Може ли да Ви питам? (бел. мод. лекари в Шумен, Варна)

  • 921
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
 Здравейте , мили, момичета! Искам първо да Ви кажа ,че се възхищавам на упоритоста и силата Ви! Желая на всички много успех и лек път кам мечтата Ви!  bouquet
 Питането ми е за моя приятелка, която от 3 години не се пазят с приятеля си и не може да забременее. Можете ли да ми кажете какви изследвания трябва да си направи точно,  за да разбере има ли проблем? И има ли свестен лекар във Варна или Шумен, при който тя да отиде. Приятеля й си е правил спермограма и всичко е наред с него. Приятелката ми е неосигурена, можете ли да ми кажете ориентировъчни цени на изследванията?
 Благодаря Ви предварително  bouquet

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 16:03 от Верити

# 1
  • Мнения: 856
Здравей,

А приятелката ти от Попово ли е?
След 3 години неуспешни опити, най-добре е да се обърне към клиника по стрилитет. Ако е от Попово, може да се насочи към Варна или София. Пусни си търсачката и ще ти излязат най-добрите специалисти в двата града.
Изследваниятя започват с проследяване на овулацията, измерване на половите хормони и тест за проходимост на тръбите. Ако спермограмата не е правена в клиника по стрерилитет е добре да се повтори. Цените при различните специалисти са различни, така че след като си избере такъв, може момичетата да и кажат ориентировачно кое колко струва.
А докато се ориентира към кого да се обърне, може и тя самата да проследи овулацията си чрез тестове, закупени от аптеката или чрез мерене на базалната температура.
По всички тези въпроси има доста изписано в Библиотеката на форума, една от закованите теми.
Успех!

# 2
  • Мнения: 254
 Благодаря Ви за отговорите, от снощи чета в закованите теми и ми станаха ясни нещата долу-горе. Днес приятелката ми ще идва и ще й покажа какво съм намерила и какво сте писали. Благодаря Ви!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 113
зу, пиши ми на лични. Аз съм от Попово и мога да ти дам координати на добър специалист в Добрич. На мен много ми помогна, резултатът се вижда - вече е на 3 годинки.

# 4
  • Мнения: 254
 Safo благодаря!Ще ти пиша на лични  bouquet . Благодаря на всички и най-вече на модераторите  bouquet

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 17:14 от зу

# 5
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
За Варна мога да препоръчам клиниката за стерилитет към АГ-Варна - мои приятели и познати са вече щастливи и горди родители с помоща на проф. Иван Козовски и екипа му.

Аз лично съм малко резервирана по отношение на професора, но не заради професионалните му умения, а заради личностните му качества - малко прекалена ми идва циничната му прямота. Въпреки това, ако все още живеех във Варна, щях да се ползвам услугите на клиниката, ръководена от него.

# 6
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ПРИВЕТ НА ВСИ4КИ
по темата...А в шумен няма ли някои добър лекар?
за Варна ясно...може и да се отско4и...но все пак....проблема е 4е не намирам нищо с търса4ката?
благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт