Искам да даря обувчици

  • 1 007
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 034
Момичета, имам останали обувчици от моята дъщеря и ми се иска да ги даря на някой дом за деца, но изобщо не съм наясно с процедурата.
Моля ви за малко помощ /иска ми се да съм сигурна, че дечицата наистина ще ги носят, а няма да "потънат" някъде /  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 493
Определено няма да "потънат" ! Ще ги занесем на децата !  Hug

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, имам останали обувчици от моята дъщеря и ми се иска да ги даря на някой дом за деца, но изобщо не съм наясно с процедурата.
Моля ви за малко помощ /иска ми се да съм сигурна, че дечицата наистина ще ги носят, а няма да "потънат" някъде /  Praynig


ако искаш директно в дом ми кажи вкой районна София си и ще ти пуснем адреси Wink

# 3
  • Мнения: 3 034
В Бъкстон живея, но ако вие ходите периодично, бих могла и на някоя от вас да ги дам.Не знам как е по--удобно.
Всъщност Ефросина ми писа на лични и ще и звънна тия дни.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В Бъкстон живея, но ако вие ходите периодично, бих могла и на някоя от вас да ги дам.Не знам как е по--удобно.
Всъщност Ефросина ми писа на лични и ще и звънна тия дни.

често се ходи вдва софииски дома и в Перник.
Най-близкият и сигурен е в зоната....
но се разбери нещо и с Ефросина,тя ще те ориентира Hug

# 5
  • Мнения: 3 248
Момичета, имам останали обувчици от моята дъщеря и ми се иска да ги даря на някой дом за деца, но изобщо не съм наясно с процедурата.
Моля ви за малко помощ /иска ми се да съм сигурна, че дечицата наистина ще ги носят, а няма да "потънат" някъде /  Praynig



Имаш ли ги още тези обувчици и кой номер са?! И също така личи ли им много, че са за момиченце?! Praynig

# 6
  • Мнения: 3 034
Момичета, имам останали обувчици от моята дъщеря и ми се иска да ги даря на някой дом за деца, но изобщо не съм наясно с процедурата.
Моля ви за малко помощ /иска ми се да съм сигурна, че дечицата наистина ще ги носят, а няма да "потънат" някъде /  Praynig



Имаш ли ги още тези обувчици и кой номер са?! И също така личи ли им много, че са за момиченце?! Praynig

Имам ги, да. За съжаление не можахме да се видим с Ефросина миналата седмица  Sad и го оставихме за тази.

Обувките са от 20-ти до 25-ти номер. Някои са типично момичешки, но има и такива, които са по-скоро момчешки.Има и 1 чифт маратонки.

# 7
  • Мнения: 3 248
Ооо, ужас ooooh!...трябваха ни малко по-големи - 27 номер! Нищо продължавам търсенето! Praynig Peace


Мерси!  bouquet

Поздрави! Hug

Общи условия

Активация на акаунт