Публика срещу заплащане?!!

  • 11 397
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
      Я, някой, който работи в телевизия да ми разясни, платена ли е публиката в предавания като"Искрено и лично" и "Здравей, България"? Все едни и същи типажи забелязвам. За "Шоуто на Слави" знам, че си плащаш да влезеш, но си мисля, че за горните две предавания ти плащат за тая работа. Да не би да има професия "зрител в живо предаване"?!! newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не знам дали има такава професия Laughing
Чула съм, че за предаването "стани богат" плащали по 15 лв за присъствие на едно предаване.

# 2
  • Мнения: 4 665
Не знам дали има такава професия Laughing
Чула съм, че за предаването "стани богат" плащали по 15 лв за присъствие на едно предаване.
То тази мълва върви от едно време ама незнам дали има давност

# 3
  • Мнения: 998
Аз съм била публика в Искрено и лично. Не са ми плащали, нито аз съм плащала. Не съм и забелязвала, някой от другите присъстващи, да си е потърсил хонорара:)

# 4
  • Мнения: 1 893
На Запад е точно така- плащат за да си публика в ток-шоу. Чух, че и тук вече било така.

# 5
  • Мнения: 7 474
За Искрено и лично записват по тел. и вече са намалили публиката драстично, има по 5-6 баби отзад, а в Здравей България един ден объясняваха, че са студенти от факултет журналистика.
но другите предавания по НТВ плащат за публика.

# 6
  • Мнения: 583
моя позната ходеше в ''море от любов'' за публика и твърдеше, че и плащат по 10 лв. newsm78

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Публиката в "Стани Богат" не е за едно предаване... Предаванията се снимат по няколко наведнъж... Цената пред година и половина беше 25 лева на снимачен ден... В този ден са снимали 6 предавания... Имало е и сандвичи, безплатни... Всичко това от разказ на очевидец, сиреч - платен публикар...
В "Шоуто на Слави" билета струва 5 лева... Обаче мнооого рядко има билети за свободна продажба... "Искрено и лично" и "Здравей, България" не са от предаванията с платена публика... Платена е публиката в "Море от любов", "Сделка или не", "10/64" и разни други от сорта... Всичко това е от лично наблюдение и ако греша някъде, поправете ме...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 827
аз съм била платена публика в Стани Богат! преди 3 години - истина си е това, което е написал Експрес
била съм и платена публика в Сблъсък - пак в началото, после си стана свободен входа

 Crazy забавно беше като някви познати ми казваха яяя видяхме те в Стани космат опа! стани богат Laughing

ако нещо ви интересува по-подробно питайте да разказвам  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 101
Bride,  с това може ли да се прехранва човек? Ходиш по различните предавания и си докарваш заплатата за месеца. Има ли лимит за участие в едно предване? Представям си опашка преди снимките и как  ги избират по външния вид -ти ставаш, а ти не...  да се изтупаш следващия път...Като са разбрали далаверата, сигурно студентите,  безработните и пенсионерите преобладават. Разкажете повече, моля!

# 10
  • Мнения: 3 034
Да, има хора, които се прехранват с това занимание. Всичко, написано от Експрес е точно така. Проблемът е основно в това, че се снимат няколко предавания на ден и общо взето не разполагаш с времето си, защото понякога те викат в последния момент. Но наистина предимно студенти, безработни и пенсионери ходят. На входа на подлеза на метрото на ул.Мария Луиза веднъж ме спря едно момче да ме покани на кастинг за предавания, като каза, че съм щяла да се снимам и в реклами. Wink

# 11
  • Мнения: 2 013
Категорично публиката на Стани богат, мисля че и на другите предавания на тези продуцени е платена. Не знам колко плащат обаче и как набират публиката.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 827
Не знам колко плащат обаче и как набират публиката.
ми никак, по "мое" време просто никак... аз когато се навих на това си бях бедно студентче, сега съм си пак бедно ама не студентче Mr. Green ... чак да се прехранваш ...  Rolling Eyes за зрял или току що завършил висши човек - тц! няма да стигнат според мен
но ако имаш време що пък да не! кво му плащаш дет се вика  Crazy просто добре дошли пари
спомням си като записваха Стани Богат и бяха три поредни дни - в единия ден не можеше да дойде жената, че прати майка си
единственото при записите беше, че разместваха хората, които се виждат директно от близката камера като публика и това си беше

ако още нещо ви интересува питайте Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Моя приятелка която живее в щатите, така си изкарваше някой лев допълнително първите години, като участваше като "платена публика" в разни предавания.

# 14
  • Мнения: 8 917
Имаше преди едно интервю със синана Петър Слабаков - Андрей и заедно с жена си - готина мацка /бтв често ги засичам на пътеките в Младост 1 А, дори веднъж кучето им - сибирска лайка се радваше на Гери, а аз инстиктивно я дръпнах, а той ми обяснява колко мирно било и да не се плаша Wink/ като били в Италия, тя работела като манекенка, а той като "ръкоплескач"/цитат Mr. Green/ в РАИ и понеже бил толкова въодушевен в ръкопляскането, че давал енергия и на другите в публиката да викат още по-здраво и да пляскат, го повишили в "главен ръкоплескач" /също цитат Mr. Green/, а след това им станал още по-интересен и го привикали да видят що за птица е, той пък имал направен малък филм и така си намерил път през италианската телевизия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт