Отговори
  • Мнения: 1 108
Здравейте,
Моля ви спешно за координации и малко по - подробна информация за д-р Христо Проданов.Доколкото знам - той е лечител на ракови заболявания.

Благодаря ви предварително!  bouquet

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 18:24 от ina_hris

# 1
  • Мнения: 1 063
За д-р Проданов, който е работил по-рано в ИСУЛ - Детска онкохематология (при проф. Др. Бобев) и сега работи в тази болница на Дървеница (с възрастни пациенти, ох, забравих името на болницата, но така или иначе я водят Ракова) ли, питаш?

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 17:52 от Иванджелин

# 2
  • Мнения: 1 063
Оп, май го обърках с д-р Михайлов  newsm78. Но ето уеб на болницата, за която писах: http://www.onco-bg.com/
Успех!

# 3
  • Мнения: 5 500
Ина, какво инфо ти трябва за него? Живее и работи във Виена, мога да ти изровя телефони! Друго?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 567
Мой близък отказа  медицинско  лечение на рак на белия дроб, довери се изцяло на въпросния Проданов  с неговия антималигноцит и за съжаление почина  за 3 месеца!!!!   

# 5
  • Мнения: 1 108
Ина, какво инфо ти трябва за него? Живее и работи във Виена, мога да ти изровя телефони! Друго?
Искам да знам това негово лекарство дали наистина лекува хората/коета на мен много не ми се вярва/.Дали има и дали познавате хора излекувани.

# 6
  • Мнения: 1 320
Мой близък отказа  медицинско  лечение на рак на белия дроб, довери се изцяло на въпросния Проданов  с неговия антималигноцит и за съжаление почина  за 3 месеца!!!!   
Свекър ми също ... 3 месеца. Но не се е отказвал от нищо , медицинско лечение + д-р Продан Христов + Тян ши .
Ако е в начален стадий  можи да има надежда , ако са го хванали в по късен етап ...

Общи условия

Активация на акаунт