Препоръчайте ми пюре със заешко

  • 6 877
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Мами, кажете има ли пюре със заешко месо на някоя фирма друга, освен ХИП. Сина ми не го ще това и не знам защо. Плюе го, пък иначе не е злояд. Мислех, че му е гъсто, но го разредих с вода и пак не го яде. Пък само пилешко и пуешко яде и ми се иска да има разнообразие малко. И освен това искам да попитам има ли и други майки, чийто бебета не ядат това пюре точно?Данеби пък самото пюре да е гадно?Аз съм вегетарианка и ме е гнус да го опитам, ама на мириз не ми се струва гадно Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 370
Мами, кажете има ли пюре със заешко месо на някоя фирма друга, освен ХИП. Сина ми не го ще това и не знам защо. Плюе го, пък иначе не е злояд. Мислех, че му е гъсто, но го разредих с вода и пак не го яде. Пък само пилешко и пуешко яде и ми се иска да има разнообразие малко. И освен това искам да попитам има ли и други майки, чийто бебета не ядат това пюре точно?Данеби пък самото пюре да е гадно?Аз съм вегетарианка и ме е гнус да го опитам, ама на мириз не ми се струва гадно Embarassed
Ми точно това пюре не го щя и синът ми, какво да направя и аз......
Направих точно 2 опита със заешко и спрях.
Оттогава не съм давала такова месо, явно не е почитател, а и аз си нямам домашно месо.

# 2
  • Мнения: 3 042
Моят син обожава пюретата със заешко на Хип.
Има и заешко на Ганчев /няколко вида/. Купувала съм и едно пюре заешко на Гербер, имаше вкус на морков - 125 гр, но то се води супа и на дребният изобщо не му хареса. Но децата имат различен вкус.

# 3
  • София
  • Мнения: 498
Купих на OVKO - заешко с пуйка и зеленчуци...имаше вкус и мириз на кучешка храна, беше на едни точета, гъсто , хич не го яде. После купих на Ганчев и си го хапна с кеф. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
Има пюрета със заешко на Гербер. То е по-редичко. Дани много ги харесва, но той харесва и тези на Хип.

Според мен хич дори не е гадно, поне на мен ти двата вида на Хип със заешко много ми харесват.

# 5
  • Мнения: 1 568
Да, наистина можеш да пробваш заешкото пюре на Гербер. То е много добро. Моята Дара не е от ящните, но това й харесва. Изяжда по 2 на обяд, защото то е по 135 гр. /малките бурканчета/.
Има два вида заешко на Хип - едното е с броколи за след 8-мия месец, а другото е със зелен фасул за след 1 година. Вие предполагам сте пробвали блоколите, а те миришат малко странно според мен.

# 6
  • Мнения: 2 028
Заешко с картофи и домати на Ганчев (вътре има още цвекло и лук)

Мирише приятно и малчо го хапва цялото с кеф

# 7
  • София
  • Мнения: 2 356
Заешкото пюре на Хип миришеше много силно и мойта не го близваше. На Гербер обаче много й хареса, само дето е малко бурканче (130г). Давала съм и на Ганчев, яде го без проблем.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Ние сме фенове на Ганчев.Има 2 вида заешко пюре и Влади много ги харесва  Hug

# 9
  • Мнения: 5 140
Да на Ганчев са добри. Има два вида.

# 10
  • Мнения: 2 936
може просто самото заешко да не му харесва Mr. GreenАлекс пък нищо не искаше-нито риба,нито дроб....и т.н.

# 11
  • Мнения: 623
може просто самото заешко да не му харесва Mr. Green

Това на Хип като го опитах щях да повърна
Друга марка не съм купувала
Не съм фен на това месо

# 12
  • София
  • Мнения: 938
На Хип са 3 заешки - освен изброените от Смайли има и едно за след 4-ти месец с картофи и копър. Точно него моята дъщеря отказа, но пък е голям фен на заешкото с ориз и броколи. На Гербер също е хубаво, но е по-редичко и сладни не само заради морковите, а и от сока от грозде, които слагат вътре. Доколкото съм им чела състава, всички пюрета на Гербер имат сок от грозде и по принцип са май са едни и същи, само месото се различава.

Това, че отказва при първи опит нищо не значи. Опитай след време пак. Заешкото е много подходящо за малчовци.

# 13
  • Мнения: 6 472
Заешкото на Хипп и ние не го ядем. Не хареса и тези на Овко. До сега със заешко най и допада това на Гербер.

# 14
  • Мнения: 507
На моя бебо най му харесва заешкото на Gerber.

Общи условия

Активация на акаунт