Как да разнеса бучка след отбиване?

  • 919
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 206
Момичета,
Факт е Спасчо е отбит вече два дни! Безпроблемно, без един път да се оплаче! Благодаря пак на Еми!
Тук е момента да изразя и благодарности на всички момичета, които са ми помагали тук, Бу, Ива, Зори, Хедра, почти две години ей така си минаха!  Laughing
Проблем дойде откъде най-малко го очаквах. Стана ми бучка на дясната гърда и ми е много притеснено. Пия някакво швейцарско с парлодел по настояване на доктора и каза да не се изцеждам от вчера, а Спасчо е отбит от петък. В петък се изцеждах, в събота не, но сутринта се събудих с бучка.
Сега се сетих да пратя мъжа ми за зелеви листа, взех си душ и изцедих, но бучката си стои.
Какво друго да направя?
И колко е опасно положение?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Лецитин, душа Grinning

# 2
  • Мнения: 6 206
Ъм, аз го хвърлих от миналия път.
Сега 30 лв наново.
А да изцеждам ли?

А, и съвместимо ли е с това парлодел?

# 3
  • Мнения: 35 891
как ще го фърляш?!? нали е полезен за мозъка /така пише на упътването/, а ние, с този, изтеклия ... имаме нужда ...
бързо стопяване на бучката ти желая!

# 4
  • Мнения: 7 106
Слагай и упорито зелевия лист, като държиш зелката в хладилника и сменяш листа на всеки 1-2 часа (или като се стопли и омекне съвсем). Нощем също спи със зелка в пазвата  Laughing. Аз така разбих една бучка, след като Ева спря да се буди изведнъж нощем и гърдите ми не успяха да се нагодят.
Честито ви успешно отбиване, хайде и ние сме тръгнали след вас, ама тук иницианивата си е нейна и мисля че скоро ще ме зареже  Sad. Хем ми е криво, хем се радвам че ще съгрешавам на воля с нещата, с които се въздържах до сега  Mr. Green.

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ух,вчера много набързо само драснах за лецитина.
Съвместим е и не пречи на парлодела по никакъв начин, също както и зелето. Хубаво е да си вземеш и да го пиеш известно време след като всичко приключи (т.е. да си довършиш опаковката докрая). Лецитинът действа добре за много неща, така че вреда от него няма.
Масаж на бучката също ще помогне да се разнесе по-бързо, а ако имаш усещане за препълване - изцеди малко, независимо че пиеш парлодела - това няма да му блокира действието и няма да стимулира лактацията.
Честито ви отбиване и нататък съвсем гладко да тече Grinning

# 6
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
Здравей мила. Мога да ти кажа нещо, с което със сигурност ще се оправиш. newsm10 А бях преди около 2 седмици със същия проблем и се оправих просто се иска да го правиш около 3-4 пъти дневно.
 Намазваш засегнатото място с мас и невен(предварително направени на смес) и на памук слагаш "Шведска горчивка" -(продават я в аптеките),след това слагаш отгоре найлон и хавлиена кърпа да стане компрес и стоиш така до следващото мазане. А през нощта спиш с с него. Зависи от големината на бучката за колко време ще се оправиш. Мойта беше голяма, но за 2 седмици се оправи. До няколко дни ще забележиш облекчение. Гарантирам то успеха.
  Пиши после какво е станало и вярваи,че ще помогне. smile3521

Общи условия

Активация на акаунт