ПИСНА МИ!

  • 2 243
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
Знам за главните букви, ама наистина искам да крещя!

Момичета, писна ми да чета все едни и същи теми. Ами вижте първа и втора страница - то не беше къде спят бебетата ви, как спят бебетата ви, и всякакви вариации на тема. Нека не се обиждат авторките им, ама първо мястото им не е тук, освен това като не можете да се справите с търсачката, ми върнете се 5-10-15 страници назад, ако трябва, все ще намерите инфо за интересуващите ви въпроси. ПРОЯВЕТЕ МИЛОСТ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ!

До майките, които сега започват - моля ви, ПЪРВО РАЗГЛЕДАЙТЕ СЪОТВЕТНИТЕ ПОДФОРУМИ, ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ СЪС СЪДЪРЖАНИЕТО ИМ, за да знаете къде точно да си пуснете темата.
Не забравяйте и търсачката.

Нищо лично   bouquet

# 1
  • Мнения: 532
Айде не се нервирай.Хубаво ги съветваш новите майки да разгледат първо,но нека не сме и толкова критични към неопитните,че сега да не ги хване страх да питат!Тук нали се пита!!!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
Знам за главните букви, ама наистина искам да крещя!

Момичета, писна ми да чета все едни и същи теми. Ами вижте първа и втора страница - то не беше къде спят бебетата ви, как спят бебетата ви, и всякакви вариации на тема. Нека не се обиждат авторките им, ама първо мястото им не е тук, освен това като не можете да се справите с търсачката, ми върнете се 5-10-15 страници назад, ако трябва, все ще намерите инфо за интересуващите ви въпроси. ПРОЯВЕТЕ МИЛОСТ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ!

До майките, които сега започват - моля ви, ПЪРВО РАЗГЛЕДАЙТЕ СЪОТВЕТНИТЕ ПОДФОРУМИ, ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ СЪС СЪДЪРЖАНИЕТО ИМ, за да знаете къде точно да си пуснете темата.
Не забравяйте и търсачката.

Нищо лично   bouquet


  202uu  202uu  202uu

така е особено темите относно коя козметика и какви памперси - всяка седмица по няколко ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 550
Добре де, нали осъзнавате, че всички теми вече са дискутирани и ако никой не пуска нови...скоро ще кажете R.I.P на този подфорум  Grinning

Писнало ви е, ми не четете!

# 4
  • Мнения: 7 186
Ми пусни някоя интересна тема де, щото и на мен ми писна. Grinning

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Да и на мен ми прави впечатление и особено темите за имената са ми досадни.

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
е ясно, че ще пускат, но поне да не се повтарят теми на първите 3 страници и от различните подфоруми по едно и също време. Иначе лошо няма, ясно, че проблемите са сходни и ще се повтаряме...Simple Smile
аз пък не съм пускала напоследък и изобщо кой знае колко теми именно защото първо търся кой, какво е писал. Е, има моменти, в които искаш да чуеш съвет или подкрепа именно към теб, но има доста теми и въпроси, на които спокойно може да си отговориш  и като прочетеш някоя друга тема пускана от някой преди теб Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
Да и на мен ми прави впечатление и особено темите за имената са ми досадни.
аха - направо всеки да си пусне предпочитанията за цялата азбука с анкета и после, които иска да си чете...

....то ще е е...ти анкетата де Wink

# 8
  • Мнения: 35 891
има съществен напредък - теми със заглавия "помощ, не знам какво да правя!", "моля споделете по следния проблем" и подобните с неуточнени заглавия, са понамалели - т. е. по-лесно се пресява кое за кого е интересно

# 9
  • Мнения: 5 299
Оффф, аман от поучители. Естествено, че Ще се повтарят темите. То има ли неЩо, което не е обсъждано. Не влизай като не ти харесва, и като ти е ПИСНАЛО...

# 10
  • Мнения: 1 671
Добре де, нали осъзнавате, че всички теми вече са дискутирани и ако никой не пуска нови...скоро ще кажете R.I.P на този подфорум  Grinning

Писнало ви е, ми не четете!


Като е дискутирана, да си пуснат постинга в нея

е ясно, че ще пускат, но поне да не се повтарят теми на първите 3 страници и от различните подфоруми по едно и също време. Иначе лошо няма, ясно, че проблемите са сходни и ще се повтаряме...Simple Smile
аз пък не съм пускала напоследък и изобщо кой знае колко теми именно защото първо търся кой, какво е писал. Е, има моменти, в които искаш да чуеш съвет или подкрепа именно към теб, но има доста теми и въпроси, на които спокойно може да си отговориш  и като прочетеш някоя друга тема пускана от някой преди теб Wink

 newsm74 newsm74

Ми пусни някоя интересна тема де, щото и на мен ми писна. Grinning
Оффф, аман от поучители. Естествено, че Ще се повтарят темите. То има ли неЩо, което не е обсъждано. Не влизай като не ти харесва, и като ти е ПИСНАЛО...


Ето една тема, която ще пусна:

Бихте ли дарили бебето си на близък роднина

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мен пък ме дразни някой да извади тема отпреди 2 години и да се чудя половин час тая жена кога роди второ (трето, пето).
От друга страна понякога човек няма време да търси кой кога и къде е писал по някоя тема, затова пуска нова - ако се повтаря, все някой пуска линкове, нали?!
Със същия успех може да потърси в Гугъл и изобщо да няма нужда от този форум, но не това е идеята май...

А и защо теми за как спят бебетата да не са за този подфорум? Нали е форума за бъдещи и настоящи майки, не за готварство? newsm78

# 12
  • Мнения: 2 534
Чета и си викам к`во става бе , за какво ми истипосаха ника на първа страница  newsm78
А по въпроса ... малко са ми досадни повтарящите се теми , но няма как , идват нови майки , които ги вълнуват същите неща , които нас преди са ни вълнували .
Много ясно , че ще си пускат нови теми ...
Мен сега ме вълнуват повече темите в Нашите деца , Клюкарника , Готварския  Party

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
темите за имената са ми досадни.
Е за тях нямам думи #Cussing out

# 14
  • Мнения: 2 309
Като ти е ПИСНАЛО се кротни.Има си хора за всичко.На мен ми писна от такива,на които,все им е ПИСНАЛО!
Теми като твоята също се повтарят доста често.Не ти ли е жал за модераторите.
Идват нови жени и те какво,да не дават мнения и да не питат.

Общи условия

Активация на акаунт