Домакини 59/ Да посрещнем успешна и прекрасна година

  • 65 629
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 613
Taka - сядам на кафе и да давам отчет  Joy
Вече ми минаха тъпите ефекти и съм нормален човек, та ходихме на една дъъъълга разходка с куче, дете и баба. След два часа хукваме към един детски център малкия да беснее по батути, изкуствени стени за катерени и други такива забавления, а ние с бабата да му ударим по един сайдер  Joy Гостите съм ги пратила с мм на обиколка и ми е кеф  hahaha
Кафе машината е супер - нисък клас е, ама нямам място за по-голяма. Купих различни видове кафета - съответно правя първото кафе - на майка много ѝ хареса, ама мм каза - тази машина за нищо не става  Joy Правя второ, ама с друго кафе - е улучих на мм вкуса. Абе сега става една дегустация... Joy
Ред пропуснала си да разкажеш  Naughty Ама пък много хубаво е станало  bouquet
Бързо всички да оздравявате  Hug Аз също съм с ваксина, че доктора направо ме натири - била съм в рисковите групи - дали заради ваксината не знам, но съм здрава като бик  Joy
Писе да покажеш шапката - аз сега съм на вълна мнооого шапки и шалове, че имам коса, ама съвсем е бебешка  hahaha
За днес вечерята съм я оправила бързо - наденички на скара и картофена салата - нали цял ден ще хойкам  hahaha
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

# 16
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Лейди - я виж дали ще отовриш линка без да имаш фейс
от страхотни по страхотни модели са , тъкмо ги гледах и си харесах няколко , ако не става ще ти ги пратя като отделни снимки
https://www.facebook.com/pg/kadinlarinsesicom/photos/?tab=album& … d=643970272410257

# 17
  • Мнения: 3 817
Славче, моят се появи след като минах през магазина да си подновя пакета. Островът много ни хареса - има за всеки по нещо. Но утре летим за Банкок и ще останем няколко дни там. Не ме отчайвай за Пукет, само след две седмици отивам там... После пък в Краби.

Ще пиша повече от Банкок, живот и здраве! Много целувки на всички!

# 18
  • Мнения: 1 826
Славе я си гледай  почивката,тъкмо Иван ще си почине от теб и ти от него.Малко да успокоите нервите и да се затъжите един за друг.
Мими ти друга работа си нямаше та нови модели шапки да пуснеш.До като се реша какво да започна и разплитах два пъти.Е сега и на мен ми допадна и на щерката.Ще ви пусна клиповете.Едната си е моя измислица,а др ще е следващата.После ще ходим да пазарим гранули за котките,че свършиха.Ми не пуснаха на промоция. Crossing Arms Ама то един пакет не им стига на месец. hahaha
Скрит текст:
https://www.youtube.com/watch?v=MuTPwhkQbss&t=183s    това е следващото което ще плета
https://www.youtube.com/watch?v=MuTPwhkQbss&t=183s   нещо подобно е сегашното ,аз обаче по друг начин я започнах. Има доста модели от страни.
.

# 19
  • На север
  • Мнения: 1 377
Оффф много добре не е на добре. Тази сутрин като ходих до едното място имах съвсем леко розово на хартията. И като се притесних. Мислех нищо да не правя и да чакам да видя дали пак няма да се появи обаче наистина много се притесних. Решихме да звъннем в спешното да питаме какво да правим. Жената каза, че може да имам възпаление на пикочопровода някакво. Явно за цистит си мислеше, но аз нямам никакви парения. Каза, че щом не ме боли било добре и ако продължи да зацапва да отида на лекар утре и да си почивам. Каза, че уж било нормално. И сега лежа и чакам нещо да усетя.  Sad Абе шашнах се аз. Дано всичко е наред.  Praynig

# 20
  • Мнения: 11 613
Ред не се шашкай - почивай - нормално всичко е вече мнооого богато кръвоснабдено и може някои капиляри да са пропуснали. Повече почивка - ако има кървене - тогава се обаждай по спешност!
Мими отворих ги - големи красоти, ама кака ти е една плетачка  hahaha трябва ѝ схема  Joy
Сега ще разработя на Писенце клиповете... ама какво ще докарам...
Ние сега се върнахме от детския център - малкия след толкова дивеене яде и спи  hahaha голям кеф - бързо ще го пратя в леглото.

# 21
  • Мнения: 39 041
Добра вечер, дами!
Уморена съм. Ще си лягам!

Добро утро, домакини!
Хайде, ставайте! Нямате ли ангажименти- нещо чистене, готвене, гладене....
Кой ви е пуснал отпуска? Стегнете се и дайте отчет!
Аз измих тоалетната, минат с прахосмукачка, проснах прането, изгладих сухото пране, прах забърсах, пазарувах, сега пека ребра и след час се изнасям за 12 часов работен ден!

Последна редакция: чт, 29 дек 2016, 09:56 от mariat

# 22
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
Добро утро!
При нас има малко сняг, но като чета какво е в страната.
Ред, почивай си и не се притеснявай.
Калинче, много се радвам, че се чувстваш добре  Hug
Мария, как си?
Славче, наслаждавай се на почивката, тук нищо няма да ти избяга.

Няма да готвя днес, имам да пусна прахосмукачка и малко да седнем с шефа с упражнения. И каквото свърша с картонената торта, че и нея захванах.
Ако му се ходи на снега ще излезем малко.
Хайде по едно кафе за стопляне

# 23
  • Мнения: 2 169
Само минавам да се запиша в новата тема. При нас положението е ужас, друг път ще разказвам.
Целувки на всички, липсвате ми  Hug

# 24
  • Мнения: 11 613
Vio Hug Praynig Дани скоро свърши ужаса!
Ма ко при нас няма сняг, ама лед - колкото искаш! Моя кратун обаче се заинати и ходихме до парка да кара колело /по къси гащи  Joy/ - е няколко пъти пада!
Хиляди благодарности на Вио и Мария за картичките  Heart Eyes
За довечера съм бърза - ребра на фурна, картофена и свежа салата.

# 25
  • Мнения: 39 041
Добра вечер.
Лейди, и аз наготвих ребра. Хапнах и се укротих!
Вио,  Praynig

# 26
  • Мнения: 11 613
mariat за нов година ще почиваш ли поне?

# 27
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Привет прекрасни
при нас е такава мъгла , че сутринта ММ се озовал в друг град вместо в нашия хахахах
сега го чакаме да се наспи и да ходим на шопинг , че после да засядаме още отсега
едни зелеви листа имам , ще направя малко сърмички
малко пържолки , и смятам утре да наблягаме на ядки , мезета и салатки
ааа и баницата , че на Коледа забравихме да сложим паричката

# 28
  • На север
  • Мнения: 1 377
Здравейте, момичета кокичета  Hug
Аз съм добре, освен че от два дена ми прилошава и трябва да си легна. Не знам дали е от кръвното или от кръвната захар.  newsm78 Нямам и как да проверя... Гледам да пия повече сокове и айрян днес. Вчера направих голяма беля. Преди да си легна в банята търсих тампоните за лице и съм бутнала един лак, който падна на мивката, счупи се на малки парчета и заля всичко в банята с лак. Цялата бях в лак, мивката, огледалото, плота, стените, пода...всичко оплескано.  Shocked Банята ни е чисто бяла и ефекта беше поразителен. И понеже се разфуня много и засъхна бързо моят каза, че той ще го изчисти да изляза от банята да не дишам изпаренията. Почувствах се много гузно. Един час милия търкаше с разни препарати, а беше си легнал вече. Тези дни много ми помага. Аз пазя дивана общо взето. Гледам да лежа повече. Днес ще изпека чушки и патладжан за моята любима арабска салата утре. Утре трябва да напълня едно пиле с ориз, гъби, джоджен и сушени плодове. Ще сложа и картофи отстрани да се запекат. И това мисля да е менюто. Отказах се от баклавата понеже ММ каза, че не му се яде. Радвам се, че ще сме си вкъщи.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 11 613
Ред нито ти е от кръвното, нито от захарта, ами просто си бременна  Joy Ще отмине - това да са ти тревогите  Hug
Мими при нас мъгла няма, ама мм е към вашия край...утре ще се прибере.
Аз напълних гювеча с капама, направих тирамису, като си лягам ще заложа киселото мляко да се цеди за "снежанка"/нали е моята салата  Joy утре ще направя една руска, майка ще прави питка и те тва е.
Аз баницата с късмети по традиция я правя на 1-ви сутринта за закуска - хем с началото на новата година, хем топличка се изяжда, че вечерта от много ядене накрая само се разравя за късметите.
На Коледа в содената питка слагам две парички - малка и голяма - паднаха се на брата на мм и на сина ми.
Днес обикалях магазини до обяд, след обяд готвене и сега вече ми омекнаха краката  hahaha
Лека вечер ви желая  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт