Razkritie???

  • 907
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Zdraveite nai-posle i ot men!!!
Otdavna si misleh da se registriram,no edva sega uspjah da osa6testvja zamisala si.Vse o6te ne sam razgledala podrobno upatvanijata otnosno pisaneto na saob6tenija i t.n. i nai-verojatno da se polu4at zase4ki,no nali opitat u4i?!! Grinning Nadjavam se na razbirane ot va6a strana!Preminavam na vaprosa si:
V petak bjah na posledna konsultacija i mi saob6tiha,4e imam 2sm. razkritie.Ne sam najasno s takova razkritie, kolko (gore-dolu) mozhe da se zadarzhi o6te beb4o (terminat mi e za 22-ri tozi mesec!)?

# 1
  • Мнения: 217
Здравеи и добре дошла! Grinning С това разкритие можеш да си износиш бебето до термина ,но може и да започне раждане съвсем скоро.Какво ти каза лекаря като беше на консултация?Главичката на бебето високо ли е или е паднала на доло?Това с раскритието е много относително има жени които са с разкритие още в 6-7 месец и износвот бебетата си до край.Но на теб и без това ти остава малко та едно е сигурно -скоро ще е.Пожелавам ти едно много леко и безпроблемно раждане. Grinning

# 2
  • Мнения: 1 210
Наистина скоро ще очакваме едно съобщение от теб: "Имам си детенце".
Стискам палци за едно леко и безпроблемно раждане и едно сладко здраво бебенце.

# 3
  • Мнения: 142
Blagodarja vi za pozhelanijata!I az se nadjavam vsi4ko da mine blagopolu4no,makar 4e lesno razhdane edva li ima! Wink
Otnosno bebo-ni6to pove4e ne razbrah,osven 4e mozhe da ne izdarzhi do termina i eventualno da se pojavi do 2-3 dni.A tezi dni(smetnato ot petak) po4ti izti4at.Zasega njamam nikakvi simptomi za razhdane i si mislja,4e bih mogla da presko4a 22-ri.Korem4eto(pone po moja precenka)vse o6te si e navisoko i mal4ugana si prodalzhava da me rita usileno(a uzh prestavali nakraja).Chestno kazano se usamnjavam v precenkata na doktora.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
О, миличка! Моят корем до последно си беше високо, а и бебка си риташе като за световно. За всеки е строго индивидуално.
Така че - готви се за великото събитие!!! И да се похвалиш!!! Grinning

# 5
  • Мнения: 2 655
Добре дошла и от мен!
Аз имах 1,5 см. и родих до 2 дни. АЛИ беше високо, но на бързо се спусна и излезе с 4-5 напъна за 4 часа, няма и толкова. Терминът ми беше за 17 август, родих на 5 август.

Очаквай скоро бебе. И не забравяй да ни се похвалиш.
Сега си почини добре и спи колкото можеш повече, за да имаш сили да напъваш, а после да се грижиш за бебето.

 Confused: А знаеш ли какво ще е  /мома или момък/?

# 6
  • Мнения: 503
Възможно е раждането да запо4не съвсем скоро, но може и да поиз4акаш. Моя приятелка цяла седмица си беше с 2 см разкритие, а раждането и запо4на 4ак 7 дни след установяване на разкритието. Така 4е това не е гаранция, 4е ще родиш скоро. Виж, ако ти изтекат водите, е друг въпрос Wink .
Леко раждане ти пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт