 1 237
Според мен няма защо да се притесняваш,ще започне да ти личи.Освен това зависи от структурата на  тялото колко голям ще ти е корема.

# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Няма страшно, коремът ти може да хвръкне изведнъж. Аз самата миналия месец пък съм свалила на корем, но аз съм си дундавка още преди да забременея и това не ме притеснява. В 4-ти месец например бьх дръпнала 2 килца назад, но тое защото много повръщам от киселините.

# 4
  • Мнения: 1 878
На мен също хич не ми личеше окъм 6тия - после  Crazy Всеки е различен, ако на УЗито всичко е наред - нямаш повод за притеснение  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 6 146
Разбирам какво ти е. И аз така стоях пред огледалото и се чудех, защо ми е малък. По принцип и не ми стана много голям, но бебето си се роди 3650гр. Въпрос на структура. После корема ми се прибра, ама не съвсем - все още ми висят едни гадни паласки отстрани Close и си казвам, ами ако ми беше по-голям...така че споко Peace

# 6
  • Мнения: 2 381
Не се шашкай.На майка ми коремчето й си проличало едва в 6-ти месец.
Спокойна бременност  bouquet

# 7
  • Мнения: 517
аз съм в 16-та седмица и започна изведнъж да ми расте..така, че спокойно.ако има място в коремчето ти за бебето няма как да ти се появи голям корем:)дано го обясних празвилно това и не е прозвучало смешно Simple Smile Hug

# 8
  • Мнения: 922
Съвсем не е нужно да имаш голям корем, да се чудиш после как да го прибираш Wink
Щом бебчо е добре, значи няма място за притеснения Hug

# 9
  • Мнения: 1 427
Ще порастне,спокойно!На мен към 20-та седмица ми пролича много и изведнъж Peace

# 10
  • Мнения: 5 401
И аз да те успокоя, миличка! Мойто коремче расте бавничко и никой не вярва, че съм в 7-ми месец. На консултацията ме уплашиха, че коремната ми обиколка била с 3 седмици назад, но когато ме качиха на УЗ, се оказа че дребчо се развива съвсем за седмиците си, даже главичката му леко изпреварва.  newsm26
Не се тревожи, корем с корем не си прилича и както се оказва той не е критерий за определяне на размера на плода.  Wink
Целувки и много усмихнато бременеене!  Hug

# 11
  • Мнения: 307
Съвсем не е нужно да имаш голям корем, да се чудиш после как да го прибираш Wink
Щом бебчо е добре, значи няма място за притеснения Hug
Peace

# 12
  • Мнения: 539
Не се притеснявай. По принцип при първо дете започва да личи по-късно. При мен чак 5-6 започна да личи малко, а и до края не бях с много голям корем.

# 13
  • Мнения: 354
 Няма място за паника. Големината на корема не е определящ фактор за развитието на бебето. Моята кума имаше съвсем малко коремче. До 7-ия месец , никои не можеше да повярва , че е бременна. Роди нормално здраво и красиво бебе - момичес тегло 2.950 кг.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Чак след 6-тия месец взе да ми личи,изведнъж порасна Hug

Общи условия

Активация на акаунт