Някой дали знае, с какво мажат бебетата в Шейново?

  • 1 448
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 901
Или поне преди 1 година с какво ги мажеха? Не става въпрос за дупетата, а за телцата, личицата. Вечер след баня миришеха на страшно приятна миризма - бадем ли беше, измислям ли си вече. Ще сменям козметиката на моята, че й изсушава кожата, та поне да се ориентирам.

Питах една от педиатърките в Шейново преди около 2 месеца, но не можа да се сети - каза с Чико или Мустела, но нещата които мирисах в 1 магазин на Чико, не ми напомнят на тома и грам, а в една аптека ми казаха, че на Мустела не миришели на нищо, че били медицинска козметика и всеки аромат бил във вреда, а отделно и опаковките били запечатани и прочие. И все пак? Някой знае ли. Най-вероятно ще трябва да купувам нещо на сляпо, т.е. на доверие, но поне да не се изненадам вкъщи...

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Преди 1 година не знам с какво са ги мазали, но преди 2, когато там родих аз, ги мажеха с "Джонсън" и Алекс от него получи обриви.

# 2
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Аз раждах там втората си дъщеря, но не съм надушвала каквато и да е миризма. Това със сигурност не ти е от полза, но само исках да кажа, че не е верно, че Мустела продуктите не миришат - имат доста приятен и лек аромат, а шампоанът им е направо страхотен - говоря за бебешката козметика.

# 3
  • Мнения: 40
Мажат ги с Мустела,поне сега. Знам защото родих преди 3 месеца и бебето ми беше в ковиоз 1 седмица и аз ходех да го виждам в детското отделение.

# 4
  • София
  • Мнения: 290
Аз специално се поинтересувах за това каква козметика използват, защото бебенцата миришеха много хубаво и акушерките казаха Мустела. Не е вярно че нямат аромат - имат, мойта бебка много хубаво ухае - ползвам лосиона за тяло на Мустела.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А на какво мирише лосиона за тяло на Мустела и каква му е цената ?
Сори за офф-а

# 6
  • София
  • Мнения: 2 901
Благодаря за отговорите, но все пак знаете ли дали е лосион, олио, крем и т. н. цената и виризмата на това което ползвате също може са е от полза. Подозирах, че тази в аптеката ме мотае, но чак пък толкова...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 437
ох....чета ти темата и все отлагам да го напиша, ама не мога ... Предполагам колко ти липсва тази мека миризма на новородено в какви мили спомени те връща, ноо...дори и да намериш същото кремче, малката никога няма да ухае така.
Самата кожа има друго излъчване.

Дано намериш кремчето, което търсиш Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 228
Валентина, аз също съм се чудила с какво ги мажат. И моята дъщеря се роди в Шейново. Първите дни или може би седмици я миришех непрекъснато като наркоман - толкова сладко и невероятно миришеше. След това може би се свиква.
Това, с което мажеха бебетта преди 1.5 г. в Шейново обаче със сигурност не е Мустела. Ние сме ползвали много продукти на Мустела и никой не мирише така.

# 9
  • Мнения: 796
Продуктите на Мустела имат леко ухание, според мен на кокиче. Няма да сбъркаш, ако купиш, аз съм изключително доволна, не бих сменила тази козметика с друга засега.

# 10
  • София
  • Мнения: 529
Аз пък си мислех, че миришат на мокрите кърпички с които ги "къпят" newsm78

А за Мустела не бих казала, че е лека миризма. За мен е дост силна - имаме физио бебе и гела за къпане.
Знам, че качеството е несравнимо, но Бюбхен ми мирише по-леко и приятно (имам предвид гела за къпане "от глава до пети")

# 11
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Специално питах с какво ги мажат като родих.Една акушерка ми каза, че е някакъв немски продукт, който им го носят в големи туби  и  предназначен за болници.  Tired

# 12
  • Мнения: 1 426
да бе, с Мустела ги мажели, пари за памперси нямат а ще ги мажат с крем за 20-30лв. Тия акушерки да не са рекламни агенти на Мустела. Ако ги мажат с нещо, то е специално предназначено за болнична употрепа. Представи си колко кофи Мустела им трябва на Шейново.

# 13
  • Мнения: 5 647
Преди почти 4 години ги мажеха с нещо, което миришеш странно. Но пък обриви не е имала.

# 14
  • Мнения: 8 505
Аз пък си мислех, че миришат на мокрите кърпички с които ги "къпят" newsm78

Да,и на мен ми казаха така докато бях там.Бях меко казано изумена Shocked

Общи условия

Активация на акаунт