Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 65 988
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 161
А кое е по добре  да взема стомана или кантал има ли голяма разлика ?Все пак доста време ще се ползва.
Можеш ли да ми пуснеш линк и за другия вид Praynig
И намотките на колко ома се правят или като за начало какво ще трябва да навивам  Blush
Каква е разликата при ниските и високите омове ,хич не ми ясно и не мога да си задам и въпроса правилно Blush

# 16
  • Мнения: 18 542
Вземи си стомана. Не знам каква точно е разликата. Стоманената ми жица е тънка и не я ползвам в момента.
Моите са на диаметър 2,5мм, навивам 10 витки и ми се получават около 1,5 -1,7 ома. Паля ги на около 12 вата. Така парата ми е по-хладна, защото намотката се нагрява по-бавно. По-ниското съпротивление/омове/ иска повече мощност/ватове/. Така намотката се нагрява по-бързо и дава по-топла пара.

# 17
  • Мнения: 1 161
Благодаря Миоки  Hug стана ми ясно .
Вече всичко си избрах  и съм готова да поръчвам Party

# 18
  • Мнения: leet
Миоки,пробвах карамела има вкус на чиста база с съвсем лек привкус на нещото ,което мирише и самия аромат.Или течноста не е готова или е малко аромата или не знам и аз.С базите на гигов бързо се разгръщаше аромата,но с мойте разбрах какво е зреене и хем да си сложил аромат,хем да го няма.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 691
 А кои са твоите бази? Че нещо изтървах  Confused. Базите на Гигов са скоростни ако разреждаш негова 36-ца твоя 0 разлика няма,демек проблема не е в базата. Ароматите ти са на ФА нали?

# 20
  • Мнения: leet
Да Принцеса 36 на Гигов и нулата си е мой бъркоч,но ако това което казваш е вярно някъде бъркам.Откакто ползвам моя 0 нито един аромат не ми се е получил веднага,да не кажа че дори и плодовите ги чакам от 5дни май и не са готови,а тютюневия още няма и наченка на някакъв вкус newsm78Да пробвам да ароматизирам първо само никотиновата и после да разреждам знам ли?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 7 691
 Ама ти май тоя момент си го пропуснала  Grinning. Първо сипваш аромата в 36-цата,разклащаш и оставяш едни 2-3ч. може и 24-48 да постои така и после доливаш с 0. Не,че аз го спазвам де,но бъркам количества от порядъка на 300-400мл. от вид,а и не ми пречи да изпарявам чиста база та не ме бърка,че една седмица е рехав вкуса.

# 22
  • Мнения: 1 161
Аз да споделя какво забелязах при мен .Течностите с по голямо съдържание на никотин се овкусяват по-бързо.Поне при мен така се получи.
И при мен доста почаках да се овкусят с ароматите на ФА

# 23
  • Мнения: leet
Принцеса по принцип знам,че по високото съдържание на никотин съдейства,но си нямам и на идея защо първо разреждам newsm78Може би защото в началото си ставаше,но изобщо не съобразих,че тогава никотина ми беше 9,а сега е 3-4.Ще пробвам и направо в базата да видим.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 7 691
 Е на 3-4 никотин голямо чакане ще падне хеле пък с ФА. Виж с моите компоти,които ти пратих тоя момент го няма. Много зависи и от самите аромати. Тия последните,които ви пуснах също минават без чакане. Хай клас са също такива.

# 25
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Значи и затова и моите не са станали. Аз първо смесих 2-те бази и тогава капнах от слабоароматните Капели.  newsm78 Не знаех, че първо се смесва никотиновата база с аромата и после се добавя 0-ва база.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 7 691
 Шоколадче капелите никак не са слабоароматни/всъщност тия на Гигов не знам какви са вземала съм отвън директно/и си бяха убиствено силни,но да по правило винаги слагам аромата в базата,разклащам и ако си промени цвета веднага разреждам смело,ако ли не оставям час два така и после разреждам.

# 27
  • Мнения: leet
Точно твойте компоти ме подведоха Принцеса bouquet,капех ги направо в карта и веднага ставаха приказни,но и никотинчето беше достаа повечко.А сега чакам,чакам и хаха започнах да се отчайвам.

# 28
  • Мнения: leet
Момичета ,а кой сладкарски аромати не стават за изпаряване,какво съдържат или не трябва да съдържат за да се изпаряват.

# 29
  • Мнения: 18 542
Трябва да са на основа PG или VG не трябва да са на маслена основа. От ароматите на Капела гледам за взимам V2 а на TPA DX версията, но не се втелясвам ако са първите версии. Тези вторите са без диацетил или к'во там беше уж вредното вещество, което между другото го има и в обикновените цигари.

Общи условия

Активация на акаунт