детската кухня на "Хан Аспарух"№60?

  • 653
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
здравейте! искам да попитам някой може ли да ми даде телефон на въпросната детска кухня? или направо да ми каже това, което ме интересува? въпросът ми е какви бурканчета се искат там (от колко грама?) и какъв брой, знам, че капачките бяха май двойно на бурканчетата, ама не съм сигурна! а ако може някой да сподели и впечатления...още по-добре:)
благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 370
Маманче, искат 20 бърканчета на 60 капачки.
Телефон не знам, директно ходих дотам.
Иначе аз поставям същите питанки маааалко по-горе в темата. Heart Eyes

# 2
# 3
  • Мнения: 270
Тутулето, много ти благодаря! свърши ми страхотна работа, защото вчера ходих, но не успях да ги хвана, защото имаха санитарен полуден, така че инфото от теб много ми помогна!!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 471
А доволни ли сте от тази кухня, че аз записах малчо там и не знам какво да очаквам

# 5
  • Мнения: 153
Вече бях писала някъде по темите за тази кухня. Лично аз съм доволна, защото готвят разнообразно, храната е на малки парченца или настъргана. Детето си яде манджите, а моите ги отказва.  Всеки ден има месо, готвят и риба, но по-рядко. Вземаме храна вече една година.

# 6
  • Мнения: 5 370
А доволни ли сте от тази кухня, че аз записах малчо там и не знам какво да очаквам
И аз от днес се прехвърлих там от ХЕР БЕБЕ. ЕМи какво да кажа-вкусно му беше второто, чак мрънкаше от кеф.
ДЕНЧО-ако имаш желание, можем да се разберем да ходим комплексно нанатам. Hug

# 7
  • Мнения: 2 471
А доволни ли сте от тази кухня, че аз записах малчо там и не знам какво да очаквам


И аз от днес се прехвърлих там от ХЕР БЕБЕ. ЕМи какво да кажа-вкусно му беше второто, чак мрънкаше от кеф.
ДЕНЧО-ако имаш желание, можем да се разберем да ходим комплексно нанатам. Hug
А доволни ли сте от тази кухня, че аз записах малчо там и не знам какво да очаквам
И аз от днес се прехвърлих там от ХЕР БЕБЕ. ЕМи какво да кажа-вкусно му беше второто, чак мрънкаше от кеф.
ДЕНЧО-ако имаш желание, можем да се разберем да ходим комплексно нанатам. Hug


Супер с 2 ръце съм за. Само чакам да ми кажат от кога мога да започна да взимам храната, че се записахме скоро и не ни е дошъл реда още

Общи условия

Активация на акаунт