Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 11

  • 93 274
  • 730
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 30 085
Аааа, да, моля  Hug Много искам  Simple Smile Не че и момче ще върна, ама нещо розовко ми е на сърце  Simple Smile
Вие действайте, пък каквото излезе. Laughing

Скрит текст:
От опит ти го казвам. Wink

NiaV, на теб пък мъж ти пожелавам, ама обикновено при желание за реванш нещата отиват към пълен дисбаланс. Laughing


Кога правихте цитонамазка след раждането? На мен д-рите ми казаха след 6м.

Последна редакция: пт, 21 апр 2017, 13:15 от missence

# 571
  • Мнения: 19 686
Аз правих четири месеца след раждането.

# 572
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
На 5-тия месец ходих на пълен технически преглед - цитонамазка, колпоскоп, МБ

# 573
  • София
  • Мнения: 30 085
Значи е време да запазвам час. Peace

# 574
  • София
  • Мнения: 1 904
а някой знае ли дали д-р Ташков взема проба за МБ и цитонамазка в частния си кабинет?

# 575
  • Мнения: 1 407
Кристи, пращам ти двоен розов прашец, но само заради цвета, броя не!  Joy
А знаете ли кога де връща др Чачева от майчинство? Видях, че ще води лекции с др Стаменов в Плевен. Като съм тръгнала да обикалям фетални специалисти, да отида за 3та при нея.  Mr. Green

# 576
  • Мнения: 19 686
Клиър, благодаря  Simple Smile

# 577
  • София
  • Мнения: 1 152
Ох, не знам! Явно съм егоист.  Crazy

Как изглежда акушерката Гери? Ще потърся в сайта, ако още я има. Може и на мен да ми се е паднала.

Кристи, и от мен пожелание за розови панделки другата година по същото време! Тъкмо ще има на кой да предам роклите на Шуша.  Mr. Green

# 578
  • Мнения: 3 213
а някой знае ли дали д-р Ташков взема проба за МБ и цитонамазка в частния си кабинет?

да, взима цитинамазка и резултатите излизат бързо  Peace

Кристи, не е никак лошо с близнаци, да знаеш. Идват наведнъж и не се косиш после за следващата бременност. А като се заиграят, става много забавно. В момента сме в такъв етап.  Сега поне съм спокойна, че вече народихме децата и няма да се занимавам отново с  прегледи, процедури, раждане, колики и т.н.  Mr. Green

# 579
  • Мнения: 6 513
Ох, как искам и аз едно момиченце Heart Eyes

Да питам кога ви дойдоха мц след раждането? И кърменето има ли отношение към това кога ще дойде? Аз с дя не знам дали изобщо да очаквам цикъл де, но все се надявам на някое чудо, нали тялото се променяло и подмладявало след бременност  Praynig

# 580
  • София
  • Мнения: 23 156
има отношение кърменето, при мен мц си пристигна след като спрях да кърмя, може би след около два месеца.

# 581
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Още нямам МЦ. На прегледа ми д-р Христов ми каза, че заради високият пролактин от кърменето яйчниците ми са с лутеинови кисти в момента и вероятно цикълът ми ще се въстанови чак след като спра да кърмя. Което мен ме устройва идеално  Blush
Има и кърмачки с цикъл, та поне това ми се размина за момента.

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Момичета, връщам се от преглед, бебките са добре и растът, но шийката ми за 20 дена се е скъсила от 3.7 на 2.57 и док ме планува за серклаж във 23 г.с съм при д-р Арабаджикова съм. Някоя минала ли е през това в толкова късна седмица? Знам че до 16-18 г.с се прави. Четох че д-р Сигридов е казвал че при близнаци може до 24-26 г.с. Много ми е притеснено   Cry Sad Cry

# 583
  • Мнения: 6 513
Оф, дано и при мен дойде някакъв цикъл, без значение кога Praynig

Дриймс, нямам инфо, но стискам палци да мине добре Hug

# 584
  • Мнения: 19 686
Люксен, ще ти го припомня за роклите Grinning

Кити, и аз затова исках близнаци, ама мандалото лопна. Сега, ако може, само още едничко и пак ще съм най-щастлива на света  Heart Eyes

На мен вече пети път ми идва  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт