Познаха ли докторите пола на бебето?

  • 7 685
  • 140
  •   1
Отговори

Анкета

Познаха ли докторите пола на бебето на ехографа?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 15 ное 2004, 09:07

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
И продължението: познаха ли докторите пола на бебето ви, когато ви гледаха на ехограф - сравнено с резултата при раждането, разбира се  Grinning
При мен - да, 100%. Почти на всяко гледане с ехограф се виждаше, че е момиче. Още като се роди и я вдигна акушерката, видях, че са били прави  Laughing

# 1
  • Мнения: 717
И при мен познаха - бяха категорични, но видяха чак в 8-ия месец  Grinning

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Да Grinning  и то много рано го видяха и така до края - все момче.

# 3
  • Мнения: 5 255
Изследванията от амнеоцентезата показаха пола на бебето.
Момиче  Heart Eyes .
Отговорът ми е - друго, защото не са гледали на ехограф.

# 4
  • Мнения: 3 042
и на мен познаха пола на бебето - и двамата казаха момченце stork-boy , на мен не ми се вярваше, ама......
междувпрочем, жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked

# 5
  • Мнения: 4 390
Цитат на: boo
И продължението: познаха ли докторите пола на бебето ви, когато ви гледаха на ехограф - сравнено с резултата при раждането, разбира се  Grinning
При мен - да, 100%. Почти на всяко гледане с ехограф се виждаше, че е момиче. Още като се роди и я вдигна акушерката, видях, че са били прави  Laughing


Познаха, да.
Всеки път, когато  ме гледаха, казваха - момиченце.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цитат на: mam@
Изследванията от амнеоцентезата показаха пола на бебето.
Момиче  Heart Eyes .
Отговорът ми е - друго, защото не са гледали на ехограф.

Е, аз нямам предвид дали на ехограф или друго, а дали по принцип са познали. Но с амниоцентеза няма възможност за грешки, така че Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 562
Цитат на: diviana
Познаха, да.
Всеки път, когато  ме гледаха, казваха - момиченце.

И при мен по същия начин - момиченце Laughing

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Да и двата пъти познаха за момчетата.Бях в началото на 5 месец. Stuck Out Tongue

# 9
  • София
  • Мнения: 3 630
О, със сигурност Grinning .

Моята гинеколожка, каза че не може да каже със сигурност пола, затова ще си замълчи.

Затова ходих при още двама, като единя каза със сигурност, че ще е момче, а другия че ще е момиче. Grinning

Трети вариант няма, така че някой е познал Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: Павлина
...междувпрочем, жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked


Сигурно се шегуваш Shocked  Shocked  Shocked ...

# 11
  • Мнения: 343
И при мен познаха!

Цитат на: Павлина
междувпрочем, жената на един колега на мъжа ми чак в родилната зала разбрала, че ще има близнаци twin_neutral  Laughing при следена бременност preggo , плюс гледане на видеозон- хахахха,
докторът  costumed050  казал - опаа, има още едно, хайде напъвай! Laughing  Shocked

А същото се случи и на моя приятелка, само че месец преди да роди - "нали чакате близнаци, да помислим за раждането" и тя #Shocked

# 12
  • Мнения: 1 437
И двата пъти познаха - момиче  и момче !

# 13
  • София
  • Мнения: 9 395
Първият път разчитах изключително на вътрешното си усещане, че ще имам момченце. Д-рката го видя, чак в края на 9 месец. Позна го, обаче.
Вторият път, Мазнейкова го видя абсолютно категорично още в 17 седмица. Каза: виждам.....и между краченцата едно женско бебе.
И трето бебе ако имам, пак при нея ще отида. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 2 181
и на мен ми позна доктора който ми следе6е бременноста и ме израждаше-моми4е.всеки път казваше на таткото"не ми се сърди но мъжки атрибути не виждам",а на татенцето му беше все едно какво ще е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт