да си кажа болката и аз

  • 4 247
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
здравеите мами,моля ви за помощ,която едва ли ще може да ми дадете, но все пак!Синът ми е на 5г и от 3годишна възраст много боледува.Последната година болестите зачестиха убасно много.Две седмици здрав след това толкова болен и на антибиотици.Стада от някаква жестока кашлица която направо го подлудява-суха,дразнеща не може да спи защото кашля непрекъснато.Януари лежахме в болница с коклюш,сега кашлицата е същата.Аз съм бременна в 33седмица и сили нямам да се боря вече.Е това е! поне си казах болката

# 1
  • Мнения: 131
Според мен кашлицата може да бъде на алергична основа и трябва да заведете детето на алерголог да го прегледа.Успех.

# 2
  • Мнения: 549
в момента правим изследвания на кръвта,гърлен и носов секрет.Изседванията на кръвта показаха висока утайка което значело че има бактерии

# 3
  • Мнения: 8 585
Детето има вероятно неизлекувана инфекция към която може да има и елемент на бронхоспастична по тип кашлица. Не е нещо необичайно за тази възраст. Дали има коклюш? Ако тази диагноза може да се подтвърди със съответните лабораторни изследвания-да.

# 4
  • Мнения: 3 334
Аз на твое място бих помислила и за някои имуностимуланти.Дано всичко е наред с изследванията.

# 5
  • Мнения: 549
коклюша беше доказан януари.Какви имуностимулатори сте азползвали,от кои сте доволни?

# 6
  • Мнения: 1 883
Мойте деца също боледуваха много , но от както пият продуктите на Аква сорс НЕ  bouquet

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Високата утайка означава, че има възпалителен процес някъде из тялото, не непременно бактерии.
Дано скоро болестите престанат!

# 8
  • Мнения: 883
И аз съм твърдо за Аква Сорс. Моят син още в първите си месеци започна много да боледува и нашата педиатърка, (много смела и умна жена! Цял живот ще съм й благодарна!) ни препоръча продуктите на Аква Сорс. От тогава повече никога не сме пили антибиотик Naughty Болестите ги изкарва без да се залежава. А сега вече имат и един нов продукт - Коластра, който преди го нямаше. Аз ти препоръчвам именно Коластрата. Успех!

# 9
  • Мнения: 116
Дъщеря ми прекара коклюш на 1 годинка.От тогава се започнаха мъките ни ежемесечно жестока кашлица която няколко пъти лекувахме в болница с инхалации.Лекарите казаха че в следствие на коклюша направила детска асма.Пиша това не за да те плаша.А да ти кажа,колкото е възможно по-скоро да направите консултация с детски пулмолог.Успех ти пожелавам.

# 10
  • Мнения: 549
и при такива специалисти сме ходили-в център детско здраве мисля че се казваше намира се на ул.Ами буе някакъв доцент го пое и какво...Като муказах през какви испитания сме минали,какво сме пили той се видя в чудо и каза:ами вие сте испили всичко възможно.Чуди се сумати време и накрая да избяга от отговорност и защото явно не знаеше какво да ни прави ни прати в болница,а там инхалации,орбазони и в краина сметка с лека ,но не съвсем спряла кашлица пак ни исписаха

# 11
  • Мнения: 544
sled kato сте "изпили почти всичко"дали не е време да опиташ с хомеопатия?
По време на 2та ми бременност моят син също се скъса да боледува,та намерих спасение с хомеопатия.Тогава пихме доста време Аква Сорс,но не видях особен ефект.
Тази зима бяхме на Олисалвин-струва ми се,че беше доста ефикасен,макар че вече синът ми е по-голям,а и спортува та може и поради тези причини ефекта да е бил добър ooooh!

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А защо не си вземеш инхалатор за в къщи и не му правиш редовно по 2-3 пъти на ден инхалации? ТСМ-ските не са скъпи а са доста добри. Можеш да си вземеш и вентолин за инхалации. Слагат се капки според теглото и се долива физ. р-р. На нас инхалациите много ни помагат.

# 13
  • Мнения: 8 585
@mama nely
Не е необходимо да правите нещо САМА. Нужно е да се прегледа внимателно детето и да се реши относно диагнозата. Търсете добър педиатър!

# 14
  • Мнения: 1 517
Давай Аква Сорс!!! Дори само Коластрата и Зелената енергия ще свършат работа. Иначе съм купувала едни мечета, подобни на витамините - животинки, изберитокс...доволна съм, но Аквата е незаменима. И не се шашкай, ще отмине тоя период. Моите като поотраснаха, особено баткото (7 год) и взе да ги разрежда. А то беше чудо невиждано...не ща да си спомням.
Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт