Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 771
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Дубрутру   Heart Eyes

Благодаря ви отново на всички......  Hug

Жгмъци, благодаря за уютната ни къщичка!  Hug  bouquet
Деси, не знам какво да те посъветвам, честно..... Confused  Hug
Ир, много готени снимки,  Crazy  Heart Eyes

Хайде, хубава събота, много  Heart Eyes Heart Eyes на всички!

# 16
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Мими, Миленски,
Скрит текст:
Скрит текст:
проблемът ми е, че вторият ветеринар - ние сме му кумове и му имам доверие - смята че може да се излекува и не му е дошло още времето, ако той се беше усъмнил поне малко, нямаше да мъча Ръфи. Утре ще идва за инжекция и ще говорим пак, но той твърди че е излекувал от по-тежка подобна ситуация куче  newsm78 Познаваме се твърде отдавна, за да го прави от някакви други чувства, а и е от хората, които ако е нужно да се приспи - ще ми го каже

# 17
  • Мнения: 28 137
Деси, това е съвсем друго нещо....щом има шанс за зайко, дерзайте......ох като чуя за животинки и ми спомня за работа.....и почвам да мисля най правилното решение, като моята е по тежка....аз трябва да мисля и за "статуса" на животинката, не само на нашите сърца! Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 5 549
Привет и от меня новата тема!

Страхотни снимки видях на едно много слънчево момиче! чудесни, пу-пу!

Джулс, ужасно направо... Потресе ме историята в цялата й нелепост!

Деси, стискам палци да се оправи зайко!

Днес съм на варива и приготвям салата с киноа. Това ще е обядът. Вечерята още е неясна.

На всички - хубав уикенд! Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: X
 bouquet

После ще ви чета.

# 20
  • Мнения: 2 058
       Добро утро,

Тази сутрин се събудих със зверски схванат кръст,мрън,мрън SickММ ме намаза с Волтарен, изпих 1 Солфадеин,Бестифлекса и момента си пия кафето с ел.възглавница на гърба на диванчето.Дано ме поотпусне защото днес трябва да  clean clean hangСлава Богу поне не съм вдигнала кръвно през нощта, което напоследък често ми се случваше.Какво да се прави Егеноза Joy

Жгмъци благодаря за уютната темичка и на всички прекрасни хора,които пишат тук Joy
Скрит текст:
Относно Джобса доколкото си спомням цената да ти излиза обявата на 1 стр.беше о/о 120 лв с ДДС.Вие колко платихте,защото при по-ниска цена излиза много по назад и малко търсещи работа я виждат.Има ли информация за часовете работа, заплащане и т.н.други условия.Моите впечатления за позицията продавач,въпреки не особено високото залащане , о/700 лв имаше много кандидати,т.е май има доста безработен народ Mr. Green
Желая ти весело изкарване в Берковица,забавлявай се на макс,ние Стрелците си го можем Hug
[/color[
Вангоби благодаря за закуската много разнообразна HugСъщото се отнася и за Ир и Облашкова. bouquet
Вангобче
Скрит текст:
Пубертета е труден и за дечицата и за  нас #Cussing outНа колко години е щерката ?Ако имаш желание и не смяташ, че е нахално от моя страна драсни на лични за проблема ако мога да помогна поне с някакъв съвет ще бъда много щастлива !И пак да повторя синчето ти е прекрасно изглеждащ младеж,явно и умен  SunglassesСинди ми го показа във фейса и съответно досегашната им кореспонденция Tired
Миме якето от парижките снимки много ме кефи,точно мой тип е!От България ли си го купила ?Успешен урок по инглиш Heart Eyes
Наборче мерси за чайчето с лимонче. Hug

# 21
  • Мнения: 28 137
Стреличка, якето е от България италианско, от десет години ми е....защото не го нося...откакто почнах работа като еколог не е удачно да нося яке със сребърна лисица, естествено купи ми го ММ, който много обича жена му да е лъскава...настоя ooooh! ooooh! ooooh!! hahaha hahaha Исках да взема за Париж освен шушлячето и кожено яке, но другото ми е кафяво и не отива на ботуши, чанта...и е по тъничко! Добре, че го взех, че последните дни стана 15-16 градуса! Flutter
Ако щете вярвайте, но сребърните маратонки от Зара той ме накара да купя, дори си направи труда да ходи да търси моя номер, защото предния чифт една го грабна под носа му да го мери!Та така..... Joy Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 4 141
СтреличкеHeart Eyes разплака ме да знаеш Hug Щом събера малко сили ще ти пиша за щерката. Син ми си е още дечко, малко е разсеян и се притеснявах, но щом отговаря и сте доволни  Hug. Да ти минава кръста бързо и остави женския слугинаж за друг ден, важното е да ти мине, а тя домашната работата няма да избяга и теб си те чака Hug Hug
ДесинкаHug Hug Hug голямо гуш и опитайте, щом има надежда не се предавайте Hug Hug
МимиHeart Eyes  Joy посмях се с якето и работата ти  Hug
ВикиHug ами не знам, аз още съм си пубертет, дано само не се е метнала на мен hahaha
Пете, Сиси, Гени, Миленски и Облашкова  Hug
Аз месих козуначено руло и ако този път не ми стане #Cussing out ще се гръмна, всяка година се пробвам и не ще #2gunfire #2gunfire! Пусти питки ми стават като козунак, а него не мога newsm61 newsm61

# 23
  • Мнения: 27 273
Здравейте сладурчета! Hug Hug
Жгмъц, тенк ю за новата тема! bouquet Кога заминавате за немско?  Simple Smile
Гени, човек и режимен да е все попада на мекици....рано или късно Mr. Green Hug Браво за минуса Peace
Жули, много нелепо ooooh! Cry Cry Кураж! Hug
Деси, щом има надежда тогава опитайте! Hug
Стреличка, гледай си здравето, работата няма да ти избяга bouquet
Сиси, кога ще ходите в Лондон? Как е Малчо? А Руфъсчо? Heart Eyes
Вангоби, на мен ми се получава на Еликсирчето козунака със заквасена сметана Heart Eyes , както и едни бързи козуначета "с една ръка" (които стават и пълнозърнести чудесни). За последните се поставяше купичка със студена вода на дъното на фурната (студена фурна), за да втасат още веднъж докато фурната загрее. Wink
Благодаря за закуските и кафетата! bouquet bouquet
Аз днес съм с гаден плюс Crossing Arms Знам, че е вода, но.... Tired
Днес вгх bowuu
з- киви, кафе, о- мисля да е каша с гъби и салата, в- кроасан/-и с шоко глазура 1 или 2 бр., РЧШ и капучино (разредено)
Прекрасен ден на всички и на неспоменатите! Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 13:35 от dolce miele

# 24
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Кафенцето днес е в Кипър,  Whistling
 Heart Eyes  Heart Eyes





Скрит текст:





Долче,  Hug

# 25
  • Мнения: 5 710
Привет , прекраснички Hug Идвам да се цопна в новата тема Wink

Джулс , много те гушкам Hug Наистина е нелепо, все повече се убеждавам колко несправедлив е живота ....

Аз реших и следващата седмица малчо да почива. Сега е здрав, но ми се ще да укрепне. Има доста кашлящи деца в градината, поне така чувам от моята приятелка и не ми се иска да го пускам от Понеделник. А приятелката на моят малчо пък е в отделение с вирусна пневмония Confused , като знам колко гадно е , много им съчувствам.
Аз вчера бях на плодове и имам добър минус, дано днес да не омажа пак нещата, че Спаска вечевтора седмица е вкъщи #2gunfire

Усмихнат ден! Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 2 105
 bouquet
Здравейте и приятен уикенд!

# 27
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Джулс  Hug Hug Hug
Съншайн, хубаво си решила  Hug
Занатка, защо така телеграфно Hug
Аз отивам да си пооправя маникюра  Flutter и после може да измъкна ММ на разходка.

# 28
  • Мнения: 27 273
Забравих....Морска вълничка,  къде в Италия ще се разхождаш? Wink Hug
Съншайн, сигурна съм, че Спаска те е навестявала покрай тревогите около Малчо Hug Радвам се, че е добре вече!
Заната, разписвай се по-подробно когато имаш време Hug
Жули, отново неустоимо кафенце Heart Eyes Hug
Аз обядвах вече- каша с гъби и морков, зелена салата и
Скрит текст:
чаша розе, мъничка .

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 13:36 от dolce miele

# 29
  • Мнения: 3 347
Здрасти банда  bouquet.Днес пл.ден,дотук-фреш,ягоди,О-лук,моркови и пипер на тефлоновия тиган+салата домати и краставици.Вчера минах без В,но въпреки това минуса е нищожен-200гр  hahaha.
 Hug на всички.

Общи условия

Активация на акаунт