д-р Мустакова-педиатър

  • 7 345
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мами!някой да ми каже нещо за д-р Мустакова-мисля,че е от 3-та градска.Смятам да запиша бебето ми при нея!Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 1 223
Аз бях много доволна от нея. Млада е, следи новостите, дава адекватни съвети. Проблема е че за деца приема беше два пъти седмично - сега не знам дали е така - а в останалото време работи с възрастни пациенти.

# 2
  • Мнения: 5 228
Веднъж е идвала, беше дежурна във Вита. Останах с много добри впечатления от нея, и като компетентност, и като отношение.

# 3
  • Мнения: 364
добра е, но е в трето ДКЦ на ул.Искър (освен ако няма съвпаддение на имената  Simple Smile)

# 4
  • София
  • Мнения: 6 175
Нашата педиатърка излиза в отпуск по майчинство и каза, че май и юни Мустакова ще я замества. Така, че ми е интересно и ще следя темата. Между другото ние сме в Люлин - тя къде ще е в Люлин или в 3-та градска  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 6 175
добра е, но е в трето ДКЦ на ул.Искър (освен ако няма съвпаддение на имената  Simple Smile)
Може и да има, макар че името е по-специфично. Защото и аз писах в другата тема, че я очакваме и в Люлин.
Явно са сестри мустакови - педиатърки hahaha

# 6
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
И моята сестра живее в Люлин.Тяхната педиатърка ще отсъства известно време и казаха,че ще се я замества Мустакова...

# 7
  • Мнения: 1 209
Именно, д-р Мустакова, ще замества д-р Груева в МЦ в 6ти микрорайон докато е по-май4инство 2-3 месеца Simple Smile
Не са сестри, тази д-р Мустакова, мисля 4е беше съпруга на алерголога Мустаков -син.
Лично мнение, макар и първона4ално ще имам около 19.05.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Днес бях в кабинета на д-р Груева и д-р Мустакова беше там. Симпатична млада жена, ще замества д-р Груева до 30 юни. Впечатления не мога да споделя, защото и д-р Груева беше там пък то дано не се налага да боледуваме и да има нужда да я посещаваме  Praynig.

# 9
Ние сме при нея от раждането на мъничето и съм много доволна. Винаги е усмихната и дружелюбна и държи да се обадиш след имунизации да кажеш как е бебчо. Ние с мъжа ми даже мислим да си сменим GP-то и да отидем при нея и буквално да ни стане семеен лекар Simple Smile)

# 10
 lora_811, не мога да ти отговоря на лични понеже ти е препълнена кутията. Ако искаш ми дай email или си разчисти входящите съобщения  Simple Smile Аз довечера ще съм online след като заспи малката - към 9 някъде.

# 11
  • Мнения: 2 249
можете ли да напишете кога са й приемните часове?благодаря  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 209
можете ли да напишете кога са й приемните часове?благодаря  bouquet

ako имаш предвид люлин, тя отдавна не е тук, защото титулярът- д-р груева се върна Simple Smile

# 13
  • Мнения: 28
Макар че отдавна вече е отговорено, бих желала малко да я рекламирам. Вече 5 години наблюдава детето ми и съм много доволна. Дава доста обстойна информация и подробни напътствия. На мене ми допада!

Общи условия

Активация на акаунт