Откъде да купя кокосови влакна?

  • 3 733
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Търся кокосови влакна като вложка за матрак. Имате ли представа откъде могат да се закупят?

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 320
На спирката на тр.№11,12 на завоя / в посока Илиенци / правят матраците ТЕД защо не питаш там?

# 2
  • Мнения: 49
Ние, когато си правихме матрачето, ходихме до един магазин за дунапрен.Там имаше и кокосови влакна и дамаски , а и шиеха матрачета . Точен адрес не мога да дам, но си спомням , че е по "Христо Ботев" от дясната страна в посока "Сливница". Почти до бул. Сливница бяхме стигнали.

# 3
  • Мнения: 83
Много благодаря! Щом и шият още по-добре, ще се опитам да го намеря утре този магазин.

# 4
  • Мнения: 49
Дано съм била полезна  Grinning

# 5
  • Мнения: 14 654
а в бебешките магазини-направо си продават матрачета със кокосови влакна.нашето е такова

# 6
  • Мнения: 83
Открих магазина и наистина ги има кокосовите влакна, само дето са 5 лв. по скъпи на лист от при един тапицер, който е много добър, а мен при него ми се струваха скъпи (28 лв.)Sad. Така, че май ще ползвам неговите услуги - така и така няма да го ушия така хубаво като него.

А иначе ми трябва за един специален матрак, който ще се сгъва на три и ще се ползва като табуретка сгънат. И решихме така и така ще го шием, да е изцяло от естествени материали.

# 7
  • Мнения: 8 242
На спирката на тр.№11,12 на завоя / в посока Илиенци / правят матраците ТЕД защо не питаш там?

Няма как  Naughty Фабриката е в Пловдив.. в София няма производствена база, само складове! Ако ги правят някъде другаде, са всичко друго, но не и ТЕД..

# 8
  • Край морето
  • Мнения: 139
Открих магазина и наистина ги има кокосовите влакна, само дето са 5 лв. по скъпи на лист от при един тапицер, който е много добър, а мен при него ми се струваха скъпи (28 лв.)Sad. Така, че май ще ползвам неговите услуги - така и така няма да го ушия така хубаво като него.

А иначе ми трябва за един специален матрак, който ще се сгъва на три и ще се ползва като табуретка сгънат. И решихме така и така ще го шием, да е изцяло от естествени материали.
 

qwenllian, би ли могла да дадеш координатите на тапицера?

# 9
  • Мнения: 83
Тапицерът се казва Цветелин Николов. Ателието е на ул Богатица 23, бл. АБВ вх Б в Лозенец, но той осигурява транспорт за обемни неща, а и идва на място за тях да направи ценова оферта. Тел. 0887 671917. Много добре шие и е изключително коректен за всички уговорки, което е направо рядкост при майсторите.

# 10
  • Край морето
  • Мнения: 139
Много ти благодаря! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт