Килограмите ги обсъдихме ами обиколките?

  • 5 047
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Иначе казано да ви питам как са ви размерите след раждането (и кърменето)? Така де едно е да си върнеш теглото отпреди бременността и съвсем друго мерките ти да са каквито са били. Бюста и корема май най-много се променят, но пък имам позната която се е отчаяла от размера на ханша си, докато навсякъде другаде е по-слаба от преди.
Колкото до мен 5 мес. след раждането нещата изглеждат така:
48кг сега/46 преди (бях станала 56 преди да родя)
бюста сега 89 все още кърмя (преди да забременея май нямах такъв Wink)
корема от близо 100 пр. раждането сега 68 дано се върна пак на талия 62 Praynig
ханш и бедра 89/51 сега, а бяха 87/47 преди година.
Вие сте!

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 16:37 от Diana A

# 1
  • Мнения: 1 883
Мерките си незнам , но преди да забременея какви големи , стегнати гърди имах..... А сега мъж ми ме бъзика , че съм била от
 ВИС 2  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 723
Най-потресаваща при мен е разликата в гърдите - докато кърмех бях стигнала обиколка 110см...Сега обиколката е 85см и гравитацията ги е поела  Cry Иначе другите мерки си възстанових напълно - талия 60см, ханш 84см, бедра - 47см. Килограмите също възстанових - 48кг (ръст 172см), бях качила 17 през бременноста Peace
Мерките си незнам , но преди да забременея какви големи , стегнати гърди имах..... А сега мъж ми ме бъзика , че съм била от
 ВИС 2  #2gunfire

 Joy За ВИС 2 не се бях сетила, но е много як лаф, смях се 5 минути, а и много ми подхожда  Peace

# 3
  • Мнения: 2 956
Е аз определено ще отговоря по натам  Embarassed тука само кльощави сте писали досега  Rolling Eyes  Laughing
 офф: много готин лаф  Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Абе момичета, какви са тия манекенски мерки? smile3555Човек може да се комплексира тук. Аз съм солидарна с Евридика и ще пиша по- нататък. newsm53

# 5
  • БГ
  • Мнения: 735
началото е с манекенски мерки и не знам какво ще сваляте, моите са талия:77 см,  която отчаяно се мъча да намаля, бюста и бедрата  са ок-89 см и 50 см.меря и обиколката на коремчето която също е за намаляне а вие?

# 6
  • Мнения: 171
Най-потресаваща при мен е разликата в гърдите - докато кърмех бях стигнала обиколка 110см...Сега обиколката е 85см и гравитацията ги е поела  Cry Иначе другите мерки си възстанових напълно - талия 60см, ханш 84см, бедра - 47см. Килограмите също възстанових - 48кг (ръст 172см), бях качила 17 през бременноста Peace
Цитат на: vikuna [/i



Ти защо не станеш модел бе маце? С тия мерки слагаш в малкия си джоб и Наоми. Ханш 84 при ръст 172- дай боже всекиму! Laughing

# 7
  • Мнения: 723
Най-потресаваща при мен е разликата в гърдите - докато кърмех бях стигнала обиколка 110см...Сега обиколката е 85см и гравитацията ги е поела  Cry Иначе другите мерки си възстанових напълно - талия 60см, ханш 84см, бедра - 47см. Килограмите също възстанових - 48кг (ръст 172см), бях качила 17 през бременноста Peace
Цитат на: vikuna [/i



Ти защо не станеш модел бе маце? С тия мерки слагаш в малкия си джоб и Наоми. Ханш 84 при ръст 172- дай боже всекиму! Laughing

Минала съм и от там. Не ме влече. Предпочитам да се занимавам с интелектуална дейност, както и правя. За този ханш доста съм поработила, въпреки, че донякъде генетично ми е заложено да съм слаба. Пожелавам на всички да достигнат желаните мерки Peace

# 8
  • Мнения: 2 596
Имало е такива теми вече. Едната май беше нещо от рода: Да си признаем.
Аз иначе съм сега 157 см. 43 кг, мерки талия 59, ханш 89, бюст 85

# 9
  • София
  • Мнения: 786
На мен доста ми се е променило тялото. Преди да забременея бях с доста по-изразен ханш и талия. Ханша ми беше 90, талия 58, това при ръст 153 и 40 кг. Сега съм ханш 85, талия 65  Sick , бюст 85 и бедро 45  Sunglasses Незнам колко кила съм, защото не съм се мерила отдавна ама съм някъде към 45.

# 10
  • Мнения: 2 274
И очакавате, някоя наистина нуждаеща се от диета мама, да си признае мерките, след това, което сте написали?!?  Naughty
Браво, момичета!  Grinning

# 11
  • Мнения: 8 505
Честно казано не съм си мерила обиколките преди.Сега са 84 (циците са ми били малки винаги Mr. Green )/58-9/89.
Само килограмите си зная от преди-сега са си същите-45 Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 1 352
И очакавате, някоя наистина нуждаеща се от диета мама, да си признае мерките, след това, което сте написали?!?  Naughty
Браво, момичета!  Grinning
Тц, няма да си призная мерките! Embarassed bowuu

# 13
  • Мнения: 612
 
И очакавате, някоя наистина нуждаеща се от диета мама, да си признае мерките, след това, което сте написали?!?  Naughty
Браво, момичета!  Grinning
Да, тази темичка май е повече - хайде да се похвалим...

# 14
  • Мнения: 2 587
Аз пък ще си кажа.  261uu
Висока 164см.
Преди да забременея:гръдна 86,талия 64,ханш 86,55кг
Сега:гръдна 90(не кърмя),но леко ми опъва бръчките на лицето Mr. Green,талия 70  Embarassed ,ханш 94  Animal Pig,60кг

Общи условия

Активация на акаунт