какво бебешко олио?

  • 2 583
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
чудя се какво бебе6ко олио да взема -чико или пенатен?Незнам кое ще ми свърши пове4е работа,4е на бебо кожи4ката запо4на да се бели,а с каката не съм го имала този проблем  newsm78

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз ползвах на Бюбхен  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 380
ние сме с Бюбхен,доволна бях и от олиото но въпреки това  стана по-суха кожата и минах на бебешко мляко пак на Бюбхен -добро е !

# 3
  • Мнения: 4 978
при мен и олиото и млякото на Бюбхен не помагат...кожата на бебка е суха и се бели Sad сега ми препоръчаха Себамед или Мустела и ще ги тествам. През този сезон се препоръчва да не се използва олио, за да не се запушват порите на кожата на бебчето и от топлината да не се обрине. Решението е тоалетно мляко

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
За толкова суха кожичка незнам олиото дали ще помогне.Ние бяхме с на Бюбхен олиото ,но от известно време сме с Клоран-хидратиращо мляко за масаж.Много е добро-и кожичката му за два дни се подобри и вече не е суха. Peace

# 5
  • Мнения: 551
Аз бих ти препоръчала олиото на Чико или Мустела.Специално това на Мустела  е много удобно за ползване  защото се предлага във вариант на спрей

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Никакво!
Дерматолог ми каза, че това е едва ли не световната глупост в бебешката козметика. Ползвай си мляко за тяло, много по- добре е за кожата на бебчо  Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 680
бюбхен Peace-олио,а иначе ако се бели толкова много по-добре с преварен зехтин Peace

# 9
  • Мнения: 89
Бюбхен-това с по-дългото име. Laughing

# 10
  • Мнения: 2 116
Ние сме на ЕВЕНТ! Като го изписаха, кожичката му се лющеше на парченца... За два дни се оправи и оттогава ползвам само него! Peace

# 11
# 12
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз ползвам Пенатен

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Никакво!
Дерматолог ми каза, че това е едва ли не световната глупост в бебешката козметика. Ползвай си мляко за тяло, много по- добре е за кожата на бебчо  Peace
Тъй, тъй.
Ако кърмиш, можеш да слагаш по малко кърма във водата за къпане, ако не те скандализира тази германска практика Grinning Действа добре на кожата на бебето.
Каквото и да избереш, избягвай Johnson&johnson. Много бебета получават реакции от козметичните им продукти, вкл. моето като по-малко.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
А, Бу ме подсети- можеш и 1-2 пъти седмично да къпеш бебето с хума. Кожата после става страхотна.

Общи условия

Активация на акаунт