Код за достъп до сайта на Бон Апети ?

  • 773
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255
Имам същият проблем  ooooh!
Не ми се излиза за да търся това списание заради картончето с кода no, а по това време едва ли ще намеря  ooooh!.
Помогнете, ако е удобно Praynig  Blush

# 1
  • Мнения: 8 769
Какво ти трябва?

# 2
  • Мнения: 5 255
Справихме се с помоща на чужди сайтове  Sunglasses
Според мен "Бон апети" не са измислили добре това с кода Crossing Arms
Няма алтернатива за получаването му, освен чрез списанието  ooooh!

# 3
  • Мнения: 8 769
Справихме се с помоща на чужди сайтове  Sunglasses
Според мен "Бон апети" не са измислили добре това с кода Crossing Arms
Няма алтернатива за получаването му, освен чрез списанието  ooooh!

не знам нищо за този код.Регистрирана съм там отдавна, не съм купувала списанието им нито веднъж. Имам достъп до стари рецепти.

# 4
  • Мнения: 49
Кодът за достъп ти е необходим само за последните две години. Аз също съм регистрирана там отдавна и си ползвам старите рецепти , които си излизат без проблем. Просто си пишеш паролата и username.

# 5
  • Мнения: 5 255
Трябваше ми да прегледам рецепта от февруари 2006 .
Ако търсачката е като в data.bg със sms - проблеми никакви, но това списание ме хвърли в музиката по това време  Tired.
Както и да е  Whistling - добре че не са единствените  Wink.

# 6
  • Мнения: 5 255
не знам нищо за този код.Регистрирана съм там отдавна, не съм купувала списанието им нито веднъж. Имам достъп до стари рецепти.

"КОД ЗА НЕОГРАНИЧЕН ДОСТЪП
От началото на 2006 година всеки брой на списание "Бон Апети" съдържа вложено картонче с индивидуален КОД ЗА НЕОГРАНИЧЕН ДОСТЪП в сайта на "Бон Апети". Въвеждането на Вашия индивидуален код Ви дава достъп до ВСИЧКИ рецепти в сайта за период от 35 дни.
* Можете да активирате личния си код не по-късно от 3 месеца от излизането на броя, в който е отпечатан *"

 - това пише в сайта им, когато решиш да прегледаш рецепта от последната година.

# 7
  • София
  • Мнения: 545
Между другото списанието е страхтно.Има много рецепти и е добре оформено.Ако се абонирате за него пестите около 50% от цената.(1 брой за 2 лв.)
Добър апетит!

# 8
  • Мнения: 8 769
"КОД ЗА НЕОГРАНИЧЕН ДОСТЪП
От началото на 2006 година всеки брой на списание "Бон Апети" съдържа вложено картонче с индивидуален КОД ЗА НЕОГРАНИЧЕН ДОСТЪП в сайта на "Бон Апети". Въвеждането на Вашия индивидуален код Ви дава достъп до ВСИЧКИ рецепти в сайта за период от 35 дни.
* Можете да активирате личния си код не по-късно от 3 месеца от излизането на броя, в който е отпечатан *"

 - това пише в сайта им, когато решиш да прегледаш рецепта от последната година.
Разбрах. Мислех, че виждам всички рецепти Blush-изобщо не съм обръщала внимание на датите. Мерси за пояснението!  bouquet

# 9
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Имам неограничен достъп. Ако някой му трябва някоя рецепта, мога да помогна!

Общи условия

Активация на акаунт