Парфюмни размисли и страсти - 208

  • 98 068
  • 731
  •   1
Отговори
# 330
  • Козлодуй
  • Мнения: 691
Не ставаше дума за съставките в описанието, а за мненията на хората, които познават аромата Peace
Чета английската( с преводач) и руската фрагрантика.

# 331
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Лято, виждам че са ти предложили Роберто Кавали Паредисо азуро, аз ти предлагам това Парадисо
https://www.fragrantica.com/perfume/Roberto-Cavalli/Paradiso-28609.html за мен е по-доброто.
Също така може да пробваш https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Cristalle-Eau-Verte-5909.html невероятен е, супер свеж и доста траен.
Другото ми предложение за теб е https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Idylle-6341.html само да уточня парфюмната вода харесвам повече.
Мисля че поне един от трите, ще ти допадне.  Peace

# 332
  • Мнения: 5 343
Благодаря ви, страхотни сте! Утре отивам до близкия мол да душа.

# 333
  • Мнения: 4 188
Моите дами харесаха това, голямата  https://shm-shopmanianet.netdna-ssl.com/files/p/t/165/narciso-ro … 00-ml~9787165.jpg, и това, малката https://s.yimg.com/uu/api/res/1.2/hldjjpHobP6XfZGtEyJFWw--/aD02M … e6dee0369df9d.jpg. Първото ми мирише на теменужки, второто на зюмбюл, т е на пролет

# 334
# 335
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не ставаше дума за съставките в описанието, а за мненията на хората, които познават аромата Peace
Чета английската( с преводач) и руската фрагрантика.

И аз чета италианската с преводач, въпреки, че зная езика и от мързел прибягвам до Ензо.
Дано не съм те обидила. Нямах такова намерение  Hug Тъй като харесвам карамел и захарен памук, ако го имаше в описанието, бих го купила без да проба. Но явно е индивидуално и ще трябва да ходя до някой МОЛ /доста неприятно занимание за мен/
Иначе, дойдоха ми мостри на Diptyque Oud Palao, Hermès Eau des MerveillesBond No. 9 Uptown New Haarlem, Tom Ford Black Orchid, Mancera Roses Vanille
Без колебание отхвърлих всичките без последните два, на които ще направя "второ четене" по нататък, пък дано решат да се развият добре на моята кожа.
Хубав ден от мен момичета  bouquet

# 336
  • Мнения: 30 965
Шуши, парфюмите на Maison Francis Kurkdjian не се продават отдавна в България. В този няма карамел, той е с дървесна сладост разбрах аз.
Щом харесваш карамел и захарен памук, задължително трябва да пробваш, ако не си вече:
Flowerbomb Viktor&Rolf
La Vie Est Belle Lancome и La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense Lancome


Вчера пробвах новият Terre de Lumiere L`Occitane en Provence. Мед, бадеми, цитруси в началото, лавандула, тонка и много, много сладост. Страхотен е просто! Много ми допадна за моят сладък вкус в момента. Точните, любими съставки.
Днес ще отида да го тествам на кожа и може и да се изкуша за покупка. Прилича на много други сладки, но ми харесва.

# 337
  • София
  • Мнения: 3 830
Шуши, парфюмите на Maison Francis Kurkdjian не се продават отдавна в България. В този няма карамел, той е с дървесна сладост разбрах аз.

Ще те корегирам, но от няколко месеца се продават в София, както и Roya, Рамон Монегал (ако така се произнася правилно), Мемо, Каса Морати и няколко други френски марки.
Нямам нищо общо с този факт, освен в качеството на клиент. Peace

# 338
  • Мнения: 3 248
Шуши, парфюмите на Maison Francis Kurkdjian не се продават отдавна в България. В този няма карамел, той е с дървесна сладост разбрах аз.

Ще те корегирам, но от няколко месеца се продават в София, както и Roya, Рамон Монегал (ако така се произнася правилно), Мемо, Каса Морати и няколко други френски марки.
Нямам нищо общо с този факт, освен в качеството на клиент. Peace


Би ли споделила къде?

# 339
  • Козлодуй
  • Мнения: 691
shushi7777 Hug
А аз да допълня, че парфюмите на Francis Kurkdjian са трудни, предизвикват много противоречиви реакции и дори аз, която доста смело купувам на сляпо, тук съм категорична - не го прави Grinning Наред със захарния памук, карамелизирана захар и бонбони срещнах мнения за бинтове с йод, болници и подобни Sick За щастие моят нос долавя само красота в този аромат. Поръчах пробички директно от сайта им 4бр за 14Е, които май приспадат при последваща поръчка. Достатъчни са за запознаване и разносване, по 2мл с пулверизатор.

Аз пък нали наваксвам със старите теми, зачетох се в 201-ва, където коментирате Flowerbomb Viktor&Rolf и доколкото разбрах, екстремната версия от 2013 е много по-добра от La Vie Est Belle. Никой от двата и всичките им версии никога досега не са ме привличали дори за тест. Не обичам накъртващо сладки аромати, както и чисто цветни, а Flowerbomb с това име... Grinning Но сега изведнъж ми се прииска да се запозная с въпросната Бомба. Цената и леко надвишава границата на смелостта ми да рискувам насляпо Mr. Green

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 09:56 от Lunen_sun

# 340
  • Мнения: 3 051
Шуши, парфюмите на Maison Francis Kurkdjian не се продават отдавна в България. В този няма карамел, той е с дървесна сладост разбрах аз.

Ще те корегирам, но от няколко месеца се продават в София, както и Roya, Рамон Монегал (ако така се произнася правилно), Мемо, Каса Морати и няколко други френски марки.
Нямам нищо общо с този факт, освен в качеството на клиент. Peace


Мда. Има ги в София.

Аз днес съм опудрена, опачулена и цветна  Heart Eyes

Скрит текст:

# 341
  • Мнения: 30 965
Напишете моля, къде се продават, защото в Олфактив ги няма от години. Кой ги внася сега? Къде могат да се пробват?

# 342
  • Франция
  • Мнения: 898
Аз днес съм опудрена, опачулена и цветна  Heart Eyes

Скрит текст:
Ооо  Heart Eyes преписвам от теб най-безсрамно и отивам да се опудря и опачуля и аз  Simple Smile

Дами, ползвайте парфюмния пътеводител  Peace

# 343
  • Мнения: 30 965
Ооо  Heart Eyes преписвам от теб най-безсрамно и отивам да се опудря и опачуля и аз  Simple Smile
Дами, ползвайте парфюмния пътеводител  Peace
А, благодаря много! Отивам. Heart Eyes Hug bouquet

# 344
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз днес съм опудрена, опачулена и цветна  Heart Eyes

Скрит текст:

Аз бях вчера с него, обожавам го  за пролетта и особено в дни когато има лек повей на вятъра  Heart Eyes! Въртя го с Френската целувка на Герлен и Беж на Шанел, а днес мисля да понося Жестоката гардения на Герлен.

Общи условия

Активация на акаунт