Овлажняващ крем на Bubchen???

  • 2 209
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 219
Нашата педиатърка ни предписа за лишеите по лицето на дъщеря ми, овлажняващия крем на Bubchen, e да но в брошурата им има поне 3 крема за лице и всичките пише че задържат влагата. Някоя от вас ползвала ли е, някой определен продукт и има ли отзиви????

# 1
  • Мнения: 3 116
Ами аз купих един такъв, не знаех че има 3 вида  Embarassed

Нашият е хидратиращ за лице, в кутиика  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 878
Търсиш и купуваш най-овлажняващия  Mr. Green и ако може противоалергичен.
Ние ползваме кремчето на Клоран и сме мноооого доволни.

# 3
  • Мнения: 54
Аз ползвам такова кремче на Бубхен и съм много доволна ,опаковката е в малка кутийка от 20 гр. ,но най добре питай в аптеката .

# 4
  • София
  • Мнения: 44 014
ами то има разлика едното е нежен, другия с невен, третия с парафин - от парафина и невена може да даде алергична реакция, аз лично бих взела soft cream-а, но ест може да и се обадиш и да питаш кой е имала предвид.

# 5
  • Мнения: 959
Най-вероятно е имала предвид цинковото кремче.

# 6
  • Мнения: 1 771
Най-вероятно е имала предвид цинковото кремче.

Цинковото кремче? То за тази цел става ли?

# 7
  • Мнения: 5 228
Най-вероятно е имала предвид цинковото кремче.

Цинковото кремче? То за тази цел става ли?

Цинковото кремче е за дупе. За дъщеря ми съм ползвала Софт крем на  Бюбхен, много е лек, добре хидратира, а ароматът му е страхотен. За лишейчета обаче не знам дали е подходящ, защото е много лек. На теб може би ти трябва по-мазен.

# 8
  • Мнения: 1 771
Най-вероятно е имала предвид цинковото кремче.

Цинковото кремче? То за тази цел става ли?

Цинковото кремче е за дупе. За дъщеря ми съм ползвала Софт крем на  Бюбхен, много е лек, добре хидратира, а ароматът му е страхотен. За лишейчета обаче не знам дали е подходящ, защото е много лек. На теб може би ти трябва по-мазен.

И аз за това си помислих и затова и зададох въпроса.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 014
ee тогава сигурно ще е било този
Описание на продукта
Уникална комбинация от активни вещества на невен и растителни масла по естествен начин поддържат и подхранват сухата и чувствителна кожа
Този продукт е много подходящ и за възрастни

само че аз не бих мазала моя бебак с нещо с невен - вече ми се обрина от олиото им, в което има уж малко....

я най-добре наистина си звънни на педито да я питаш кой продукт ти е препоръчала, няма защо да гадаем....и без това сигурно няма да познаем Wink

# 10
  • Мнения: 4 978
Моята дъщеря също има лишеи, но този крем не помогна.
Сега използвам Линола Фет и крем за лице на Себамед, като че ли по-добре се отразяват.
Дано при теб помогне.

# 11
  • Мнения: 959
Най-вероятно е имала предвид цинковото кремче.

Цинковото кремче? То за тази цел става ли?

Цинковото кремче е за дупе. За дъщеря ми съм ползвала Софт крем на  Бюбхен, много е лек, добре хидратира, а ароматът му е страхотен. За лишейчета обаче не знам дали е подходящ, защото е много лек. На теб може би ти трябва по-мазен.

За дупе ли е,за лице ли е незнам,обаче на дъщеря ми и помага.

# 12
  • Мнения: 3 116
Като казахте Soft Cream, нашето е такова, сетих се  Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 219
Благодаря ви мами. Взех Sofr крема, защото на опаковката му пише овлажняваш. Намазах дъщерото вчера и бузките и станах страхотни направо, за една нощ се успокои кожата.

Общи условия

Активация на акаунт