Перилни препарати и омекотители – 45

  • 55 879
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 520
Връщам се на Ленора. Писна ми от експерименти.

Ленор усеща ли се след сушилня?

# 556
  • Мнения: 4 188
Връщам се на Ленора. Писна ми от експерименти.

Ленор усеща ли се след сушилня?
Да. Всичките, без изключение. Синият, най - интензивно, бебешкият също.

# 557
  • Мнения: 520
Връщам се на Ленора. Писна ми от експерименти.

Ленор усеща ли се след сушилня?
Да. Всичките, без изключение. Синият, най - интензивно, бебешкият също.

Едвам ме нави!  Laughing  Още утре отивам да купя. Ползвала съм Ленор преди да купим сушилнята.

# 558
  • София
  • Мнения: 2 296
Зависи от сушилнята. При мен нищо не се усеща, ама вчера слънчасах  Sick

# 559
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Зависи от сушилнята. При мен нищо не се усеща, ама вчера слънчасах  Sick
А при мен - всичко. Наситина зависи от сушилнята.

# 560
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Зависи от сушилнята. При мен нищо не се усеща, ама вчера слънчасах  Sick
А при мен - всичко. Наситина зависи от сушилнята.
И при мен всички омекотители си запазват аромата след сушилня. Peace

# 561
  • София
  • Мнения: 3 817
Аз не съм доволна от Силан. Имам светлосиния. Че омекотява и има аромат, да, но няма антистатичен ефект. Ползвам омекотител единствено с тази цел и Силан не се справя. За мен е вън от играта.

# 562
  • София
  • Мнения: 2 296
И друг път съм го споделяла - близки имат предишния модел на моята сушилня - различават се по 1 буква в модела. Те ходят в облак омекотител, все едно са се поливали. При мен - нъцки. Омо едва се усеща.

# 563
  • Мнения: 2 591
От 1-2 седмици пералнята ми пере 1 час и като тръгне да изплаква светват няколко лампички едновремено и спира да пере. Погледнах в книжката и пишеше, че ако светнат точно тези лампи да се провери филтъра. Отвори го мъжа ми и излезна една цветоулавяща кърпа, която наистина е голяма и не знам как се е озовала там. Така че PPP  вижт там. Беше се омотала здраво, никога не са ми изчезвали чорапи или дребни неща, както и кърпички(ползвам ги отдавна). Сега пералнята си работи идеално Simple Smile

# 564
  • Мнения: 2 742
Аз преди време писах, че на моята пералня не работи центрофугата. Оказа се, че има кърпичка във филтъра. След като я изчистихме се оправи.

# 565
  • Мнения: 267
Хм... Прегледах цялото пране. А и аз всичко гладя. Няма и следа от тая кърпичка... Страхувам се да не я е всмукала нещо помпата и да се задръсти.
Не съм гледала филтъра, все отлагам, че като отворя, изтича много вода и треперя да не ми се надигне ламината, че пералнята ми е в кухнята...  Sad
Когато чистя филтъра, откачвам капака на отделението и подлагам един стар поднос - правоъгълен, от едно време, използвам го само за това - в който да изтича водата. Нисък е и може да се пъхне под пералнята. Става и с малка тавичка, стига да е под нивото на отвора. Като се понапълни, завивам капачката на филтъра и изхвърлям водата в леген. И така, докато изтече цялата. Можеш да подпъхнеш и малка хавлиена кърпа, за всеки случай. Мисля, че няма да имаш проблем с ламината.
Навремето имах пералня Bauknecht, при която чистенето на филтъра беше решено доста по-интелигентно. След като се отвиеше капачката, отвътре се издърпваше малко, гофрирано маркуче с тапа, което позволяваше да се източи водата в какъвто и да е съд. Много удобно беше.
Допълвам, че тогава не използвах цветоулавящи кърпички, та не ми се е налагало да ги вадя от филтъра. И на сегашната пералня не ми се е случвало, но щом потребителки споделят за такова нещо, явно е възможно.

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 23:05 от just user

# 566
  • Мнения: 5 207
Кърпичките защо не ги закачате за етикета на някоя дреха с малка безопасна игла? Има такива по различни дрехи и сега по мартеничките. Аз съм си събирала с годините и сега ги ползвам, защото моята пералня не гълта кърпичките, но ги изхвърля отпред на стъклото.

# 567
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Кърпичките защо не ги закачате за етикета на някоя дреха с малка безопасна игла? Има такива по различни дрехи и сега по мартеничките. Аз съм си събирала с годините и сега ги ползвам, защото моята пералня не гълта кърпичките, но ги изхвърля отпред на стъклото.
И моята така прави. Аз пък слагам вече кърпичката в малка торба за пране.

# 568
  • Мнения: 4 188
От двата ми Сименса, старият ги изхвърля на стъклото, новият ги гълта. Политика на фирмата, чупи, купи Joy Новото АЕГ го дебна още, не мога да го хвана. Зависи много от вида на уплътнението и ребрата на барабана

# 569
  • Варна
  • Мнения: 987
Синия Ленор не съм пробвала
Ползвах до сега бял..скоро си взех розов и съм много доволна  Peace

https://p1.akcdn.net/mid/415118999.omekotitel-lenor-floral-roman … 63-izpiranija.jpg

Общи условия

Активация на акаунт