еФентуална срещичка?????

  • 1 474
  • 15
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Момичета, утре към 12 и 30 пристигам в София, и до около 15 часа съм свободна. Уговорихме се с Каси да се видим, и да пием по едно кафе. Ако има и други желаещи, можем да спретнем една импровизирана среща. Като място на срещата трябва да се въртим около женския пазар, че после оттам ще ме взимат, но идея си нямам за кафета или градинки наоколо. Ако някой има желание за сгляда, моля да пише, че да се разберем.
На всички останали весели и спокойни почивни дни  bouquet

# 1
  • Мнения: 934
Аз сам абсолутно навита за една мини среща. Само дето малко съм с гипсиран крак и трудно се придвижвам. Но иначе около женския азар аз се сещам само градската градина че е по голяма и чиста. Пишете каде и в коко пак аз ще видия как да докоцукам. ЕИ изкукуригах си в къщи

# 2
  • Мнения: 6 315
Много ми се иска, но няма да мога  Sad. Ще си чакам новите мебели тогава - поне е повод за хвалба де  Wink. Следващия шът обезателно ще се видим  Grinning!

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Ние с Ая утре ще се моткаме в СфЛенд и се разбрахме, че ще дръннем по едно телефонче. Нема ни избягаш Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 493
Аз съм на работа до 14:00 часа, но ще гледам да се освободя по-рано . Много искам да се видим ! Ще ти звънна, щом се освободя, поне ще мога да те изпратя, ако нямаме време за кафе !

# 5
  • София
  • Мнения: 2 828
 Rolling Eyes пас! между 13 и 15ч моят дечко спи  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
И как ни отсвири девойкооо   bouquet

# 7
  • Мнения: 312
аллллоу, девойките! 4470 4470  как ви мина сглядата?
ако не подробен, то поне сбит преразказ можеше някоя да даде Crossing Arms ...
нещо като в онази реклама - споделете радостта, където и да сте!  dancing

# 8
  • Мнения: X
Моя милост с Крис, авторката на темата и Salai. Някои пиха капучино, други бира с картофки. Детето ми за пръв път видя заведение отвътре. Salai доволно добре се справя с гипса. А Mariely - за сведение на незапознатите - е много хубава жена, ама си трае...  smile3503

# 9
  • Мнения: 934
Моят разказ в кратце.
3 дами се забавляваха с един мъж - Крис - който стойчески ни изтърпя. Аз лично се почерпих доволно с бира на корем. После си тръгнах набързо да овладявам ситуацията с бебето. Доволна съм адски от запознаството си с Mariely  почерпих доста съвети как да се справям с голямата щерка и успях да погушкам и да полигавя Крис. Снимки има, но утре ще ги кача някъде и ако разрешат другите две дами ще ви се покажем.

# 10
  • Мнения: 312
ммммммм, бравос! звучи като да сте си изкарали доволно.  newsm10 хвала на импровизираните срещички!
ще ми се да гледам снимки - если всички са съгласни, разбира се...


п.п. 1: кой като крис - сам с три дами...  Mr. Greenп.п. 2: искам и аз бира на корееееееее  Cry еем...

# 11
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Аз съгласен, хем ще се види как си гушкам един мъж и той изобщо не си съпротивляваше  Joy

# 12
# 13
  • Мнения: X
Ама хубавото си е хубаво бе.. пу пу...  Wink
Да се похвалим сами де...  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 1 748
Тъй, тъй - трите грации и Аполон Белведерски, изтърпял ги стоически  Joy
Уф, благородно ви завидях, че сте се видели  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт