За тези, които четат любовни романи №26

  • 85 884
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 529

Общо взето ти разказах втората книга: hahaha

Скрит текст:
Ами Рийс и Ела (видях им имената Mr. Green) се сдобряват. Семейството се сплотява покрай Ела. Ела се налага като Роял в училище. Имаше някакъв инцидент в училище и тя спаси положението.
Бащата се разделя с гаджето, но тя казва, че е бременна и се сгодяват.Тук се оплитат с Рийд. Тя го изнудва да ги сдобри с баща му, иначе ще каже на Ела, че бебето е на Рийд. Рийд бил спал с нея в началото на връзката на гаджето и бащата. И за да не разбере нито бащата нито Ела Рийд се съгласява. После Ела мй разбираше за бебето, но се доверява на Рийд, че не е от него. Накрая Ела призна за изнудването н бащата. И той каза, че знае за Рийд и гаджето, и мислел,че бебето е негово затова се съгласил на годежа. Той не можел да има деца. И тъкмо като си мислех, че ще има щастлива щастлива развръзка. Рийд се среща тайно с гаджето и същата вечер я откриват мъртва. Съответно арестуват Рийд. И Стивън? бащата на Ела, който мислехме за умрял се появява.
Имаше и някакви спорове около наследството на Ела.Тя ставаше супер богата май. А пък вдовицата на баща й изнудваше големия брат(онзи дето все плуваше)
Благодаря за спойлера Simple SmileМного  ще  се радвам ако някой разкаже и останалите три книги. Току-що завърших първата и като си представя колко ще чакам докато излезе цялата поредица....  Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 624
Завърших Скарлет Стоун - последните страници ми харесаха най-много. Странна връзка имаха героите. Бащата обаче беше чудесен!  Любима част ми беше и: "“Food. Small talk. Maybe I say something that makes you grin. Maybe you say something that makes me
giggle. Maybe the food is crap, so we drink too much wine. Maybe the full moon beckons us to the beach
where we walk in the shadows of the night. Maybe you tell me something about yourself. Maybe it’s a lie,
and maybe that’s okay because we’re both going our separate ways in four months. But maybe … just
maybe for one night we feel human." И вариациите. Heart Eyes

А за Роялс, не е ли трилогия? Последната книжка излезе много скоро.

# 692
  • София
  • Мнения: 28 474
Аха, трилогия е.

# 693
  • Мнения: 1 359
Хъмпти и на мен много ми хареса този абзац.. и книгата като цяло. Нямам търпение повече хора да я прочетат и да чуя и чуждо мнение.

# 694
  • Мнения: 529
ooooh! Не знам как съм се объркала, че са 5 Rolling EyesЗначи чакането няма е толкова дълго. Дано историята е с щастлив край   Simple SmileАко някой вече е чел и третата книга, нека сподели  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 1 298
Гери, в темата често говорим за Изневяра, която е от пет книги. Станало е преплитане на линиите сигурно.  Joy
ShySun, ще я четат и на български, но ще мине време. Работи се по въпроса  Mr. Green

# 696
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Тази Парцалена принцеса не ми вдъхва доверие Thinking Четох спойлера и то голяма мешанка.

Приключих с тази поредица

Три звездички. С няколко думи книгата започва с това как гаджето на главната се опитва да я убие и продължава с опита й да изгради нов живот, с нова самоличност. Иска да завърши образованието си и да стане учителка, затова събира пари като танцува в клуб, където главния отива да я види. Негов познат я снимал, показал му я и той отива да я види много заинтригуван (иначе кракът му не стъпва на такива места). Мда, и на мен ми се стори преувеличена причина за силния му интерес към нея, но авторката успява да го извърти
Заключението ми бе като Да спиш с врага и Достатъчно в едно, плюс любовен роман. И много разтегнато, някъде откъм средата на серията и особено накрая. Шест части, от които шестата излишна, разказването на историята на главната на няколко души, и главите от името на психо бившия й и други нещица.

# 697
  • Мнения: 794
Привет,

Моля да ми препоръчате автори, подобни на Сюзън Елизабет Филипс. Хем сладникави, хем интересни, хем с много хепи-енд.

Много благодаря!
Рейчъл Гибсън

# 698
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз чета After we fall, мина преди месец тук 😀 Забавна ми е засега.

# 699
  • Мнения: 1 000
Аз съм на криминална вълна... "Не можеш да се скриеш" от Карън Роуз и на 10% много ми харесва! Peace Убиеца е доста изобретателен, а между психиатърката и лошото ченге вече прехвърчат искри...засега се мразят, но предполагам не за дълго!!!  Joy

# 700
  • Мнения: 22

Опитах се от читанката да си сваля последната качена книга от поредицата :В смъртта "Наслада в смъртта", но ми изписва, че ще бъде достъпна през 2018?  #Crazy Моля ви, който я има да ми я прати на hristina_tserovska@abv.bg? Ако имате "Далас в смъртта" и "Слава в смъртта" също ще съм благодарна, но тях ги има май само на хартия.... newsm78

Можеш да свалиш книгата от Читанка като най-отзад на адреса https://chitanka.info/book...   добавиш:   .fb2.zip 
По този начин ще свалиш книгата във формат fb2.
За другите формати е аналогично.

# 701
  • Мнения: 1 000
Ще опитам, благодаря ти! bouquet
Толкова книги съм свалила, че не знам откъде да започна! Ако четях на английски щеше да е още по-зле! Mr. Green Сега се чудя дали да си купя няколко книги на хартия за които не знам дали скоро ще излязат ел.формат- "Чаках точно теб" (от български автор), "Всички нюанси лилаво"и"Жега" на Силвия Дей! Моля ви за отзиви най вече за първите две книги дали са тежки за четене и разбира се ме интересува финала дали е хепи... Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 28 474
Точно приключих "Мъглите на Серенгети" – https://www.goodreads.com/book/show/33143435-mists-of-the-serengeti  Великолепна! Страхотен епилог! Авторката е много добра. Тази книга задължително трябва да я има на български.

# 703
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Аз съм на криминална вълна... "Не можеш да се скриеш" от Карън Роуз и на 10% много ми харесва! Peace Убиеца е доста изобретателен, а между психиатърката и лошото ченге вече прехвърчат искри...засега се мразят, но предполагам не за дълго!!!  Joy

Къде я намери? Може ли да ми я пратиш? Ако е електронна. Отдавна я търся. Чела съм тази нейна



И издирвам всичко нейно, но на български не е издавана повече Sad А на немски ми е по-трудно да я чета Embarassed

# 704
  • Мнения: 1 298
Гея, няма ли я при рускините авторката във VK?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт