Козметика за новородено :)

  • 29 005
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 30 139
Аз съм ползвала Repelex на Biotrade. Доволна бях.
Пише, че не е подходящ за бебета. Възможно ли е да стане нещо?
Ползвала съм го с големия ми син, но не когато е бил бебе. За бебе не бих използвала подобни спрейове.

За мен Мустела и Uriage са по-добри от Биодерма. ....
Това е строго индивидуално. "Мустела" не пасна на нито едно от децата ми. На малкият "Uriage" му действа идеално, а на големия- Биодерма, А-дерма, Липикар. Просто си е до дете.

# 46
  • Мнения: 2 721
За мен Мустела и Uriage са по-добри от Биодерма. Пробвахме и един крем на Бюбхен, неуспешен опит, и мостра Бочко, още по-зле.
В началото ни бяха напълно достатъчни шампоан за коса и тяло, лосион (мартенско бебе е) и крем за дупе (мажех само при зачервяване, т.е. много рядко).

Р
За мен пък Биодерма са по—добри от Мустела.

# 47
  • Виена
  • Мнения: 899
Weleda. Ползвала съм и други - Пенатен, Биодерма, Бочко, Бюбхен. Веледата си остава най-добра. Има и една серия Мама ауа - тия са вълшебни. Според мен обаче не се намира в България.http://www.mama-aua.at/В Австрия ги има във всяка аптека почти. Кремчето за подсичане и мазилото за отпушване на носле са фантастични. Ползвала съм им гелът за растящи зъбки, и капчиците за гърло. Отлични.

# 48
  • Мнения: 74
Някоя мама ползвала ли е Бочко или Здраве? Понеже съм се ориентирала май към тях ако може мнения дали сте доволни или по-скоро да се насоча към нещо друго?

# 49
  • Мнения: 175
Бочко бях взела веднъж,и изобщо не бях доволна.Малкия е със суха кожа,и Бочкото допълнително я изсуши.Мустела ползвах само крем Стелатопия,от който имаше ефект.За дупето Судокрем след баня.Предимно ползвах Хип,когато малкия беше по-малък Simple Smile Сега от Дм,вземам душ-гел на тяхната марка(babylove) от миналото лято и нямаме проблем с него.Мирише много приятно,в удобна бутилка е,голям грамаж и никак не е скъп.

# 50
  • Мнения: 978
Някоя мама ползвала ли е Бочко или Здраве? Понеже съм се ориентирала май към тях ако може мнения дали сте доволни или по-скоро да се насоча към нещо друго?
Бочко изсушаваше, а здраве е мазен. Не ми допадат.

# 51
  • Мнения: 1 050
А за всекидневна употреба за крем за дупе кое препоръчвате? Няма зачервявания, просто превантивно?

# 52
  • Мнения: 9 652
Аз препоръчвам... Нищо.
Защо желаете да мажете здрава бебешка кожа? Ако сменяте редовно памперса и оставяте няколко минути без памперс (докато сменяте) - няма да има никакъв проблем. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 050
Аз препоръчвам... Нищо.
Защо желаете да мажете здрава бебешка кожа? Ако сменяте редовно памперса и оставяте няколко минути без памперс (докато сменяте) - няма да има никакъв проблем. Simple Smile
Да, благодаря. Мислех си, че трябва да се маже, редовно сменям памперса, цинковите кремчета ми се струва, че малко изсушават.

# 54
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
И аз не бих използвала без да има нужда. Hands V

Общи условия

Активация на акаунт