Аватарни игри 34

  • 24 043
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Ловли, като ще вземаш моята комбинация вземи я с цитат, че нарочно аватарът съм дала по един начин да ми го оразмери форума, че така е с по-хубаво качество  Hug

# 736
  • София
  • Мнения: 2 817
Благодаря, Esmee!  bouquet Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 5 334
И моят "винтидж": Embarassed Embarassed Embarassed




# 738
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Ами от ticketone.it взех билетите - по 40 евро, но и доставката дотук излезе общо толкова.  Joy
И от ryanair - два билета отиване и връщане за 69 евро, което не е зле като цена.

П.П. А понеже не знам италиански, не ми стана много ясно дали можех да избера опцията да си ги взема директно от там, и дали изобщо щеше да е възможно, при положение, че ги купувам сега, а пък ще отида там ден преди концерта. Ама карай да е весело.  Blush
Мени Hug много добре е като цена... Ще имате време да разгледате и Милано. В подфорум  Туризъм има тема за Милано и може да ти бъде от помощ...
Най-впечатляващото, което видях в Милано бе "Тайната вечеря" на Леонардо Heart Eyes

Тифче  Hug нещо залиташ гъм гифчета напоследък Mr. Green

# 739
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Аз отдавна исках да залитам, ама ме мързеше да се ровя Grinning

# 740
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Недейте, бе! Whistling Там трябва наистина адска премереност... Whistling

# 741
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Е мойте са леки ефекти  Flutter

# 742
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Леки, ама неадекватни, Тифче! Без да се сърдиш, щот знам, че няма да го направиш, това сега зад ааватара ти хубаво ли ти се вижда и какво точно означава? Хич не му разбирам функцийката на това смешно глитерче...

# 743
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Просто глитерче, блестукащо на белия фон отзад, нали за в момента питаше? Исках да има глитърчета да светкат. Направих първо на аватара, после на подписа не ставаше  и затова е много по-дискретно.

Не разбирам какво имаш предвид под неадекватни.
В подписа има един шум по целия като на стар телевизор, както и картинките са закръглени все едно са екрани на стар телевизор.

# 744
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт