Почистване на носов аспиратор Baby Vac

  • 2 203
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте мами! Има ли мами, които използват носов аспиратор Baby Vac, който е с накрайник към прахосмукачка? Ако има моля споделете мнение как го почистване, за да бъде в идеално състояние от вътре!

# 1
  • Мнения: 6 320
Аз почиствам с препарат за съдове. Капвам в тръбичката, пълня тръбичката донякъде с гореща вода, запушвам с пръсти двата края и хубаво разклащам, така че водата, заедно с препарата вътре да промият добре стените. После промивам под силна струя течаща вода. По подобен начин и пластмасовите части и промивам.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 419
По същия начин действах и аз, като понякога дезинфекцирах допълнително с течния препарат на Чико (може да има и други течни, просто той ми попадна първо).

# 3
  • София
  • Мнения: 860
И аз така, само че само под течаща гореща вода, но веднага след употреба. Реално няма време да се завъдят гадини.
Ако има нещо засъхнало, накисвам всички части в гореща сапунена вода за час и след това плакна на течащата вода - пълня от единия край и тя изтича от другия, или пък пълня, запушвам от двата края и тръскам, и после изплаквам.
И слагам една мокра кърпичка на тръбата на прахосмукачката, че понякога влизат в нея секрети и после вонята е страшна...

# 4
  • София
  • Мнения: 7 984
Гореща вода, сапун и дезинфекциращия разтвор на Чико. Може и просто със спирт.

# 5
  • Мнения: 7
Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт